Moje rysunki

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot pisze:PS2. Nie prawda. Wiele postaci z DB nie balo sie SSJ. Panicznie bal sie go tylko Freeza.
No bo:

a)To byl pierwszy SSJ w DB
b)Freeza wymordowal jego (KKRTa) rase , wiec musial zaplacic za swoja glupote :P (Baby/Dr. Raichi tez zaplacil , ale z innego powodu)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Mr.Atom
Vegeta SSJ 7
Posty: 113
Rejestracja: śr lip 13, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Mr.Atom »

Bardzo ładnie ! Niesamowite postępy.

Gohan jest wykonany na 5+ ! Jakie rece? ludzie ta reka jest narysowana bardzo dobrze. Napisal przeciez ze gohan chodzi. Proporcje zachowane bardzo ladnie. Bardzo elastyczna praca, jednak mam wrazenie ze tych wlosow jest troszke za wiele? (ale to byc moze zwykle wyszukanie jednego błedu :D)

Frezer ? hm. Pelna moc powiadasz. Cialo i miesnie a sczegolnie dlonie sa wykonane dobrze, jednak jak wszystko zakryjesz, i skupisz sie na samej twarzy i głowie to jest zdeczka krzywa. ALe bardzo ladnie. JEstem z Ciebie dumny.

GOhan 5+/6
Freezer 5/6
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Wreszcie jakies dobre slowko :grin: Nastepnym rysunkiem bedzie Bardock na prozbe BH :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Treyu
SSJ 2
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 26, 2007 6:51 pm

Post autor: Treyu »

No więc te dwa pierwsze rysunki to raczej nie są przekonujące... chociaż spodnie Goku porządnie ci wyszły... Freeza i Gohan - te dwa zdecydowanie lepsze i dobrze, że bez kolorów :D Gohan jednak ze wszystkich najlepszy - mimo tej wywieszonej ostro klaty... ogółem ocena - przeciętne... Pracuj a jestem pewien, że będzie lepiej ;]
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Hehe...Widze, ze towazystwo bardzo wymagajace jest :mrgreen: Staram sie jak moge, a i tak nie moge was zadowolic ;PP Trudno, bede musial sie bardziej starac :P
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot pisze:Wyrwal lewa reke?? On idzie, a jak sie idzie to macha sie rekami. Przynajmniej tak bylo w przypadku gohana. Poza tym kamera byla z boku.
Co do bardocka to nastepny rysunek bedzie z nim.
1.No tak ale jak mowisz
2.OK nie moge sie doczekac
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Oke...Oto bardock w malej rozdzielczosci http://img99.imageshack.us/img99/8186/s ... ockfv6.jpg
I w wiekszej http://img264.imageshack.us/img264/44/s ... e02xo9.jpg
Co o tym sadzicie??
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bardzo dobry , widze ze bazowales na jego desingu z daizenshuu , chyba musisz zostac projektantem desingow postaci z DB (tych fanowskich tez) , choc wszak wyglada zbyt dziecinie (prawdziwy Bardock wyglada o wiele doroslej)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Mój Pierwszy Post Od Bardzo Dawna ;]

Według Mnie TO Dwa Pierwszy Rysunki Są Na 3/6 a Rysunek Gohan i Freezera Są Już Zdecydowanie Lepsze ;) A Rysunek Bardocka TEż Jest Doby :) I Jak Możesz Narysuj Future Trunksa Jak Walczy z Vegetą :P
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Jak walczy z Vegeta?? Chodzi Ci o to jak walczyl z komurczakiem, naprzyklad w USSJ??
Obrazek
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Nie Twój Własny Wymysł Jak Begeta Walczy z Trunksem Ciągle Robisz Od Jakiś Scen A Teraz Zrób Własną wymyślaną Walkę
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Oo...To moze byc ciezko ;P Jak do tad nie rysowalem, zadnych walk, tylko poprostu postacie :???:
Obrazek
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Astarot pisze:Oo...To moze byc ciezko ;P Jak do tad nie rysowalem, zadnych walk, tylko poprostu postacie :???:
No To Prosze Twoje Wyzwanie :)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Hej sprobuj zrobic rysunek na podstawie tego

http://images21.fotosik.pl/256/946d0a5df04606a6.png
BTW oto pare "co by bylo gdyby" co moglbys zrobic

Bardock SSJ
Thales SSJ
(Prawdziwy) Kakarotto
(Prawdziwy) Kakarotto SSJ
Ksiaze Kakarotto (KKRT ktory "zamienil sie butami" z Vegeta)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Acer napisał:
-twarz mogła zostać lepiej narysowana, bo nie przypomina ona stylu rysowania pana Akiry

Zważ na to że każdy ma swój styl i nikt chyba nigdy nie będzie rysował np. dokładnie tak jak Pan Akira, ponieważ to było jego wyobrażenie DB.

Moim zdaniem coraz lepiej Ci idzie. Bardock i Gohan mi się nawet podobają. Reszta tak sobie, ale ogólnie spox xD. Ja rysuję tylko niekolorówki, i czasem z tapet np. lub z wyobraźni. Szkoda, że nie mam skanera bo chciałbym by ktoś zobaczył co potrafię i to ocenił......
BH Daimaouji pisze:(Prawdziwy) Kakarotto
(Prawdziwy) Kakarotto SSJ
Ksiaze Kakarotto (KKRT ktory "zamienil sie butami" z Vegeta)
Jestem chyba niewtajemniczony :roll: . O co chodzi z tymi KKRTami? prawdziwy? książe?
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