SSJ POWER 3.0

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

SSJ POWER 3.0

Post autor: Rav »

Kiedyś bym się długo rozpisywał, ale dzisiaj brakuje mi weny.
Dlatego po prostu poproszę o wyrażenie tutaj swojej opinii na temat nowej wersji strony :cool:

UPDATE: Albo jednak - żeby sztucznie wydłużyć długość tego posta - wkleję tutaj newsa ze strony glównej:

Nowy layout bardzo mi się podoba - mam nadzieję, że wam również.
Wykonał go Szpaner aka hiddenlord, za co składam mu wielkie podziękowania i przy okazji zapraszam na jego stronę:

http://nasz-anime.info

Poza tym możecie teraz wchodzić na SSJ POWER także przez adres:

http://dbz.in

Ale to jeszcze nie koniec wielkich zmian, które czekają stronę w najbliższym czasie... :cool:

PS: Panel logowania na razie jest nieaktywny, ale już niedługo powinien być ;]

PS 2: Usunąłem księgę gości, która była prehistoryczną pozostałością z początkowego etapu rozwoju strony i nie pasowała najlepiej do aktualnej wersji ;]

Niech SSJ POWER będzie z wami :cool:
Ostatnio zmieniony śr wrz 03, 2008 9:32 pm przez Rav, łącznie zmieniany 3 razy.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Moze byc , teraz wyglada jak wiekszosc dzisiejszych polskich stron o DB
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Bardzo ładny lay. Mam nadzieję, że będziecie mieli więcej użytkowników i czytelników.
Dużym plusem jest (widoczny) Panel Logowania :grin:
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Ten wygląd jest o wiele lepszy niż poprzedni. Stary był już nudny. Gratulacje dla Szpanera za świetną robote i Rav'a który znów pokazuje że jest świetnym adminem :cool:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

No świetna robota gratulacje ładny lay sam bym lepiej niezrobil

To raczej oczywiste :P
Nasz Szpaner się spisał na medal :]
DF
Ostatnio zmieniony ndz lut 18, 2007 5:43 pm przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

No i odrazu lepiej Szpaner naprawdę się postarał przy tym layu
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Dobra robota, widać, że fachowa ;>
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Nie omieszkam oczywiście wyrazić swojej opinii na temat obecnego wyglądu strony . Nie raz już przychodziło mi oceniać różne projekty ,prace ,lay'e ,ogólne wyglądy stron . Jestem strasznym krytykiem wszystkiego co się rusza , więc nie omieszkam powiedzieć kilku chamskich słów na ten temat . Obecny wygląd strony w porównaniu do beznadziejnego ''starego '' wyglądu jest zmianą nad wyraz pozytywną .Strona jest bardzo czytelna ,lay wręcz wyborny ,ale cała reszta jest w ogóle bez polotu i dość archaicznie .Główne nazwy konkretnych działów tj. Download są zapisane w bardzo estetyczny sposób ,ładnymi literami i na maluśkim tle ,ale cała reszta jest zapisana ''zwykłymi'' małymi czarnymi literkami co buduje obraz tandety w tym aspekcie ,po prostu bez żadnego polotu ,chociażby wystarczyło jakiś inny kolor dać niż ten czarny ,pochylić litery ,pogrubić ,dać lekki blur .Oczywiście jestem odosobniony w swojej krytyce póki co ,bo widzę same pozytywne komentarze ,ale jak wiadomo wszystkim nie dogodzisz ,więc cieszę się że cokolwiek się ruszyło w tym aspekcie i mam nadzieję ,że na tym nie koniec i ,że w kolejnej wersji mankamenty zostaną poprawione lub też usunięte . Moja ogólna ocena w skali od 1 do 10 wynosi 6 (na stronie jest dużo tekstu i według tego co napisałem powyżej nie podoba mi się on ,co ma spory wpływ na ocenę ogólną ).

PS.Strona wygląda jakby była martwa ,nawet jednego gifa tam nie ma ,o screenach nie mówiąc .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Layout niczego sobie, lecz są mankamenty. Emotikony są zbyt jasne i małe oraz dopiski (new) rażą czerwienią.
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to niczego sobie, ale jednak nie doskonały. Layot fantastic. reszta ujdzie w tłoku. ale dobranie niebieskiego do czerwonego to lipny pomysł. I do tego emotikony jakieś dziwne. Ocena: 7/10 (mogło być lepiej)
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Wolak, a słyszałeś o tym, że prostota (lub archaizm jak to Ty nazwałeś) jest bardziej czytelna?
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Bardzo mi sie podoba. Jest wszystko bardziej widocznie i łatwo sie połapać. Świetna robota :mrgreen:
Awatar użytkownika
Szpaner
Zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 07, 2005 7:09 pm

Post autor: Szpaner »

Jestem autorem tego layoutu więc może się wypowiem... Dla mnie lay jest średni, może to szczyty moich możliwości, ale ogółem nie podoba mi się zbytnio. Długo przy nim siedziałem i sądziłem, że jest dobry, teraz widzę, że tylko niezły. Niemniej, dziękuję za słowa uznania. :)
Rekord w usuniętych postach następujących bezpośrednio po sobie - 22 :wink:
Awatar użytkownika
Thales
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt maja 31, 2005 2:45 pm

Post autor: Thales »

Ooo ładny lay nawet:P
Awatar użytkownika
Dyninio
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 34
Rejestracja: czw lut 15, 2007 2:33 pm
Lokalizacja: ZaDupia

Post autor: Dyninio »

Dlamnie jest zaj**** , ma cos w sobie i od poprzedniego jest kilka razy lepszy :P jak weszlem na strone to myslalem ze zle adres wpisalem :P
ODPOWIEDZ