Wybór nowego moderatora

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Wybór nowego moderatora

Post autor: pp3088 »

W mojej opinii konieczny jest nowy moderator. Odejmując działającego czasami DF i pojawiającego się od świeta Daego, nie ma kto prowadzić forum. Najlepszym wyborem byłby nowy mod. Kim powinien być? Wg. mnie ktoś z dwójki Bobercik lub Kris. Dlaczego?
Odpowiedź jest prosta. Osobników tych cechuje duża obecność na forum, postownictwo, czy też lapidarnie mówiąć młódzieńczy zapał. Za plusy takiego rozwiązania mogę przytoczyć szybsze zmiany ankiet, dzieki czemu wieksza frekwencja i częstotliwośc wizyt. Jeśli taka opcja odpada to należy zreedytować grupe VIP. Dlaczego ich tam nie ma? Przecież spełniają wszystkie warunki.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

No to ja się wypowiem. Wybór nowego moda nie byłby konieczny gdyby nie to że nikt nie chce zmieniać ankiet. Najczęściej robi to Kris swoim magicznym sposobem :lol: Fajnie byłoby zostać modem ale i tak na to nie licze xD A gdyby Kris dostał...fajna perspektywa dla forum choć chłopak nie dawałby mi spokoju że jest wyżej xD z drugiej strony ja robiłbym to samo, jak to z nami zwykle bywa. Co do grupy Vip. Ja i Kris i tak jesteśmy Vipami czy tego chcecie czy nie :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Więc ja się teraz wypowiem, bardzo chciał bym zostać moderatorem, mam wprawę ponieważ jestem moderatorem na 1 forum (byłam na około 6 forach) i adminem na moim forum. Na forum mogę być między 13:00, a 3:00-4:00 rano, w sobotę i niedziele cały dzień, odliczając dni, kiedy pracuję (czyt. robię stronę/design/styl/pomagam innym w kreacji stylu etc.). Od kiedy się zarejestrowałem na forum SSJPower nie znikłem nigdy z listy przebywających przez ostatnie 24 godziny i nie miałem większych sprzeczek z użytkownikami.
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Problem wygląda następująco: każdy na początku ma młodzieńczy zapał. To że nie piszę często postów nie oznacza że nie kontroluję tego, co Wy piszecie. Jestem na forum zazwyczaj kilka razy dziennie i zawsze czytam Wasze wypowiedzi. Jak do tej pory radzę sobie bez problemów.
Byćmoże Wam się wydaje że to takie proste moderować forum. Rzeczywistość nie przedstawia się w tak pięknych barwach. Gdyby któryś z Was dostał "ciepły fotelik" moderatora to po miesiącu by podziękował. Nie mam już chyba nic do dodania, zamykam temat.
Zablokowany