Gracze Szukający Guru

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Ronin pisze:Ho do mnie :P potrzebuje początkującego gracza ;-). Co prawda mam bardzo wybiórczo czas na sesje (głównie weekendy i to nie wszystkie), ale obiecuje niezapomniane przygody ;-)
o ty kurde a jak ja ci esa pisze to ty mi nawet nie odpiesz xD
Obrazek
Ronin
Guru
Posty: 133
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 2:38 pm
Lokalizacja: Miedziolandia

Post autor: Ronin »

Ja się pytam... kto kuźwa przyjmuje graczy, którzy znają techniki wzmacniające 10 krotnie (Kaiszido) i graczy którzy pochodzą z planety Vegeta (co 3 sayanin pochodzi stamtąd, a są nawet tacy co to są jej władcami wtf?).
Taka moja mała dygresja.
"Człowiek, to brzmi tak dumnie" A tu biją cię w mordę i mówią żeś sukinsyn
Paniks
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 28, 2012 9:14 pm

Post autor: Paniks »

Teoretycznie każdy sajanin ma korzenie z Vejetu a cp dp czego to ja nawet nie wiem czy się gra toczy jakaś czy nie
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Hmm od tego są zasady, mogłeś najpierw przeczytać później za Historie swojej postaci się brać, i Ronek ma racje ;P po za tym ktoś to czyta i powinien odrzucać podania a nie przyjmować każdego bo sytuacja SSJPOWER z graczami jest trudna, no chyba że komuś się nie chcę *** z czytaniem dać akcept i dobra.
Obrazek
Paniks
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 28, 2012 9:14 pm

Post autor: Paniks »

Jak by nie było moja karta jest w ramach czasowych. Urodziłem się tuż po II fali więc praktycznie nie pochodzę z Vejety
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

[ Kaiszido Urodził się na palniecie Vegeta
To twój wpis w Historii postaci, i nie ma tam nigdzie wzmianki o tym że urodziłeś się tuż po wyjściu drugiej fali ba dla ciebie mały przykład

1033 - 1043-wyjście kapsuł II fali
1060-obecny rok

Dobra jeżeli twierdzisz że urodziłeś się tuż po wyjściu drugiej fali to w tym momencie powinieneś mieć ponad 17 lat no już liczyłem od tego 1043 do 1060 a twoja postać ma 14 lat więc gdzie tu logika ;P? może ja się pomyliłem nie wiem ale trochę nie pasuje to ;P
Obrazek
Paniks
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 28, 2012 9:14 pm

Post autor: Paniks »

Mała dygresja moja postać ma 18 lat jak by nie patrzeć dokładnie sobie przeczytaj mój życiorys http://ssjpower.net/index.php?id=karta&uid=3824
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Twoja postać ma 18 lat wtf? a skąd ci się to wzięło? nawet jeżeli ma 18 lat to lata na ssj power również lecą ja zaczynałem gdy moja miała 16 lat doszło 10 lat, jest 26 dalej mi twoja rozpiska nie pasuje, po za tym liczy się to co wstawiłeś przy wieku czyli 14 lat ;]
Twój Życiorys opisuje to jak siedział na planecie 3 lata i się uczyłeś przez rok to masz 4 ale to ci nie daje 18 lat w wieku swojej postaci..twój błąd..
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Dobra drama.
<idzie po popcorn>
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Ta od razu soczek weź ^^
Obrazek
Paniks
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 28, 2012 9:14 pm

Post autor: Paniks »

Historia: Paniks urodził się na Syriuszu zaraz po wyjściu drugiej fali. Od najmłodszych lat przejawiał skłonności do czynienia zła. W wieku 5 lat był postrachem całej wioski. Dzieci bały się do niego podchodzić zaś rodzice skarżyli się jego ojcowi Pakittowi aby ukrócił wybryki syna. Jednakże ten machał ręką mówiąc że to nic poważnego. W wieku 12 lat Paniks zaczął uczyć się sztuk walki u swojego ojca prawdziwego Saiya-jinowskiego wojownika. W wieku 15 lat Paniks zaczął zadawać się z podejrzanym towarzystwem. W końcu doszło do tragedii. Podczas szarpaniny z ojcem Paniks wpadł w gniew i zabił Pakitte. Co najgorsze sprawiło mu to przyjemność więc wybił całą wioskę. Od tego czasu a minęło już 3 lata Paniks błąka się po różnych planetach mordując plądrując i szkoląc się.



A przy postaci mam 18 lat jak byś nie zwrócił uwagi.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

No to zwracam Honor, mój błąd nie to postać czytałem ^^
Obrazek
Paniks
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 28, 2012 9:14 pm

Post autor: Paniks »

Spoko już myślałem że to ja mam coś nie tak z wzrokiem. I dalej czekam aż mnie jakiś guru przyjmie. Co do tego że latka lecą, to jak będę grał i mi się będzie postać rozwijać :D
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Co do sesji to zgłoś się Do WireXa i Ronina oni są jak na razie jedynymi aktywnymi Mistrzami Gry
Obrazek
Paniks
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 28, 2012 9:14 pm

Post autor: Paniks »

Spoko a pisać do nich na gg czy na forum???
ODPOWIEDZ