Ass 3 - real history!!!

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Ass 3 - real history!!!

Post autor: Bobercik »

„Ass3 – real history”


Dawno, dawno temu, za górami, za lasami żył sobie pewien grubas. Zarabiał on dziennie 100 tysięcy dolarów dziennie, więc nie narzekał na biedę. Kiedyś, z nudów, stworzył drużynę – bojs bend. Jednak podczas pożaru ich willi wszyscy zginęli. Wkurzony grubas, który zwał się Lu Perman, ogłosił nabór na nowy bojs bend. Zgłosiło się pięciu kandydatów i niestety ta piątka została wybrana.
- A teraz – powiedział to bojs bendowców Lu – przedstawcie się. Macie powiedzieć swoje imię, zalety, wady i marzenia. Zaczynać!
- Dzień dobry – odezwał się po kilku minutach pierwszy z kandydatów – nazywam się Acer i jestem blondynem. Moja zaleta to wygląd a wad nie mam. Moim marzeniem jest stanie się sławnym
- A ja nazywam się Bobercik – powiedział drugi – w skrócie Bob. Zalety to sexi klata. Wad też nie mam. A marzenia? Chcę być piękna!
- Elo ziomale – rzekł trzeci – nazywam się Izydor. Moje zalety to średnia 6.0 na koniec gimnazjum. Wad nie mam. Może tylko piegi na całej twarzy i aparat na zęby na trzy szczęki. Marzenie? Chcę mieć średnią 6.1.
- Dobry – i odezwał się kolejny – ja nazywam się Cyku Cyku i jestem słit. To tyle.
- Witam – otworzył usta ostatni – mnie zwą Kris. Moją największą zaletą jest wygląd tak jak u kolegi Acera. Wad także nie mam. A marzenia? Mieć chłopaka.
- Dobra – uśmiechnął się Lu – od dziś jesteście Us5!!! – w tym momencie do pokoju, w którym siedzieli bohaterowie wbiegł dziwny facet z karabinem. Strzelił do Cyku Cyku i do Izydora. Potem popełnił samobójstwo – no...to nie jesteście Us5. Jesteście Ass3!!! Jeee!!!!!!!! Czas na pierwszą próbę. Macie przed sobą teksty piosenki. Macie ją zaśpiewać.
- Co!?!?!?!?!?!?! – zdziwili się wszyscy. Oto koniec pierwszego odcinka „Big in Pakistan”.



Pierwszy odcinek którki, ale za to...uwaga...zostanie też nagrana wersja audio!!!!!!!! Już jutro!!!!!!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: Ass 3 - real history!!!

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:Pierwszy odcinek którki, ale za to...uwaga...zostanie też nagrana wersja audio!!!!!!!! Już jutro!!!!!!!!!
Fajnie , mam nadzieje ze go dasz na swoje konto z You Tube

Ogolem dobre , kim wy jestescie? Bio-US5?
Ostatnio zmieniony sob kwie 21, 2007 10:07 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 5 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ass 3 - real history!!!

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:
bobercik pisze:Pierwszy odcinek którki, ale za to...uwaga...zostanie też nagrana wersja audio!!!!!!!! Już jutro!!!!!!!!!
Fajnie , mam nadzieje ze go dasz na swoje konto z You Tube
Hmm? Chcesz też wersję video?!?! Postaram się, tylko muszę kogoś do kręcenia znaleść xD Albo wiem!!! Bohaterami będą klocki lego!!!!! MWAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!! XD
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: Ass 3 - real history!!!

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:
BH Daimaouji pisze:
bobercik pisze:Pierwszy odcinek którki, ale za to...uwaga...zostanie też nagrana wersja audio!!!!!!!! Już jutro!!!!!!!!!
Fajnie , mam nadzieje ze go dasz na swoje konto z You Tube
Hmm? Chcesz też wersję video?!?!
Nie trzeba wideo , moze byc czarny obraz i txty na You Tube widze czasami takie cos

Ale dobry pomysl z tymi klockami lego
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Tak to jest to... jesteśmy piękni i nie mamy wad... Nieźle ale czekam na audio/video
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

AJj.. z klockami lego już dawno opatentowane.. Ale może być ciekawie ^^
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Barni pisze:AJj.. z klockami lego już dawno opatentowane.. Ale może być ciekawie ^^
Racja Barni...a my się nie powtarzamy...wiem!!!!!!!!!!!! Użyję teletubisioów siostry!!! Czyż to nie genilany pomysł? Kurde, dźwięk będzie dziś napewno, ale nie wiem czy dostanę w swoję ręcę kamerkę. Ps. Kris, Acer - przyłączycie się do ficka Ass3? XD

Hmmm...może namówie kilka osób żeby mi pomogły. Wtedy nie będziemy używać lego XD tylko ludzi xD
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

bobercik pisze: Ps. Kris, Acer - przyłączycie się do ficka Ass3? XD
Hmmm...może namówie kilka osób żeby mi pomogły. Wtedy nie będziemy używać lego XD tylko ludzi xD
Hmm... Pisać mogę, z tym problemu nie ma. Śpiewać... z tym jest problem, śpiewać nie będę. Wydurniać się do kamery, no niby też mogę, tylko nie wiem jak to można zrobić mieszkając kilkaset km od siebie xD zresztą nie mam za bardzo gejowych ciuchów, a siostry nie mam żeby pożyczyć. Jak masz jakieś plany pisz do mnie na gg
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Acer pisze:zresztą nie mam za bardzo gejowych ciuchów
I ty masz być fanem Richiego? Pathethic

Bober weź mnie, ja nic pisać nie będę, ale za to masz niepowtarzalną okazję umieścić jedynego człowieka globu co miał kontakt z Richim. Wierze, żę ten zaszczyt wystarczająco Cię przekona.

EDIT: Zróbcie coś na kształt tego http://www.maxior.pl/?p=index&id=53924&0
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Kris WOli Wacetów xDD
Kurde Jestescie Dziwni xDD
Dopiero Co Przecxzytałem Ten Kabaret Dragon Egg/s I Jeszcze To xD Następnym Razem Ubiore Pampersa Bo Mi SIę Nie Chcie Sprzątać Plam :D
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Eh, wiecie co? Nie mam nic przeciwko wam, ale to przestaje być śmieszne. Wymyślacie coraz to głupsze rzeczy z tym US5... Weźcie zaklejcie sobie ich plakaty na ścianie w domu, a nie spamujcie forum, ok? Dzięki...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dae pisze:Eh, wiecie co? Nie mam nic przeciwko wam, ale to przestaje być śmieszne. Wymyślacie coraz to głupsze rzeczy z tym US5... Weźcie zaklejcie sobie ich plakaty na ścianie w domu, a nie spamujcie forum, ok? Dzięki...
Stary temat, nie jesteś na czasie Dae xD Można zamknąć i spalić.
Obrazek
Zablokowany