Najśmiejszniejsza Walka W DB

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Najśmiejszniejsza Walka W DB

Post autor: Kris »

To krótki wstęp : Wymieniamy najbardziej komiczną walke w Dragon Ball'u (obojętnie jaka seria to wiadomo :D).

Według mnie najbardziej komiczną walką w histori całego Dragon Ball'a, była oczywiście walka pomiędzy Herculesem, a między Komórczakiem :lol: , ponieważ jak wiadomo "inteligencja" Herculesa miała może ok 2 IQ xD, bo już inaczej nie potrafił się wysilić, bo gdyby mógł nie stawał by do walki z Cellem, który znudzony tym, że człowiek go "bije", a raczej dotyka, udeżył go, poczym Hercules miał KO
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Nie wiem dlaczego, ale bardzo śmieszyła mnie walka Goku vs. Krilan. Goku miał zdecydowaną przewagę, ale ten łysy skurczybyk prawie wygrał przez podstęp. Ogólnie śmiesznie wyglądały takie dwa małe ludki walczące ze sobą XD
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tak naprawde to najbardziej sie smialem w walce Broli'ego z Z wojownikami , nie moglem sie przestac smiac , sa tez inne walki (np. Gruby Gogeta vs Janemba) itp.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Wg mnie najlepsza była walka Yamcha vs Shen (nie wiem czy dobrze, bo nie pamiętam jak on się nazywał) chodzi mi o Kami Samę w postaci człowieka. Fajne było jak mu z baśki w krocze dowalił xD świetna walka xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Rocky18
USSJ
Posty: 75
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 9:56 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: Rocky18 »

Dokładnie Acer tęz ta walka mi się najbardziej podobała (pod wzgledem humoru)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Kris pisze:ponieważ jak wiadomo "inteligencja" Herculesa miała może ok 2 IQ xD
Niekoniecznie. Zauważ, iż Hercules będąc zwykłym pacanem nie doszedłby tak wysoko. Co by o nim nie mówić, to i tak trzeba przyznać, że o swoje umiał zadabać, nawet nieuczciwymi metodami. W końcu być słynnym na całym świecie, mieć własny pałac i taka sławę, to coś na co trzeba zapracować.

Tak więc precyzując Herkules nie wiedział o mocy Cella, gdyż wcześniej nie miał kontaktu z nikim poza ludzmi, których rozkładał, aż miło.

Co do walki, to raczej pierwsze DB, którego nie oglądałem. W Z-ce było mało śmiesznych walk.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Smieszyla mnie walka Gotronka z Fat Buu...Gotronk myslal, ze jest niewiadomo jak silny. Podczas tego pojedynku nie opanowal jeszcze transformacji w SSJ3 wiec szybko przegral...Bardzo smieszyla mnie jego twarz po tej walce... Hehe...Przekonal sie, ze duma doprwadzila go do tego stanu...Smieszne tez byly jego ciosy, ktore sam wymyslil(nazwy) Ale to bylo gdy walczyl z 2 forma Buu...
Obrazek
Awatar użytkownika
cpT.kur0
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 07, 2007 8:05 pm
Lokalizacja: z Królestwa 0gn!a

Post autor: cpT.kur0 »

Jak wyżej Yamcha vs Shen :mrgreen:

Jeszcze 22 Tenkachi Budokai Goku vs Krillin (technika Fusenko hahah :lol: ),wtedy przypominał mojego kolege z klasy :o .
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dodaje do ulubionych smiesznych walk : walke Vegetto kuna jako cukierka vs Bu Bu i Kakarotto vs.....strzykawka z igla :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Dosc niezla byla walka cella z gohanem ssj2 zaraz po przemianie. Cell walil z calych sil a tamten nawet nie drgnal :lol:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Cóż... Śmieszna, śmieszna... No to może Gogeta po nieudanym scaleniu (jak gruby wyszedł) podczas walki z Janembą?
Jak mu perfidnie w nos bąka walnął xD Uuff... to już powinien być nokaut.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Nie widzialem niestety kinowek. kiedys zamierzam sciagnac ;p. To napewno musial byc najzabawniejszy moment w DB :mrgreen:

Pozdro Barni :cool:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Wlasnie bym zapomnial. Thx BH za przypomnienie. Chyba za najsmieszniejsza uwazam walke Vegetto jako cukierka z Buu. Niby taki cukierek, a dawal niezle :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dzieki , ale tak naprawde to dzisiaj ogladalem odcinek wlasnie z tym choc tak jeszcze dawniej ogladalem filmik gdzie Wego jako cukierek atakuje go (w jezyku japonskim rzecz jasna)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
pikoman
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 9:41 am

Post autor: pikoman »

nie pamietam zbytnio wal ale rekordy bil mrs satan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