SSJ4

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Co sądzisz o tym poziomie?

Fajny poziom
39
53%
Fajny ale tylko w niektórych przedziałach włosowych
10
14%
Najgorszy poziom ze wszystkich
14
19%
Nie mam zdania
10
14%
 
Liczba głosów: 73

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

razz pisze:
BH Daimaouji pisze:2.Edycja producentow z wielkoscia Kakarotta (jak i re-transformacja Vegety) , zapewne pomysleli ze Kakarotto ssj4 jako dziecko dziwnie by wygladal.
Ja to sobie wyjaśniam w następujący sposób, była mowa w DB, że ciało Goku może nie wytrzymać takiej dawki mocy przy takim wzroście i masie.
4.Zapewne gdyby sajan ze zbroja sie przemienil w SSJ4 , nie robili by takich "magii" ze zmiana ubran
Pomyliłeś "bajki", to DB, a nie Czarodziejki z księżyca
BH Daimaouji pisze:3.Co ciekawe patrz tez na stroj Kakarotta , na podczatku GT mial zolte spodnie ale z pasem ktory wyrasta w dol niczym sznurek , potem ma zwykly pasek jaki mial w DBZ poczawszy od Cyborg sagi!
Bez komentarza...
1.Tez racja
2.A czy ja pisalem ze Kakarotto mowi "na potege planety Vegeta!" (hmmmmmm to brzmialo bardziej jak He-man niz SM , ale co tam) zeby zmienic sie z "golasa" na SSJ4 i miec ubranie?
3.Heh
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

BH napisał:
Znajac fakty włosy wojowników jako ssj4 są takie same jakie mają w poziomie normalnym


Więc czemu Gogeta na poziomie SSJ4 miał czerwone skoro normalnie miał czarne?
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kto wie , moze pomysleli ze (Super) Gogeta z czarnym wlosami bylby nudny i zrobili z niego rudego?

Ponadto wg mnie SSJ4 powinien wygladac tak:

Wlosy powinny miec taki sam kolor jaki mialy w normalnym stanie lub jesli jest specjalna kondycja to inny kolor. (To zastawania fanow czy Czerowny kolor u Gogety jest spowodowany tym ze jest on fuzja i tak kazda fuzja jako SSJ4 powinna byc rudzielcem)
Brazowe futro (a nie jakis odczen czerwonego)
Gorna czesc ubrania ekslopuje o ile ktos nosi zbroje "sajanska" (u dziewczyn to wiecie o co chodzi)
Dla pewnosci , futro ma pokrywac cale cialo poza klatka piersiowa , stopami i dlonmi (w BT1/2 jest tak , ze ponoc tylko gorna czesc ciala jest w futrze! Co do?!)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Damianeku666
USSJ
Posty: 77
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 10:11 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Damianeku666 »

poziom ssj4 ogolnie lubie, lecz imo za duzo skok jest z ssj3 do ssj4. Co do Bh, jakos nie moge sobie wyobrazic ssj4 w brazowym futrze, jakos tak dziwnie by wygladal, moze to wina przyzwyczajenia, ale mi sie czerwone futerko podoba :P
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Damianeku666 pisze:Co do BH, jakos nie moge sobie wyobrazic ssj4 w brazowym futrze, jakos tak dziwnie by wygladal, moze to wina przyzwyczajenia, ale mi sie czerwone futerko podoba :P
Skoro w SSJ4 sajan jest blizej podobny do malpy chyba futro powinno byc brazowe BTW "Czerwone" futro u KKRTa zapoczatkowalo slawny dowcip , ze powstal on z polaczenie jego i rozowej pantery :lol:

BTW Super Gogeta tez ma Brazowe futro wiec o co ci chodzi?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Damianeku666
USSJ
Posty: 77
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 10:11 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Damianeku666 »

no dobra, masz racje, ja jak juz napisalem . jestem przyzwyczajony do kakarotto w czerwonym futerku, wiec trudno mi mowic, czy brazowe byloby lepsze. no na pewno byloby bardziej realistyczne, ale sie przyzwyczailem do czerwonego i jakos dziwnie by dla mnie wygladal kkrt w brazowym futrze ;]
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ktos na forum Daizex zauwazyl ze jak KKRT zmienia sie w SSJ3 jest pokazane cos jakby byl SSJ4 (futro jest brazowe)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Lubie ten poziom, ale nie rozumiem, przeciez Vegeta gdy Bulma zmieniła go Golden Oozaru nie wyzwolił potężnej dawki uczuć !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bo Vegeta nie ma uczuc! To Sajan!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

Mi zdaje sie ze uczucia vegety zostaly wyzwolone na wspomnienie o swoim przejacielu Goku(w nabank BH powie ze to nei przyjaciel:P)
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kayl pisze:Mi zdaje sie ze uczucia Vegety zostaly wyzwolone na wspomnienie o swoim "przyjacielu" goku(w nabank BH powie ze to nie przyjaciel)
1.Poprawione
2.No wlasnie KKRT NIGDY nie byl kolega Vegety , a nawet gdyby byl , to nie wiem co ten przeklety KKRT zrobil z jego umyslem!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

KKRT nie byl... ale Goku byl i dla vegety byl najbardziej bliska osoba po rodzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Kayl pisze:KKRT nie byl... ale Goku byl i dla vegety byl najbardziej bliska osoba po rodzinie.
eee tam to tak samo jakby powiedziec ze moj najgorszy wrog jest mi najblizszy poza rodzina xd. Vegeta nie mial bliskich!! (no ew. rodzine, ale na pewno nie tego CENZURA KKRT'a!). :cool:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kayl pisze:KKRT nie byl... ale goku byl i dla Vegety byl najbardziej bliska osoba
1.A chodzilo mi o (Dobrego) KKRTa
2.Kurde pisz Vegeta i Goku z duzych a nie Vegeta z malej , wiem ze go nie lubisz ale daj mu szacunek bo on skopie ci tylek (lagodna wersja)

Pitti - zgadzam sie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

Pitti pisze:
Kayl pisze:KKRT nie byl... ale Goku byl i dla vegety byl najbardziej bliska osoba po rodzinie.
eee tam to tak samo jakby powiedziec ze moj najgorszy wrog jest mi najblizszy poza rodzina xd. Vegeta nie mial bliskich!! (no ew. rodzine, ale na pewno nie tego CENZURA KKRT'a!). :cool:
ehh Pitti chyba nie ogladales wogole dbz and dbgt vegete napewno nie raz w myslach wymienil goku jako jednego z bliskich mu osob
Obrazek
ODPOWIEDZ