Tibia

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Tibia

Post autor: Kakarotto »

Hej :) Nie wiem czy temat kiedyś istniał ale nie zauważyłem więc nie zaszkodzi :P No więc co sądzicie o tej grze MMORPG; czy gracie (jeśli tak możecie się pochwalić levelem, skilami, profesjom czy choćby ekwipunkiem :wink: ), jakie wrażenia, i ogólnie co sądzicie o takich grach? :) Osoby które grajom zachęcam do wrzucenia Screenów :)
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mi się Tibia nie podoba. Ta grafika ma może swój urok, ale mnie raczej zniechęciła niż zauroczyła. Grałem trochę, ale odrzucił mnie poziom graczy ( Item plxx!) i właśnie ta nieszczęsna grafika. Nie rozumiem ludzi którzy w ogóle przeznaczają kasę na grę, a co dopiero na tibię ;]
Siwy o tibi pisze: Chodzisz prostokątem i zabijasz kwadraciki
PS. Polecam piosenkę "Tibian":P
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Czy to k***a wygląda jak dział "Gry"?
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Tibia budzi we mnie odruch wymiotny. Ta gra jest wg mnie słaba, bardzo słaba. Grafika jest przedpotopowa, dźwięk, tam jest w ogóle jakiś dźwięk? Podobno grywalność jest dobra, ale mnie ta gra odrzuciła. Nie podchodzę do niej bez trzy metrowej miotły. Najbardziej widowiskowa jest walka gdzie stajesz obok kolesia i patrzysz jak twoja postać i postać przeciwnika stoją jak widły w g.n.o.j.u (żeby kompost naturalny był cenzurowany to już przesada) i tylko punkty obok wyskakują. Ta gra jest beznadziejna. Ale to tylko moje zdanie.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Acer - same to me!

Jeżeli ktoś lubi grać w dobre gry, to niech odłoży na momencik Tibię na bok, zagra w Lineage II, Cabal Online, World of Warcraft, Ragnarok Online, Ragnarok Online 2 i inne gry MMORPG, a dopiero potem ocenia Tibię. Ja tak zrobiłem, uważam, że Tibia ma nawet fajny system, ale tyle tam "n00bów", chamów, gnojów, oszustów itp. itd., że ta gra nie ma sensu...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Tibia jest slaba graficznie gra. Jak pierwszy raz zobaczylem Tibie, wybuchnelem smiechem xD Gdy zaczalem grac nie podobalo mi sie to, jednak gdy posiedzialem, przy tym dluzej zmienilem. Gralem w to dosyc dlugo. Sam nie wiem dlaczego. Teraz gdy zaprzestalem gry, zrozumialem, ze ta gra jest poprostu do niczego. Trzeba dluzo grac, zeby cos osiagnac. Jednak mozesz wszystko stracic w pol minuty...Gra jest jednak bardzo wciagajaca. Wskazuje na to ilosc osob grajacych w nia. Jednak nie polecam nikomu tej gry. Zasadniczo, nie zachecam nawet chwili spedzenia przy tej grze. Teraz zaluje wszystkich godzin spedzonych na Tibie. Takie jest moje zdanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Hmm powiem tak: Tibia wciąga i wyżera xD. (pozdro dla Radzia). I to jest prawda :wink: . Wciąga.... Zamiast w Tibie wolę grać w Silka. WoW też jest spoko. Grałem kiedyś na pirackich serwach. Tibia może być fajna, to zależy kto ile i co wymaga od gry. Kiedyś troche grałem, ale jak już mówiłem wolę Silka. Choć mogliby zrobić w Silku kolejki jak w Tibi bo za dnia prawie niemożliwym jest zalogować sie. Były przypadki zaatakowania matki krzesłem gdy wyłączyła gostkowi neta i padł w tibi :o . Jak ktoś polubi tą grę to może grać. Osobiście mnie do niej nie ciągnie.

Jak chcecie sie pośmiać=http://youtube.com/watch?v=q0UP7SHRN8M& ... ed&search=

kolega wali z axa xD.

Przeróbka(to dopiero łach xD)=http://youtube.com/watch?v=kTMWM49sxx4
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Nono widzialem te filmiki... :mrgreen: "Ja jestem druidem i wale z rozczki, a moj kolega jest knightem i wali z axe" Haha...Niezly nOOb. Qrde mialem jeszcze jeden filmik o Tibii, tez na Youtube tylko, ze 30 minutowy...Tylko, ze zapomnialem adresu... ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Astarot pisze:axe
Astarot nie z axe tylko z axa!!! xDDDDD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

\Polecam piosenkę "Tibian":P
:D


Tibia ogółem może być. Jednak jak pograłet troche to zaczęło mi się nudzić i jeszcze jak straciłem lvl to już kompletnie odechciało mi się grać. Grafika nie zachwyca, a dla mnie grafika jest ważna. Ja w takie gry nie umiem długo grać a skończyłem na lvl 9.
Awatar użytkownika
Mr.Atom
Vegeta SSJ 7
Posty: 113
Rejestracja: śr lip 13, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Mr.Atom »

Tibia...to nie dla mnie. I nie chodzi tu o grafike, bo to gameplay sie liczy, ale o czas, jaki trzeba jej poswiecic aby liczyc sie w grze ;-) Pozatym szkoda mi krzeseł :D


pozdrawiam cieplutko :*
Obrazek
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

w Tibie Ja Gram xD Ale Na OTs (Dokładnie 1). Ots Według Dragon Ball!! Dowyboru Jest Kilka Ras min.
:arrow: Sayain ( Do Tej Rasy Przypisani Są Goku i Vegeta)
:arrow: Half Sayain ( DO tej Rasy Przypisani Są Trunks Oraz Gohan)
:arrow: Demon (Nie Pamiętanm Kto Tu Był xD)
:arrow: Changeling (nie pamiętam xD)
:arrow: Nameczanie ( To Było Do Wyboru Nameczański Wojownik Czy Nameczański Mag xD)
:arrow: Rasa Freezera (Nie pamiętam nazwy xD)

To Jest Strona Główna http://dblots.no-ip.org/

Niestety Do 15 Maja Ots Jest Offline Ponieważ Hoster Wyjechał na Urlop ;p

Każdy Kto Chcie POmocy na OTs (o ile będzie grał pisać na gg 5508315)

Aha Postacie Wyglądają Jak Z DB.I Nie Ma Tu Potworów Jak w Tibi Są Zupełnie Nowe Np:Saibanen (czy jakoś tak )

@topic A Co Myśle o Tibi ?? Grafika jest Do Bani A Grywalność (Szczególnie jak szłyszę Osoby które mówią : Plx Items Or Hunted..." To mi się srać chcie)
Obecnie w Tibie Nie Gram
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Dzięki za tego linka do ots. Właśnie czegoś takiego szukałem xD. Ja gram czasem z kumplami na otsie z dzielni (sami hostujemy kiedy chcemy). Wolę ots'y ponieważ dla zwykłej tibi trzeba zbyt dużo czasu ;/. Ale żadko gram i tak nawet w ots. Ej ten link nie działa.... Czy to tylko u mnie tak?
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Pitti pisze:Dzięki za tego linka do ots. Właśnie czegoś takiego szukałem xD. Ja gram czasem z kumplami na otsie z dzielni (sami hostujemy kiedy chcemy). Wolę ots'y ponieważ dla zwykłej tibi trzeba zbyt dużo czasu ;/. Ale żadko gram i tak nawet w ots. Ej ten link nie działa.... Czy to tylko u mnie tak?
nie działa bo ots jest offline
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Tibia jest dla placków.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
ODPOWIEDZ