Temat poważny i ciekawy

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Jaki jest nasz rząd?

Super
0
Brak głosów
Genialny
5
50%
Extra
1
10%
Doskonały
4
40%
 
Liczba głosów: 10

Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Temat poważny i ciekawy

Post autor: Acer »

Proszę tak jak Arti chciał, to jest temat, poważny i ciekawy. Hmm co by tu napisać?
Co sądzicie o naszym aktualnym rządzie i jego decyzjach? Proszę się nie śmiać ani głupio uśmiechać, bo to jest temat poważny, proszę też pisać, bo to jest temat ciekawy.

Pozdrawiam, towarzysz Acer
Ostatnio zmieniony czw kwie 26, 2007 9:05 pm przez Acer, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Temat poważny i ciekawy

Post autor: Bobercik »

Acer pisze:Proszę tak jak Arti chciał, to jest temat, poważny i ciekawy. Hmm co by tu napisać?
Co sądzicie o naszym aktualnym rządzie i jego decyzjach? Proszę się nie śmiać ani głupio uśmiechać, bo to jest temat poważny, proszę też pisać, bo to jest temat ciekawy.

Pozdrawiam, towarzysz Acer
xD Wymiatasz Acer :D

Więc tak. Myślę że nasz rząd nie jest szczególnie dobry, ale w porówaniu do wcześniejszych wydaje się lepszy (jak dla mnie). Właśnie ten rząd zagwarantował (tzn. pomógł) nam otrzymać Euro 2012 wraz z Ukrainą. Wałęsa chciał 10 lat na zrobinie z Polski "Drugiej Japonii". Więc my jeszcze trochę poczekajmy na ocenianie rządu Kaczyńskiego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

O obecnym rządzie myślę... ee no więc, rząd jest bardzo yyy ? A co mi do tego jaki jest rząd? Giertych nam wakacje przedłużył, ale wprowadził mundurki .. i amnestię maturalną.. więc ma -1 ^^ No, ale co mi do polityki, jak ja 13 lat mam ?^^
Obrazek

.
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Barni pisze:O obecnym rządzie myślę... ee no więc, rząd jest bardzo yyy ? A co mi do tego jaki jest rząd? Giertych nam wakacje przedłużył, ale wprowadził mundurki .. i amnestię maturalną.. więc ma -1 ^^ No, ale co mi do polityki, jak ja 13 lat mam ?^^
Towarzyszu Barni! Co to ma znaczyć? Tu jest dyscyplina! To jest temat poważny, a nie jakieś Us5! Jak Ty się zachowujesz? Jesteście niepoprawni towarzyszu! Posta napisać jeszcze raz! Ładnie! Składnie! Mądrze! I co najważniejsze: ciekawie i poważnie! Zapamiętaj to! Pisać jeszcze raz.

Pozdrawiam
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Przepraszam towarzyszu szefie! Już się robi! Melduję, że o naszym rządzie uważam, że jest on niezdyscyplinowany, aczkolwiek są tam również towarzysze w miarę normalni!

Reasumując, stwierdzam, że do perfekcji im brakuje, ale w miarę się wyrabiają! Takie jest moje zdanie. Odbiór!
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Szeregowi ! Przyszedł Szef ! Co to ma znaczyć za SPAM ! . BAAAAAACZNOŚĆ!.

Oczywiście jeśli chodzi o rząd, to jestem z niego nie za dowolony
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

ALe Temat xDDD

A Więc Tak Towarzyszu Acer nasz Rząd Jest Wspaniały z Kilkoma Minusami:
-Kaczyński Lech
-Kaczyński Jarosław
-Giertych
-samoobrona
-PiS
-LPR
-Młodzież Wszechpolska
I Tak Dalej.
Więc Jak By Było Obliczyć Wady i Zalety To Wyjdzie:
Rząd=G.ó.w.n.o

^^o To Moje Zdanie
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Nie zgadzam się z wami. Trochę przesadzacie. Młodzież ma negatwyny stosunek do rządu ponieważ jest w nim nielubiany Roman Giertych. A jak się głębiej robi on mądre rzeczy. Dla naszego dobra. To że są one niepopularne i do dupy to już inna sprawa. Dla mnie rząd jest w miarę. Zobaczymy co będzie za rok.
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Dyakou pisze:Co do mojego zdania, władze na forum są dosyć konkretne, bez sensu jest zakladac temat o takiej tematyce. Nawet gdyby wśród moderatorów panował zespół downa, raczej nic byśmy nie wskurali.
Towarzyszu! Odniosłem wrażenie, że temat jest o władzach RP! A nie forum!
Obrazek

.
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Barni się poprawił, brawo. Kris, za nazywanie szefem siebie możesz dostać w pysk, więc uważaj. AK za to co powiedziałeś, naślę na Ciebie UB, masz przechlapane towarzyszu. Za bluźnierstwa wobec rządu (kwa, kwa), zostaniesz wykastrowany i nabity na pal. Plebs ubzdurał sobie, że jest jakaś wolność słowa, też mi dobre. Ja zobaczę gdzie służył Twój dziadek i Cię udupimy! Tak towaryszu! Zabierzemy Ci, dom! Samochód! Rower! Psa! Kota! Żonę! Wszystko jest państwowe! A Ty AK szykuj się na odwiedziny UB.

