Ulubiony wojownik z drużyny Baby Guli

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Kogo najbardziej lubisz z drużyny Baby Guli <trzy odpowiedzi>

Drakulaka
3
12%
Niewidkowskiego
3
12%
Mumiarza
3
12%
Biesicza
4
16%
Dziadka Gohana
12
48%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Ulubiony wojownik z drużyny Baby Guli

Post autor: Bobercik »

:arrow: Drakulak - potrafił zmieniać się w nietoperza i wysysać krew. Pokonał Krilana, ale przegrał ze sprytną taktyką Purr'a i Upy.

:arrow: Kolega Niewidkowski - jest niewidzialny. Wygrywał z Yamchą aż Goku nie przyprowadził Bulmy i Gen. Żółwia xD wtedy chyba większość wie co się stało. I tak Kolega Niewidkowski stał się widoczny. Yamcha wtedy szybko go pokonał.

:arrow: Mumiarz - choć wielki to szybki. Zadawał bardzo silne ciosy. Wygrał z Yamchą, ale dostał w tyłek od Goku.

:arrow: Biesicz - diabeł. Potrafił latać, jego najlepszą techniką były Diable Promienie. Nie podziałały na Sona, który zakończył pojedynek.

:arrow: Son Gohan - dziadek Goku! Zdecydowanie najsilniejszy z drużyny. Poddał się, ponieważ to co pokazał jego wnuk w pełni go zadowoliło.

Głosujemy na trzy postacie. Ja na Dziadka Gohana, Biesicza i Niewidkowskiego. Drakulaka też lubię, ale mniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Biesicz? Czy polacy nie mogli go poprostu nazwac Diablolak/Diablomen?

Ale z tych wojownikow lubie najbardziej Dziadka Gohana i Akkumana

Dziadka Gohana to wiadomo dlaczego , a Akkumana za to ze wymyslil bardzo fajna technike ktora niszczy wojownika poprzez powiekszenie jego zla w sercu (Choc nie wiem jak to moze dzialac na Piccolo Daimaou ktory jest CZYSTYM zlem)
Akkuman - diabeł. Potrafił latać, jego najlepszą techniką były Diable Promienie. Nie podziałały na Sona, który zakończył pojedynek.
Jak ja lubie patrzec , jak ktos nazywa to scierwo po nazwisku :lol: :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

Mumia mi nabardziej przypadła do gusty z ekipy Baby Guli.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Oczywiście najbardziej do gustu przypadł mi Dziadek Song Gohan :D. To chyba oczywiste wkońcu wychował najsilniejszą osobę na świecię xD, a że była ona troche przygłupia to już nie jego wina.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:Biesicz? Czy polacy nie mogli go poprostu nazwac Diablolak/Diablomen?

Ale z tych wojownikow lubie najbardziej Dziadka Gohana i Akkumana

Dziadka Gohana to wiadomo dlaczego , a Akkumana za to ze wymyslil bardzo fajna technike ktora niszczy wojownika poprzez powiekszenie jego zla w sercu (Choc nie wiem jak to moze dzialac na Piccolo Daimaou ktory jest CZYSTYM zlem)
Akkuman - diabeł. Potrafił latać, jego najlepszą techniką były Diable Promienie. Nie podziałały na Sona, który zakończył pojedynek.
Jak ja lubie patrzec , jak ktos nazywa to scierwo po nazwisku :lol: :twisted:
1.Biesicz jest w miarę fajne, ale trudno mi było napoczątku zapamiętać. Heh, dobrze że powiedziałeś jak on sie nazywa : Akkuman, zapomniałem.
2.Myślę że na Wielkiego Szatana by to nie podziałało. Wielki Szatan jest wielki xD A z drugiej strony ciekawe czy gdyby taki Goku nauczyłby się tej techniki, mógłby rozwalić Cell'a, Frezera i Buu tą jedną techniką xD
3.XD Son też fajnie brzmi. A nie chce mi sie zawsze pisać Goku, Son Goku, Kakarotto itp
Obrazek
Awatar użytkownika
Rocky18
USSJ
Posty: 75
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 9:56 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: Rocky18 »

Oczywiście Głasuje na Son Gohana... podobała mi się walka z Goku i wzruszajacy moment dowiedzenia czyhatwarz jest po maską..appropo maski była COOL
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Dziadek Son Gohan. By w Db wi&#8364;cej niz inni i byl sympatyczny jako jedyny z calej paczki.;D
VARS

Post autor: VARS »

Głos na Besicza, bo fajnie wyglądał :D
Songoten
Oozaru
Posty: 47
Rejestracja: śr paź 03, 2007 5:03 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: Songoten »

Dziadek Son Gohan
bo byl fajny i silniejszy do goku
ODPOWIEDZ