Counter - Strike

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Counter - Strike

Post autor: Kakarotto »

Temat o najlepszej grze sieciowej wszech czasów... ( sprzedano ponad 200 tysięcy kopii ) Piszcie swoje opinie :D
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

-=[DuCk]=- potem w T|CT. Pozniej jednak odeszlem z klanów. Gralem w Source ale i tak już mi sie znudziło. Ale jezeli chodzi o opinie gry to tak zgadzam sie. Jest poprostu THE BEST!

Wyniki:
4 head shoty w 6 sekund
3 zabicia jedną kulą (AVP)
2 zabicia jedna kulą (Desert Eagle)
Klanowki 2v2 (30:4) z [MuS]
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

hehe no więc ja może napiszę klany w których gram (grałem)

EGz
tr
kLs
xVF
BcB
Exbits!
Rab^biT
:wink:
zarobiłem około 300 zł :)
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ja osobiście nie jestem w żadnym klanie ;) W CSa gram tak sam w domu ;) Czasem robimy wypad z kolegami do pobliskiej kafejki. No wtedy jestem powiedzmy na 2 miejscu z takim jednym ziomem :D (pierwszy Misiek, drugi ja i Furmi ;) Rav wie o co chodzi). Ulubiona broń i przyczyna wielu headshotów zadanych przeze mnie staje się B 4 6 czyli snajperka, zwana Magnumem bodajże. Jeden strzał = jedna śmierć :D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Taaa AVP świetna broń. Jednak czasem jednym strzałem nie zabijesz gościa. W nogi z Helmetem zadajesz jedynie 85 uszkodzeń.

BTW jednak od miesiaca już w to nie gram! :!: :!:
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Arti pisze:Jeden strzał = jedna śmierć :D
Otóż tutaj się mylisz z awp jednym strzałem można zabić więcej osób ( mnie się udało max. 3 ) , a przez scianę 2 ( 2 heady lub 1 head i normal kill ) :D :) A moje ulubione bronie to : M4A1, AWP, AK, Deagle :D
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Kakarotto wymieniles 4 moje Best Guns :P

btw Ale Artiemu chodzilo że "ON" używa jednego strzału do jednego typa żeby go zabić. :D
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Counter Strike nie jest gra sieciowa wszechczasow ,a sprzedalo sie go 1 miloin kopii ,ale to itak nic w porownaniu z najprawdziwszym liderem rynku on-line seria Socom ,sprzedalo sie go do tej pory 8 milionow egzemplarzy a dziennie gra ponad 6 milionow osob na calym swiecie ,ale Socom to Exclusive na ps2 a z reszta niewazne . Counter Strike to super giera najlepsza na PC gra sieciowa grac nie umierac .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Zgadzam sie z tym że CS jest super gierką podczas nocek z kuzynami i kumplami gramy przeważnie w CS'a. (OT) Zobacze jeszczekilka nowych postów i ide trenować boty w Cs'ie :D (koniec OT)
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Dokladnie grajmy i treneujmy bo ciency bedziemy jak trenowac nie bedziemy to tyle ide na bakcyle .
Uwertura...

Obrazek
Beusonsyl

Post autor: Beusonsyl »

siemka... wiem ze jestem nowy ale mam pytanie na dzien dobry ^^

skoro mowa o CSie, sam gram juz w miare dlugo...

duzo gralem w 1,5 obecnie pykam w 1,6 ale tylko czasem, Source moim zdaniem za latwy, bez obrazy oczywiscie dla nikogo!!!

...a wiec wracajac do tematu, kiedys mialem od kumpla gre oparta o CS, a moze HL nie jestem pewien... (mowa o grze Dragonball:P)

wybieralo sie jakas postac i klepalo, byly druzyny jak w CS dobro i zlo...

poprzez walke zdobywalo sie punkty dzieki ktorym mozna bylo zmienic sie na wiekszy lvl, byly male mapki, mozna bylo zebrac tez kule i przywolac smoka...

nazywalo sie chyba Dragonball Space warriors albo cos w tym stylu, nie moglem tego nigdzie znalezc, tak samo jak plyty z ta gra, a przerzucilem do gory nogami caly dom :P :P :P

wiec jesli ktos z was wie o jaka gre mi chodzi da mi jakas drobna podpoweidz albo jakis link :)

za wszelka pomoc z gory THX!!!
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Dla mnie ta gra jest głupia i nudna
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Beusonsyl tu masz link z kąd można ściągnąć tego moda http://www.esforces.com/ a mod nazywa sie Earth Special Forces ;)

BTW co miałeś na myśli że CS:Source jest za łatwy??
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Ogólnie nie lubie FPS i innych strzelanek, ale CS przypadł mi do gustu. Lubie czasem zagrać z kumplami(LAN), choć wcale nie gram w tekie gry za dobrze.

