Prolem z Juiced

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Prolem z Juiced

Post autor: Pitti »

Otoz mam oryginalna wersje Juiced. Po zainstalowaniu wyskakuje bald ze plyta nieorginalna. Moj kuzyn ma komputer taki jak ja wiec to wina komputera, ale... Czy mozna ten blad jakos usunac? Wiem ze crack rozwiazalby problem ale... kto znajdzie odpowiedniego cracka temu chwala! Znalazlem cracka... tylko ze nie moge grac w kariere z nim, zacina sie albo przy zakrecie albo tak sobie z bo mu sie zachce (po wyskoczeniu beldu gra sie wylacza). Potrzebowalbym dobrego cracka lub jaksi inny sposob na rozwiazanie tej sytuacji.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

www.megagames.com

Poszukaj tutaj ;] Może coś znajdziezs.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Re: Prolem z Juiced

Post autor: krova »

Pitti pisze:Otoz mam oryginalna wersje Juiced. (...)Wiem ze crack rozwiazalby problem
Na co ci crack skoro masz oryginal? Zadzwon do CD Projekt (bo to chyba ich?) i domagaj sie pomocy technicznej.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Na co ci crack skoro masz oryginal? Zadzwon do CD Projekt (bo to chyba ich?) i domagaj sie pomocy technicznej.
No wlasnie po to zeby dzialalo :D. Poszperam w necie, ale jak do tej pory nie moglem nic znalezc... Moze wysle im mail. Nie bede dzwonic. Chyba ze nakrece wlasciciela do zadzwonienia (to plyty mojego kuzyna) :wink:

[ Dodano: Sob Sie 04, 2007 9:44 pm ]
Dzieki Barni za przypomnienie tej strony. Wlasnie cos sciagam jakis gamefix, aobaczymy co z tego bedzie.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Songoten
Oozaru
Posty: 47
Rejestracja: śr paź 03, 2007 5:03 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: Songoten »

W CD-Projeck powinni ci powiedziec dlaczego mzoe masz slabego kompa??
ODPOWIEDZ