Proszę się nie śmiać, toż to temat poważny. Pozdrawiam, wasz kochany Acer
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Acer pisze:Barni się poprawił, brawo. Kris, za nazywanie szefem siebie możesz dostać w pysk, więc uważaj. AK za to co powiedziałeś, naślę na Ciebie UB, masz przechlapane towarzyszu. Za bluźnierstwa wobec rządu (kwa, kwa), zostaniesz wykastrowany i nabity na pal. Plebs ubzdurał sobie, że jest jakaś wolność słowa, też mi dobre. Ja zobaczę gdzie służył Twój dziadek i Cię udupimy! Tak towaryszu! Zabierzemy Ci, dom! Samochód! Rower! Psa! Kota! Żonę! Wszystko jest państwowe! A Ty AK szykuj się na odwiedziny UB.

Proszę się nie śmiać, toż to temat poważny. Pozdrawiam, wasz kochany Acer
Ty? Kochany? Bez przesady. Dziadek AK służył zapewne w armii polskiej i jest wzorowym obywatelem. Mój za to był idealnym milicjantem. Wiem że teraz będę wielbiony za mego dziadka, ale bez przesady. A co do rządu. Może umieść też ankietę ponieważ jak Arti zauważył nie wszyscy piszą w arcy-ciekawych tematach.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Dodałem ankietę, powinna się podobać. Nasz rząd jest najlepszy! I nie kłamać, że jest inaczej!

Pozdrawiam, niekochany towarzysz Acer
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

bobercik pisze:Nie zgadzam się z wami. Trochę przesadzacie. Młodzież ma negatwyny stosunek do rządu ponieważ jest w nim nielubiany Roman Giertych. A jak się głębiej robi on mądre rzeczy. Dla naszego dobra. To że są one niepopularne i do dupy to już inna sprawa. Dla mnie rząd jest w miarę. Zobaczymy co będzie za rok.
Śmiem wątpić iż mylisz się. Nie chcę być gołosłownym, więc podam przykład. Mundurki. Oprócz tego, że to powrót do szarej rzeczywistości prl(brak miejsca na żadną inowacyjność), to jeszcze wysoka cena i nad wyraz nadmuchane wyjaśnienie. No bo przecież mundurki mają zatrzeć różnice w zamożności. Na pierwszy rzut oka zgodzę się, ale po tygodniu owe eteryczne odczucie zniknie. Przecież oprócz mundurków osoba biedniejsza będzie miała tańsze buty, spodnie, czy ogólnie widoczny brak kasy. Pomysł dobry, wykonanie złe, zresztą złe to dobre określenie rządu. No cóż osobiście nie znam żadnego sympatyka PiS-u, zresztą dziwię się takim osobom, no ale wolnoć tomku w swoim domku. Tak więc praca rządu, jak i całe rządzenie krajem jest złe. Wróć. Tragiczne. Nie dośc, że robią z polski państwo zabobonów, pogłębiają zacofanie już zbierające ogromne żniwa w naszym kraju, to jeszcze robią z polski państwo kościelne, a w zamyśle pewnie niedługo będzie też państwo policyjne. Moim zdaniem poszukiwanie bezdomnego za kilka przekleństw jest po prostu wyrazem idiotyzmu. W końcu kto jak kto, ale to władza obraża obywateli, nazywając ich zomowcami, agentami, czy Bóg wie czym.
Właśnie ten rząd zagwarantował (tzn. pomógł) nam otrzymać Euro 2012 wraz z Ukrainą.
Kpisz czy o drogę pytasz?! Nasz rząd jedynie rzucił się po zasługi jak wygłodniały szakal. Gówno zrobił. Ba nawet wiecej negatywnego niż pozytywnego(vide Lipiec).
Giertych nam wakacje
Znasz kogoś takiego jak Kazimierz Marcinkiewicz?

Tak nawiasem mówiąc żałośnie brzmią słowa o "państwie prawa" w ustach przestępcy A.Leppera.

