SSJ4

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Co sądzisz o tym poziomie?

Fajny poziom
39
53%
Fajny ale tylko w niektórych przedziałach włosowych
10
14%
Najgorszy poziom ze wszystkich
14
19%
Nie mam zdania
10
14%
 
Liczba głosów: 73

Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

jackoz pisze:Tylko z jednego banału się smieje, Goku wpierw zamienił się w gold Ozauru, więc stracił całkowicię ubranie, a potem jakoś je odzyskał, albo jak był mały i się zamieniał w SSJ4 to miał już długie spodnie, i nie miał górnej cZĘŚĆI, jak spowrotem zamieniał się na norma, ubranie miał normalne, tak mi się to nie podobało że chcę mi się żygać.
Wpadłem na to od dawna, gdy wojowanik się przemienia dostaje nowe ubranie(jak w przypadku fuzji, tworzy się nowa postać, o wiele silniejsza)
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

SSJ4 to jest poziom robiony od niechęci najgorszy poziom tak naprawde to sie niedziwie czemu użyły go dwie osoby bo reszta nie chciała :wink:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Vegetto pisze:Macix coż poradzić ludzie na starość głupieją :wink:
Ludzie są zawsze głupi, a potem po prostu tracą rozum! :twisted:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
O.L.O
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 3:07 pm

Post autor: O.L.O »

Tak tylko wiecie to nie Akira wymyślił SSJ4 to goście z Toei animation Akira tylko trochę pomagał w tworzeniu GT
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Pierwsze słysze żeby ssj4 był stwożony przez fanów ale no dobra ja się nie znam. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

filip133 pisze:Nie podoba mi się ssj4. Jest stworzony przez fanów, a gdyby Akira go wymyślił na pewno wyglądałby o niebo lepiej :D
Fałsz , wszak ssj4 nie stworzył Akira san , ale stworzyli go z Toei , więc to oficjalny poziom :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Ssj 4 to bardzo odwazne posuniencie kolesi z toei , malo kto zdecydowalby sie tak odmienic postac, poziom jest swietny tylko ma malo atakow 10 x kamehameha , dragon fist (nic nowego ) , fuzja , i wtedy big bang kamehameha 4rzadzi rowno !!!!!
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Wolak pisze:tylko ma malo atakow 10 x kamehameha , dragon fist (nic nowego ) , fuzja , i wtedy big bang kamehameha 4rzadzi rowno !!!!!
1.10 x kamehameha byla juz uzyta wczesciej (to pewnie slabsza forma 10 krotnej kamehamehy)

2.Ataki sa te same , nowych atakow sie nie zyskuje -_-

3.Smocza piesc KKRT po raz pierwszy uzywal w filmie 13 jako ssj3!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Nemezis
Przeciętny wojownik
Posty: 8
Rejestracja: pn sie 08, 2005 1:27 pm

Post autor: Nemezis »

No cóż...
SSJ 4 jest dla mnie jednym z czynników (drugim, zaraz po fabule) który sprawił...że GT to dla mnie DNO.
Nie lubię go...forma mapły to dla mnie głupota (oozaru przetrawię-ale SSj 4 NIE!)
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Toei Animation chciało wymyślić nową transformację. Ponieważ danie jeszcze dłuższych włosów niż w SSJ 3 byłoby już przesadą, sprawili że SSJ 4 wygląda zupełnie inaczej. Osobiście wolałbym, aby futro było złote, a nie czerwone :)

Głouję na "nie mam zdania", ponieważ mógłby być lepszy, ale nie jest też wyjątkowo beznadziejny.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
ozak_ssj
Oozaru
Posty: 42
Rejestracja: pn sie 08, 2005 4:02 pm

Post autor: ozak_ssj »

ssj4 nie robi wielkiego podziwu co prawda ma moc ale to przrecież jest normalnie nooo ten...tentegoooo ,nooo... wiesz( :D )
.............popatrzcie na spodnie goku ...one nie sa takie duże czy w wyniku transwormacji ubrania sie rozciągaja??(lol)
jak by tak było to mama porzyczała by mu moje spodnie a puźniej jak przejdzie ssj4 to da mojemu ojcu :shock: :shock: :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: a poza tym to mogli go pokazać jak był mały ssj4 to by mi sie wtedy bardziej podobał(wyobraźcie se takiego krasnoluda :D :D :D )
http://www.cash-4you.org/site/index.php?refid=377
zarabiaj na czytaniu maili od 5grdo 1zł za jednego maila!!!zarabiaj na poleconych oraz na płatne zapisy i kliki w banerry i linki :D
tego nie możesz przeoczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Vexeta pisze:Boze jak mnie wkurza ten poziom jest denny jak i cale DBGT poprostu szkoda slow :evil: Nie dosc ze zeby Kakarotto go osiagnac to musial sie do wody schowac bo debile co robili GT nie wiedzieli jak ma wygladac transformacja w Ten poziom bez przejscia w Oozaru To jeszcze dennie wyglada tak zwykle i smiesznie troche juz bardziej bym sie wystraszyl na ulicy jak bym spotkal KKRT SSJ2 niz SSJ4
Racja Vexeta mam takie same zdanie. Paskudny poziom- rudy malpiszon.
Co do postu BH "SSJ3 wygląda nawet fanie, ale to poczęści taki jakby banan" by my friend

Pozdro
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Hmm mi sie nie podoba ssj3 , bo nie ma wlosow kolo ucha , inne poziomy (SSJ) ktore osiagnal KKRT mi sie podobaja , nie mowie ze tak bardzo go nie lubie , poprostu dziwnie wyglada
BTW SSJ4 to malpiszon , bo sajanowie sa malpiszonami , to zapewne poziom odpowiadajacy naturze sajanow , sajanowie byli jaskiniowcami , prymitywni , ale silni. I ta , jak mowilem na twoim forum , sajanowie w tym poziomie wygladaja jak barbarzyncy , co mi sie podoba :)

In conclusion?

Ugha buga :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Cóż... ostatecznie by mi się podobał, ale jest w nim pewna rzecz, która mnie wkurza. Chodzi mi o galerie obrazków do Alfter Future. Jak już sobie malują takie postacie jak SSJ 5, 6, 7 to koniecznie muszą być wzorowane na SSJ 4. Muszą mieć owłosienie na skórze i wogóle. To mnie dobija :roll: .

»Głos:
Nie mam zdania
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

SSJ 4 jest fajny ale trochę przesadzony
Obrazek
ODPOWIEDZ