Moje rysunki

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Troche mi to zajmie, ale oke...:P
A z tym prawdziwym Kakarotto to chodzi ci o tego Kakarotto, ktory przybyl na ziemie. Tego przed urazem glowy??
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Pitti pisze:Zważ na to że każdy ma swój styl i nikt chyba nigdy nie będzie rysował np. dokładnie tak jak Pan Akira, ponieważ to było jego wyobrażenie DB.
BH Daimaouji pisze:(Prawdziwy) Kakarotto
(Prawdziwy) Kakarotto SSJ
Ksiaze Kakarotto (KKRT ktory "zamienil sie butami" z Vegeta)
Jestem chyba niewtajemniczony :roll: . O co chodzi z tymi KKRTami? prawdziwy? książe?
1.Daje ci desing Gohana ssj4 i "krola" Vegety z DBAF jak i fanmange DBAF
2.Prawdziwy to ten ktory by byl gdyby nie uderzyl sie w leb (zapewne by nosil brazowa zbroje sadzac po odcinku 20) , a ksiaze KKRT to patrz opis obok

Astarot - tak patrz opis powyzej dla wiecej informacji , jak chcesz to tez moge dac ci baze na ten rysunek
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Na prozbe Animkinga, walka Vegety z Future Tronkiem:
http://img338.imageshack.us/img338/126/walkavb9.jpg
Rysowane z pamieci, wiec za dobrze mi to nie wyszlo :P
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

:shock: Co to bylo?!

Oto wady rysunku

-Vegeta ma twarz grubego Alberta
-Tronk ma dziwnie nogi

A oto plusy

-Vegeta z Buu sagi walczy z Tronkiem

Ogolem 3-
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Nie wiedzialem jak ich mialem narysowac...Nie mialem zadnego przykladu na, ktorym moglem sie wzorowac... :???:
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Dokładnie zauważyłem to samo co BH. Twarz Vegety jest pożal się Boże (Sorry... ja lepiej nie umiem ale jest spaczona strasznie xD)
A nogi Trunksa są... dziwne? ^^

Już Ci na gg napisałem- obrazek ładny dla ludzi, którzy nigdy nie widzieli DB i nie wiedzą kogo ma on przedstawiać.
Obrazek

.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Ok...Nie bede juz nic rysowal. To nie ma sensu. Niech zostanie, ze te wszystkie rysunki sa do dupy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr.Atom
Vegeta SSJ 7
Posty: 113
Rejestracja: śr lip 13, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Mr.Atom »

Astarot - zapewniam Cie że krytyka przyda Ci sie bardziej, niż gratulacje ;)

Nie mozesz sie tym przejmowac. Rysuj dalej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

E nie , moze poprostu nie umiesz robic walk?
Nie mozesz sie tym przejmowac. Rysuj dalej
Popieram
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Ale juz mi wisi ten rysunek...Poprostu robie rysunek 2 godz. a i tak opinie sa ciagle takie same. Wszystkim sie nie podoba, wiec po co mam rysowac??
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

O nie no Ast... ale nie rysujesz bo nie podobają się ci? Czy nie rysujesz, bo zdenerwowało cię, że mają błędy, a my je wytykamy?

Bo jeśli nie chcesz rysować z tego drugiego powodu- to jesteś po prostu dupek :P (sorry za ujęcie :D) I olej nas, rysuj dalej!

A jak z pierwszego... to i tak rysuj dalej, żeby rysować coraz lepiej i żeby Ci się w końcu podobały :P

Edit:
Nie widziałem Twojego postu-> jesteś dupek ^^ (znaczy w ogóle to Cię lubię, ale teraz mnie bawisz :P)

PS. Ja ciągle mówię, że nie umiem rysować, rysujesz dziesięć razy lepiej ode mnie. Więc nie jest z nimi tak źle ;p ja nawet prostej kreski nie umiem.
Ostatnio zmieniony czw maja 10, 2007 4:57 pm przez Barni, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Astarot pisze:Ale juz mi wisi ten rysunek...Poprostu robie rysunek 2 godz. a i tak opinie sa ciagle takie same. Wszystkim sie nie podoba, wiec po co mam rysowac??
Żeby rysować lepiej?

Jak dla mnie rysunki są dobre, ale nie idealne. Ja bym tak nie potrafił.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Astrot rób rysunki, bo to jest jak z grafiką, czy ty myślisz że ktoś mnie chwalił xD conajmniej 5 miechów miałem samą krytyke :P, a robie to bo lubie i w twoim przypadku będzie podobnie :P :D więc rysuj :D
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

To chyba nie jest jak z grafika. Jak obeznasz sie jak dziala dany program to latwiej jest opanowac robienie grafy. Z rysowaniem jest inaczej. Jak narazie ja niczego sie nie nauczylem. A narysowalem juz 6 rysunkow. Kazdy jest tak samo durny jak i nastepny. :sad: Ale dobra narysuje jeszcze jeden rysunek. Jednak na tego poswiece wiecej czasu. Za pewne i tak znajdziecie w nim same minusy, ale trudno. Juz lepiej nie beda mi wychodzily. Trudno... Bedzie to rysunek z pamieci jednak duuzo bardziej sie do niego przyloze. Ne bede z niczego przerysowywal. Jak to napisal Animking ciagle robie rysunki z jakis scen. :neutral: Przeciez nie przekalkowuje rysunkow, tylko sam je rysowalem. Z pamieci nie jest wcale tak latwo. Nie pamietam, kazdego szczegolu danej postaci. Jednak tego nie zaowazyles, ze rysunki sa troche zmienion. Ale trudno.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Zdecydowanie najbardziej podoba mi się rysunek Bardocka, trochę włosy mogłyby być lepsze, ale i tak mi się podoba. A ogólnie to wszyscy dobrze gadają, rysuj dalej. Przecież nie rysujesz dla nas tylko dla siebie, nie? :)
A co do Krisa to mówił, że pół roku same krytyki były, ja do tej pory na jakieś 30 prac, które mi pokazał, na jakieś 3 powiedziałem spoko, na z 5, że może być, a resztę to gromiłem xD więc się nie przejmuj.
BTW
Jak będzie mi się wreszcie chciało zainstalować sterowniki do skanera, to też może coś wrzucę, ale to nie wiem kiedy będzie, ale co tam xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
ODPOWIEDZ