Wspominki

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Wspominki

Post autor: Arti »

Pamiętacie jak to kiedyś było? Najpierw RavDB, potem stronka ewoluowała i powstało forum. Pierwsze Forum SSJPower...

Dłuuuugie godziny namawiałem Rav'a na założenie forum. Było dużo argumentów za i dużo przeciw. Była krew, był pot i łzy. Wreszcie powstał ten nasz malutki, domek. Rav oczywiście dał mi funkcję moderatora, lecz w szybkim czasie awansowałem na admina...po raz kolejny najpierw musiałem go na to namawiać.

Mam takie odczucie, że w tym momencie stronka była nieważna. Liczyło się tylko forum. Gdy tylko widziałem Rav'a gadaliśmy co można by ulepszyć, kogo zbanować, kogo nagrodzić itd.
Były tygodnie, w których przybywał 1 post na dzień. Były dni, że nie mogliśmy nadążyć czytać. Były momenty kłótni, czasami nawet odejść z forum. Były dni ciekawych, ambitnych tematów i były dni tematów bezsensownych.

Jednak wszystko to nadal nasze. Każda porażka i każde zwycięstwo jest zakorzenione w forum i na stronce. Zawsze można sięgnąć po kolejne.


Macie może jakieś ciekawe wspomnienia z forum? Jak się z kimś kłóciliście, lub bardzo przyjaźniliście? Może jakieś ciekawe anegdotki lub opowieści? ;) Opowiadajcie!
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Hmm pewnie inni napisza ciekawsze rzeczy bo ja jestem tu dosc krotko... Raz poklocilem sie z Kaylem ale nic takiego juz sie pogodzilismy :wink:(o BH pisal nie bede bo trudno zapamietac ile razy i z kim (joke)). Best friend-Barni :grin: .

Mam nadzieje ze inni uzytkownicy napisza cos ciekawego-bedzie co poczytac :wink: :cool:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Ja pamiętam jak BH kłócił się z Keynem ;d

Co do mnie, to miałem kilka konfliktów z Bobercikiem, ale już chyba jest ok.
Pamiętam też, jak to forum stało na silniku phpBB2 i nawet shouta nie miało.

Mimo wszystko, to były złote czasy :D
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tommy pisze:Ja pamiętam jak BH kłócił się z Key(a)nem
heh

Ja pamietam jak Bartek i Maciek klocili sie w pytaniach o DB (bylo tez o czyjams babcie) , byl tez znany wszystkim Ziomster ktory obrazal , ale potem zmienil sie. Byla tez era gifow (najlepiej znany to TB Michala/Atoma)
Pamiętam też, jak to forum stało na silniku phpBB2 i nawet shouta nie miało
Ta wtedy bylo znacznie lepiej

BTW ta to bylo fajne czasy
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Miałem kłótnie z Tommy'm, ale raczej nie na tym forum xD Ogółem jestem bezkonfliktowy. Najlepsze czasy na forum to były ostatnie wakacje. Wtedy kwitniała moja przyjaźń z Dae i we dwójke pisaliśmy ile wlezie. Dochodził do tego Kris i BH. Wspaniałe czasy. Teraz przyjaznie się najbardziej z Krisem, bo Dae jest zajęty. A szkoda xD Co do złych momentów pamiętam kłótnie BH z Blizem, Keynem, Bartem. Dużo tego było xD
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ja pamiętam jak Rava namawiałem żeby założył foum :D I sie udało :D
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Moja pamięć obejmuje wiele zdarzeń, od mojego przyjścia na forum minęło sporo czasu. Może nie było mnie tu od samego początku, czego jest mi żal, ale i tak jeszcze raz podziękuje Bartusiowi(BH) za to, że mi podał tę stronę. Gdyby nie on, to pewnie bym tutaj nie zajrzał.

Pierwsza rzecz jaka mi się rzuca w oczy to Bartek(BH) i jego kłutnie. No cóż, jest jaki jest i nie każdy potrafi to zrozumieć, pogodzić się z tym, nie każdy go lubi, niektórzy wręcz nie znoszą. No cóż, tak bywa. Jednak właśnie on wprowadził mnie na forum, on napisał tak wiele postów, on trzymal forum przy życiu tak długi czas. Nie żebym uważał, że jest bez wad, ale nikt zazwyczaj nie widzi jego zalet - może czas to zmienić?

Pamiętam też jak szybko dostalem się do redakcji. Ponieważ przez dosyć długi czas byłem już na forum, to Rav nie musiał długo zastanawiać się nad moim zgłoszeniem. Jak widać napisałem kilka artykułów, chyba nie są najgorsze.

W każdym razie jest co wspominać, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Resztę napiszę kiedy indziej, bo muszę kończyć...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

skibix pisze:Ja pamiętam jak Rava namawiałem żeby założył foum :D I sie udało :D
W ryj Cię palnę zaraz.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

JA pamietam sam poczatek:D RavDB i SSJPower i forum. A najbardziej wspominam klotnie z BH:D fajnie bylo:D Forum sie podzielilo na dwa obozy za i anty BH:D:PP mile czasy:D
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

A wracajac do wspomnien , to pamietam jak Arek mial jakiegos stworka jako avatar a Rafal swoj legendarny avatar z Vegeta jako SSJ/2 z Buu sagi
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Pamietam tego stworka. Taki fajny, zmieniajacy kolor robaczek:PP tak kofffanie wygladal:PP Ale crazy:D
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Jaki stworek?:P
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ten zielony czworonozny co skakal
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

hehe mnie z kolei będą pamiętać starzy wyjadacze na forum :D
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

ja jako pierwszy zarejestrowany użytkownik na forum pamiętam wszystko prócz pojawienia sie na forum Wolaka nie wiem jak to przegapiłem :mrgreen:

początki były powolne mało postów sie pojawiało ale z czasem przybywało aktywnych użytkowników i pojawiało sie coraz więcej postów...

z początków to najmilej wspominam trio ssjpower tj Gutek macix i Ja :mrgreen: jatka na całego była :P
nastepnie troche ludzi odeszło minn Gutek, Kakarotto ale forum żyło dalej całkiem dobrze

ciekawe na forum były wszelkie kłotnie z bh... najbardziej w pamięci mi to pozostało nie wiem czemu ;)
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
ODPOWIEDZ