SSJ4

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Co sądzisz o tym poziomie?

Fajny poziom
39
53%
Fajny ale tylko w niektórych przedziałach włosowych
10
14%
Najgorszy poziom ze wszystkich
14
19%
Nie mam zdania
10
14%
 
Liczba głosów: 73

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

SSJ4

Post autor: BH Daimaouji »

Co sądzicie o tym poziomie? Bo jak dla mnie wojownicy wygłąda ładnie , ale nie wszyscy , wyobrażmy sobie Paragasa ssj4.

SSJ4 jest także plotką czy zbroja ekspoduje czy nie , dla mnie to fałsz , zbroja NIGDY nie eksploduje i wojownik zostawia swoją zbroje gdy jest ssj4 , dla niektórych moze to być aktem bycia leniwym wsród autorów ale pomylście gdyby Bardocka górna zbroja pękna jak by on mógł mieć tą dolna część? To jest niemożliwe! Wiec zbroja zostaje nie naruszona a wojownik dostaje tylko dłuższą fryzure , czerwone kropki pod oczami i futro. OK teraz wy :P

Legenda

Fajny ale tylko w niektórych przedziałach włosowych - oznacza że każdy wojownik inaczej ma włosy ze wględu na kszałt w normalnym poziomie (np. Bardock , Thales , Gogeta , Kakarotto , Goten (włosy podobne do Kakarotta tylko) i Goku jr mają włosy takie same jak te widoczne w GT jako ssj4) , innymi słowy , jedna fryzura jako ssj4 może się nam podobać a druga nie
Ostatnio zmieniony śr sty 26, 2005 1:19 am przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Chmmm SSJ4? Fajny poziom. Jednak chyba najgorszy ze wszystkich (oprocz OoZaru) ponieważ bardzo modyfikuje postać. Już sie wypowiadalem gdzies w topicu ze najlepsza forma jest USSJ !!
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Zagłosowałem na "nie mam zdania". Dla mnie ten poziom jest taki nijaki, obojętny. Mógłby wogóle nie istnieć. Czułbym się tak samo :P
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Ja nie przepadam za tym poziomem, gdyż uważam że był robiony na przymusi od niechcenia... A wogóle to nie tworzył go Pan Akira więc to już nie to samo :P Już bardziej wole Oozaru, gdyż robil niezly zamęt :twisted:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Gutek pisze: Już bardziej wole Oozaru, gdyż robil niezly zamęt :twisted:
No tak.Lepiej wziąść Granat niż Pistolet. Tu sie właśnie różnimy. Wole sam coś zrobić a nie na chama zniszczyć wszystko. :x Do tego gorzej z opanowaniem :/ :? dlatgo wole SSJ !! :twisted:
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Mi sie podoba extra power, extra wyglad:D wypas jest mowcie co chcecie:P SSJ4 jest super pod wygladu i mocy, ale podczas transformacji jest lipny nie to co SSJ2 Gohana.
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Atom pisze:Wole sam coś zrobić a nie na chama zniszczyć wszystko. :x Do tego gorzej z opanowaniem :/ :?:twisted:
Niezapominaj, że dobrze wyszkolony wojownik nie ma żadnych problemów z opanowaniem się w tej formie :P Np. Vegeta mógł się przemieniać i panowal nad sobą, nie to co ten zawszony Kakarott :twisted:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
Trocinka
Oozaru
Posty: 49
Rejestracja: czw sty 13, 2005 6:04 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Trocinka »

Mi się na pewno SSJ4 podoba bardziej niż SSJ3, po głębszym przemyśleniu dochodze do wniosku, że może być, chociaz z początku wszystko od SSJ3 w górę, było dla mnie bleeeee
But whichever way I go, I come back to the place you are...
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Hmmm.W poziomie ssj 4 jest jeden taki wątek czy wojownik pod postacią SSJ4 ma zawsze czarny kolor włosów :?: Bo np. Tronk ma fioletowe. A ogólnie niepodoba mnie się poziom ssj4 nic nowego,żadnych nowych ataków i podobnie wyglądają jak w poprzenich poziomach :(
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

macix pisze:Tronk ma fioletowe.
Tego nie wiadomo. NA obrazku to se moze byc pokazane :/ No chyba ze w jakiejs bajce mial SSJ4. Ale z tego co wiem to tylko fani zrobil mu takie wlosy
,żadnych nowych ataków
10x Kamehamecha idzie latwo :/
i podobnie wyglądają jak w poprzenich poziomach
Przeciez on sie najbardziej rozróżnia ze wszystkich poziomów :/ (no moze Oozaru)
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Trocinka pisze:Ale rzeczywiście momentami ten kolor mi również przypominał siwy... :D
Jak dla mnie jego włosy są jasno fioletowe (mowa tu o F Trunks , nie o P Trunks)

Znajac fakty włosy wojowników jako ssj4 są takie same jakie mają w poziomie normalnym , tak więc Bra jako ssj4 będzie miała niebieskie włosy
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
jackoz
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: sob sty 22, 2005 7:24 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jackoz »

Mi się podoba SSJ4, najbardziej ten stworzony przez tych nie wyrzytych fanów, którzy "niby" tworzą serie Af. Chodzi mi o tego osobnika co mam w podpisie. Vegeta zarąbiście wygładał jako SSJ4, Goku również.
Tylko z jednego banału się smieje, Goku wpierw zamienił się w gold Ozauru, więc stracił całkowicię ubranie, a potem jakoś je odzyskał, albo jak był mały i się zamieniał w SSJ4 to miał już długie spodnie, i nie miał górnej cZĘŚĆI, jak spowrotem zamieniał się na norma, ubranie miał normalne, tak mi się to nie podobało że chcę mi się żygać.
Moje forum www.eurolite.er.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
songoku
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: czw sty 27, 2005 4:02 pm
Lokalizacja: Planeta Vegeta

Post autor: songoku »

nawet fajny jest ssj4 ale popżednie wyglondały lepiej i fajnie wyglondali bo mieli ine wlosy a ten ma podobny do normala
Soory za błędy ortograficzne
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

macix pisze:Bart chyba coś ci się pomyliło. Tronk ma fioletowo-niebieskie włosy a nie siwe :!:

To nie ja napisałem, lecz Bliz :wink:
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
dare_devil
Przeciętny wojownik
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 09, 2005 9:09 pm
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: dare_devil »

Jackoz wierz może Akira(twórca DBZ) myslał ze widzowie nie zauważą różnicy. Rzczeze mwiąć ja też nie zuważyłem różnicy. A nawet niewiem dlaczego przecież tyle razy oglądałem ten odcinek że znam go chyba na pamięć. :)
uwielbiam DBZ
ODPOWIEDZ