Jednak bardziej od CS;a wole mody pod HL i CS. A oto ich lista:
:arrow: Fire Arms - W ten mod grałem z kolegą tylko raz, tak to grałem sam, by się obeznać. Jest on o wiele lepszy od CS(wg. mnie). Są tam misje, że np.: wyskakujesz z samolotu ze spadochronem lub przypływasz łodzią. Oprócz tego na początku, jak w CS'ie wybierasz sobie postać, z tą różnicą, żę możesz zrobić własną. Robiąc włąsną postać wywierasz jaką zbroje/kamizeke ma nosić(Wielką, średnią, małą), bronie(biała, handgun[ręczniak], snipery, karabiny), bandaże i opatrunki. Potem wybiera się klase. Po zabiciu kilku przeciwników, bądz przejściu kilku misji awansuje się na następny poziom postaci. Dodaje to nowych umiejętności. Umiejętności zaś jest dużo, np.: medyk może leczyć, ktoś inny z kolei może nawet podać namiery na nalot i go wezwać. Można też korzystać z działek na planszy, drzwi, skrzyń z amunicją i wielu innych.

:arrow: ESF + EVM 2.0 + Patch EVM 2.1 - Połączenie Earth Special Forces z EVM 2.0 i patchem 2.1 daje świetny rezultat. Gra jest o DB, posiada wiele postaci, jak i poziomów. Napet z dodatkiem EVM można zebrać smocze kule i prosić smoka o życzenie, nie zapominając o możliwości fuzji za pomocą potara earings. W EVM jest bardzo wiele dodatków, takich jak specjalne umiejętności postaci, wyczuwanie smoczych kul, przemiany na wyższe formy. Gra jest zrobiona dobrze pod względem graficznym, jak i treściowym. Postacie posiadają mniej więcej takie ataki jak w animw DB/Z/GT.

Info na temat ESF:
Ulubiona postać: Vegeta, skin by Kreshi(o ile się nie myle)
Ulubiona forma: Majin, SSJ2
Ulubione ataki: Big Bang Attack, Final Flash, Genki Dama, Kaioken, FInal Kamehameha, Big Bang Kamehameha, Instant Transmission
Ulubiona plansza: Snakeway(plansz tych jest dużo, a ja nie pamiętam dokładnej nazwy), Infinite Space i pare innych, bardzo dużych plansz z wieloma detalami(nie pamiętam nazw, bo nie mam wgranego ESF, ani nawet CS)

Linki:
:arrow: http://www.esforces.com/ - Oficjalna strona ESF
:arrow: http://www.esf-world.com/ - Dużo dodatkó i nowości, w tym EVM
:arrow: http://www.counter-strike.pl/ - no comment
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Beusonsyl

Post autor: Beusonsyl »

wielkie THX wszystkim za pomoc, wlasnie o tym myslalem!!! :D

tylko czy patch dziala z tych linkow, bo jak ja mialem to dzialaly tylko postacie do 3 lvl a pozniej jak sie zmienialem to zamiast postaci mialem czlowiekopodobnego klocka Oo

wlasnie o tym myslalem zeby pograc sobie ze znajomymi a czy da sie grac w 2 przez direct connect bezposrednio pod IP zewnetrzne??


aha co do CS source, to takie jest tylko moje skromne zdanie ze w nim wszystko jest latwiejsze...

po prostu gralem u kumpla w source, ale i tak gramy teraz w 1,6...

po prostu w S jakos mi sie latwo celowalo, nie ma takich rozrzutow kul, i w biegu na full auto mozna z m4 niezle banie sadzic...

to by nie bylo zle tylko chodzi o to ze byle lamka moze wejsc i nie celujac wogole tylko strzelajac na slepo moze kazdego PRO pojechac xD

a zreszta nie na mojego kompa Source :P w 1,6 gram tak akurat, moze w wyzszej sredniej :P

pozdro thx raz jeszcze!!!
ODPOWIEDZ