Nie ma to jak poważny temat o niepoważnym rządzie.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

EliTa` pisze:To jest nasza ojczyzna, a ojczyzna to dom. I jak w każdym domu tu kłopoty również są. Nie zawsze ojciec dobry i nie zawsze fajna matka. Nikt nie jest doskonały, skrzywdzić może i sąsiadka. Lecz trzeba kochać bezwarunkowo ją...
Po waszych wypowiedziach każdy młody, nowy polityk powinien, za przeproszeniem, srać w gacie ze strachu przed Parlamentem. Widzę, że bardzo lubicie stosować odpowiedzialność zbiorową jakże często stosowaną w szkołach...

Zaprawdę powiadam Wam. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Cieszmy się z tego co mamy. Rząd jest dobry i dobrze zorganizowany, jednakże pojedyncze jednostki (minister edukacji) niszczą cały ten system. Dla tego bardzo ważny jest organicyzm. Całe państwo to organizm, a jednostki i instytucje to narządy. Jeśli któryś przestanie działać, przestaje automatycznie działać cała konstrukcja, czyli organizm, czyli państwo. Nie martwcie się: Oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa.

Nasz rząd z założenia jest dobry. Chciałoby się teraz rzec: "No ale politycy patrzą tylko na swoje korzyści, materialiści wredni". Może i patrzą...kto nie patrzy? Każdy chciałby się wzbogacić. Podejrzewam, że politycy, bardziej niż inni, kierują się filozofią utylitaryzmu oraz podobną filozofią Adama Smith'a: "Liczy się dobro Twoje i całego ogółu. Jeśli dążysz do szczęścia, postaraj się aby wraz z Tobą inni też je odnaleźli."


No, a że politykom trochę nie wychodzi to inna sprawa ;)
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Arti pisze:Widzę, że bardzo lubicie stosować odpowiedzialność zbiorową jakże często stosowaną w szkołach...
A kogo mam oceniać jak nie tych co wyłaniają się na przód? Logiczne, że ogolna ocena rządu będzie na podstawie wyróżniających się osobistości. W końcu kogo obchodzi mało znany poseł, bez rozgłosu medialnego.
Arti pisze:Nasz rząd z założenia jest dobry
No może i dobry, ale co zrobił dla ludzi? W ogóle to rządy Kaczorów to polityka przeszłości i rozliczeń, a nie polityka przyszłości. Niedługo będą zamiast dzienników relacje policyjne z zatrzymanych z tego i z tego powodu. Nie ma to jak myśleć przeszłością. Kolejny pomysł rządu rozbudowa kontynegntu w Iraku. Pytam na cholere to? Amerykanie(razem z Ruskami) sami wyszczepili sobie terroryzm, przecież żadną tajemnicą nie jest ze zamachowcy z pamiętnej daty 11.09 byli szkoleni w USA. I to dzięki znajomości realiów tamtejszych działań, katastrofa była tak tragiczna. No, ale Kaczor musi się podlizywać do Amerykańców, którzy mówiać oględnie maja wszystkich w dupie, nie wiedzą gdzie leży Polska, nie znają Wałęsy, a za miejsce teroryzmu wskazuja australię, określając ja mianem niebieskiego punktu zapalnego. Żenada. W ogóle cała misja w Iraku to wielkie bagno, a my się tam pchamy, bez żadnego celu. Co więcej Kaczor obiecał ograniczyć liczbę kontyngentu, a zamiast tego stosunkowo ją powiększył. Gdzie 3 miliony mieszkań, gdzie sensowne reformy? Zmiast tego zakaz aborcji, eutanazji oraz powiększająca się ksenofobia i rasizm. Nie takie państwo było w zamyśle. Po prostu zadupie Unii Europejskiej(dla ciekawostki dodam, że z jednym ze znaczących rankingów dotyczących gospodarki wyprzedziłą nas Rumunia-najbiedniejszy członek UE).
Arti pisze:Nie martwcie się: Oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa.
W życiu nie ma sprawiedliwośc.
Arti pisze:Podejrzewam, że politycy, bardziej niż inni, kierują się filozofią utylitaryzmu oraz podobną filozofią Adama Smith'a: "Liczy się dobro Twoje i całego ogółu. Jeśli dążysz do szczęścia, postaraj się aby wraz z Tobą inni też je odnaleźli."
Według mnie pisanie tak pochopnych słów o poliykach typu Lepper, Giertych, Kurski, Zawisza, Piłka czy innych patałach jest nie na miejscu i obraża ludzi zachowujących się altruistycznie.

Jak zwykle jedyna w miarę dojarzała opinia to ta od Artiego...
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
ODPOWIEDZ