Tibia

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Ja grałem i mnie nie uzależniło ani nie wciągnęło. W ogóle dla mnie ta gra jest nużąca. Zeby popełni samobójstwo przez taką gre trzeba mieć coś z głową :neutral:
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

ta gra jest tak chora...nie wiem jak w to mozna wogole grac... :neutral:
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Popełnić samobójstwo przez gre.Heh teraz to miedia mają niezbity dowód że gry są niebezpieczne.To zależy od charakteru człowieka.Ja np. w wieku 8 lat przeszłem 3 Tomb Raidery,FF7 i Re1 i jakoś mi nie odbiło na mózg.A co do Tibi tak jak mówiłem grają w nią głównie dzieciaki i to tylko po to żeby sprzedać postać a jak ktoś nie wierzy niech zobaczy choćby na allegro.I sam nie wiem kto jest głupszy ten co sprzedaje czy ten kto kupuje
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

Drake pisze:I sam nie wiem kto jest głupszy ten co sprzedaje czy ten kto kupuje
Wg. mnie to ten kto kupuje bo ja w zyciu nie wydal byl pieniedzy na te typu gre
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Drake pisze:I sam nie wiem kto jest głupszy ten co sprzedaje czy ten kto kupuje
Moim zdaniem, osoby ktore zarabiaja na Tibi sa raczej inteligentne. Zarabiaja na takim szicie i to spora kase. Ja sam kiedys sprzedalem moja postac na allegro. I uwazam sie za niemilosiernie inteligentnego xDDD
A teraz na powaznie :P
Trzeba byc madrym i sprytnym, zeby zarabiac kase na grach internetowych. Tibia jest bardzo popularna gra, co oznacza, ze eq jak rowniez postacie maja jako taki popyt na aukcjach internetowych xD Osoby sprzedajace postacie, wykorzystuja glupote osob kupujacych, przez co zarabiaja...
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Astarot pisze:Osoby sprzedajace postacie, wykorzystuja glupote osob kupujacych, przez co zarabiaja...
I co z tego, że tracą kilka miechów życia, żeby wyexpić jakiś fajny lvl, za który mogą trochę kasy dostać. No... ale ten level w sumie tak wysoki być nie musi. Mnie rozbiło, jak się dowiedziałem, że (uwaga, będzie zawile xD) Brat koleżanki siostry kolegi dostał MP3 za 10lvl postaci XD Ale to był skrajny przypadek i jednak trzeba trochę przed kompem posiedzieć, żeby wbić jakiś schodzący lvl i skompletować fajny eq ;-]

Jednak uważam tak jak reszta tutaj, że o wiele głupszy jest kupujący. I to nie z powodu takiego, że traci kasę na grę, pff.. rodzice mu pozwalają to proszę bardzo. Co mi do tego?
Chodzi o to, że to z reguły jest ktoś kto chce tylko powiedzieć "Haha! Zownowałem cię, dedasz hahahahahah Nooob!!!!"
I co? Ja gram w MMoRPG po to, żeby samemu do czegoś dojść, a potem mieć radochę z tego, że wymiatam. (tja... ja wymiatam haha xD)

Nie zgodzę się tylko z jednym...
Astarot pisze:I uwazam sie za niemilosiernie inteligentnego xDDD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

Mój kumpel z klasy jest maniakiem Tibii . Ma chyba ponad 70 lvl i kolesie mu proponują za tę postać 400 zł + EQ , ale on nie chce tego sprzedać , ale w sumie nie dziwie mu się bo gra już w to sporo a te 400 zł nie zwróci mu tego czasu
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ostatnio z nudy wszedlem na tibie.com czy cos takiego i sie okazalo ze prawie kazdy nick z forum jest w tibi! ;p/ Jest Pitti (nie moj char mialem inny XD), Barni, Dae, Daegurth, Wolak, chyba Kayl i Astarot wiecej nie chcialo mi sie sprawdzac ;p
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mój i Kayla jest bo kiedyś graliśmy 3 dni xD
Chociaż ja chyba musiałem mieć jakiś inny, bo Barniego mi ktoś już zajął wcześniej, tak mi się wydaje...
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

widac ze wielu probowalo grac w te tepą gre... :D
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ano .. Niestety. Ale się nie dało xD Może gdyby tam poziom graczy (nie lvl, tylko ich kultura etc. xD) był wyższy to by się grało fajniej..
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

Ale tak naprawde to zarąbiscie ciężka gra
Zbik

Post autor: Zbik »

Ja gram w tą grę i nie jestem taki uzależniony gram zaledwie 3 miesiące i mam 42 lvl.
Jak narazie ta gra mi sie podoba zobaczymy co bedzie puzniej najbardziej bezsensu jest to ze zeby miec wszystkie fajne ulepszenia czeba miec pacca. Aktualnie na tibie niestraciłem ani grosza
:mrgreen: :mrgreen:
Zbik

Post autor: Zbik »

A i dodam jeszcze ze tibie zaczyna sie robic ciekawa po przekroczeniu 30lvl mozesz nosic lepsze bronie ubijac lepsze potwory itd... Wkuzaja mnie komentarze typu "tibia jest glupia skonczylem w nia grac po 9 lvl" :razz:
:mrgreen:
:mrgreen:
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Co to za różnica, czy masz 9 czy 42 lvl - tylko zbroją ? xD
ODPOWIEDZ