Ulubiona seria Dragon Ball'a

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Twoja ulubiona seria to...?

Dragon Ball
4
13%
Dragon Ball Z
25
81%
Dragon Ball GT
2
6%
 
Liczba głosów: 31

Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

W moich przekonaniach troche sie zmieniło.
Gdy oglądałem DB, to przypomniały mi sie stare czasy i właśnie ta część wyprzedza DBZ.
DB GT równiez wyprzedza DBZ za SSJ4.
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

no i jeszcze wiele ciekawych walk,nowe techniki walk,fuzje,wynalazki,postacie duzo tego :grin:
Ferdus47
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 25, 2007 10:32 pm

Post autor: Ferdus47 »

Najlepsza seria to DB, ponieważ jest w niej dużo humoru , fajne walki i od niej się wszystko zaczęło.
Na drugim miejscu to DBZ, ponieważ fajna fabuła i najlepsze są w niej walki.
A na trzecim miejscu DBGT, ponieważ moim zdaniem jest najgorszą serią jedyne co mi się w niej podoba to walka z Li Shenronem i z Suu Shenronem.

Aha głos oddaje na DB
Ostatnio zmieniony sob lut 02, 2008 10:10 pm przez Ferdus47, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

razz pisze:Głosuje na Dragon Ball Z, dlaczego?
bobercik pisze:Dragon Ball Z - najbardziej widowiskowe walki, najdłuższa seria, w ogóle wszystko super xD
Gdyby były 2 opcje do wybrania, dodałbym jeszcze DB GT, ponieważ tam są najsilniejsze postacie, między innymi Gogetta..

Gogeta jest juz w filmie kinowym z serii DBZ gdzie walczy z Janemba. Ja oddalem glos na Z ale dlatego tylko ze to najdluzsza seria . Gdyby mozna wybrac 3 wybral bym wszystkie
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

ja DBZ ponieważ bardzo poważne sceny uncut w db mało a gt nic nie zauważyłem a uncut w db zboczone nie które te które zauważyłem:tenshin skręca yamchy noge, jak drakulak wysysa kuririnowi krew
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Bulma
Przeciętny wojownik
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:47 am
Kontakt:

Post autor: Bulma »

Według mnie DBZ. Najlepsze walki i w ogóle super. :grin:
Awatar użytkownika
Piccolo
Oozaru
Posty: 45
Rejestracja: sob cze 13, 2009 3:58 pm
Lokalizacja: Kościan
Kontakt:

Post autor: Piccolo »

Dragon Ball Z-najdłuższy,najlepsze walki (Frezer,Cell,Buu),osiągnięte poziomy SSJ,pojawienie się Vegety,najlepsza muza,Dragon Ball też fajny ale tam nie ma aż takich długich i pasjonujących walk jak w DBZ,a o DBGT nawet nie bede pisał bo to dno,64 słabe odcinki,króciutkie walki (np.z Super C17 chyba 2 czy 3 odcinki a powinno być chociaż z 10...)
MalwinaWiatr
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:06 am
Lokalizacja: Google

Ulubiona seria wg mnie to DBZ

Post autor: MalwinaWiatr »

Ja pamiętam jak uciekałam z lekcji ze szkoły średniej, aby zdążyć na dwa odcinki emitowane w telewizji RTL7 hehe, to były piękne czasy !!
http://dragonballzodmalwi.cba.pl - Dla wszystkich fanów Dragon Ball i Kraju Kwitnącej Wiśni :)
ODPOWIEDZ