3 Edycja (+) (-)

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Lista

+
(Wszyscy ktorych dalem w dziale ulubionych uzytkownikow)
Bardock - Fajny kolega z nickiem fajnej postaci z DB (i to jest jego ulubiona postac)
Beniu - Stary dobry kolega , takze fan Bardocka , ostatnio doszedl do szeregu "lowcow krwi"
Kg Daro - Fajny kolega i za to "Koleś który wypowiedział słowa "niejaki BH" padł na ziemię w kawałeczkach." :twisted:
Michal (Tommy) - Razem z Robertem stanowia zgrany zespol (szczegolnie na ich forum)
Krzyś (Wolak) - Wykapany KKRT , ale mily , choc daje nazwe ataku Piccolo jra zle
AdeQ - "goku jest debilem to jest oczywiste" :twisted:

- (W kolejnosci alfabetycznej)
Michal (Acer) - Samo dobro
Astarot - Gadanie ze jestem zbyt dzieciny bo ogladam Pokemony , wiele osob tutaj tez oglada DB/Z/GT a to tez jest anime dla dzieci!
Bart(ek) - Diabel
Maciek (Krova) - Bo kazdy kto popiera Giertycha jest be
Mark - Czlowiek kipiacy zuem
PP3088 - Wrocil do bycia tym kim byl dawniej (dlugo to nie trwalo)
Razz - (No Comment)
Rayman - "Big Bank Kamehameha"?! Slyszalem o Bing BAN i Bing BEN ale Big BANK?! ROTFL
(Dawny) Ziomster - Samo zuo
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

BH Daimaouji pisze:Maciek (Krova) - Bo kazdy kto popiera Giertycha jest be
ja popieram giertycha? @@@@@@@@_@@@@@@@@@@@ ??? nie mam pytan...
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

+
Damianeku - nowa krew na forum. Przy okazji jego posty są na temat
Astarot - jak i Damianek był na sesji :]
Krova - też był xD ale na sam koniec


-
Razz - zmienił się...nikt nie zasłużył na plusa? No cóż, bywa. Tym tekstem pokazałeś że uwarzasz się za niewiadomo kogo. Bardzo chciałem żebyś miał "zasłużonego", ale teraz tego żałuję
Dae - Dae kun? Gdzie jesteś? xD
Groku - nie wrócił!!! xD
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Lista

+
(Wszyscy ktorych dalem w dziale ulubionych uzytkownikow)
Bardock - Fajny kolega z nickiem fajnej postaci z DB (i to jest jego ulubiona postac)
Beniu - Stary dobry kolega , takze fan Bardocka , ostatnio doszedl do szeregu "lowcow krwi"
Kg Daro - Fajny kolega i za to -> "Koleś który wypowiedział słowa "niejaki BH" padł na ziemię w kawałeczkach." :twisted:
Michal (Tommy) - Razem z Robertem stanowia zgrany zespol (szczegolnie na ich forum)
Krzyś (Wolak) - Wykapany KKRT , ale mily , choc daje nazwe ataku Piccolo jra zle
AdeQ - "goku jest debilem to jest oczywiste" :twisted:
Maciek (Krova) - Fajne fanarty , przypominajace stylem te z anime

- (W kolejnosci alfabetycznej)
Michal (Acer) - Samo dobro
Astarot - Gadanie ze jestem zbyt dzieciny bo ogladam Pokemony , wiele osob tutaj tez oglada DB/Z/GT a to tez jest anime dla dzieci! Ponadto n00b DB , Vegeta jest glupszy od KKRTa? Ba! Jest raczej na odwrot
Bart(ek) - Diabel
Bliz - [Broli BT2 mode] Kakarot! KAKAROT!!!
Dragon Fist - Zmienil sie , nie poznaje go juz
Mark - Czlowiek kipiacy zuem
PP3088 - Wrocil do bycia tym kim byl dawniej (dlugo to nie trwalo)
Razz - (No Comment)
Rayman - "Big Bank Kamehameha"?! Slyszalem o Bing BAN i Bing BEN ale Big BANK?! ROTFL
(Dawny) Ziomster - Samo zuo
skoncz z tym bo juz nie wiem czy zartujesz czy co... jeszcze ktos pomysli ze naprawde mnie pogielo i jestem za giertychem...
OK jak chcesz
Ostatnio zmieniony pt cze 01, 2007 5:25 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 4 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

BH Daimaouji pisze:Maciek (Krova) - Bo kazdy kto popiera Giertycha jest be
skoncz z tym bo juz nie wiem czy zartujesz czy co... jeszcze ktos pomysli ze naprawde mnie pogielo i jestem za giertychem...
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

+
DF- gorące przywiatnie po latach :mrgreen:
BH- ach... zawsze taki sam :razz: <i o to chodzi Bartuś>
Bobercik- No cześć ... :grin:

-
Nie pamiętam ... :) ... :D
Fight.
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Tommy pisze:razz - dostał Zasłużonego i "się rzuca" (nie mogę tego inaczej nazwać), myślałem, że jest inny. Spamuje w tym temacie, kłóci się z BH i przeklina. Antywzór.
Dawno mnie nie było, a wcześniej tego nie zauważyłem, jak to się rzucam? Ja nic nie zaczynałem, to ulubieniec wszystkich - BH, zaczął spór nie wiem z jakiej okazji. Mówisz, że ja przeklinam? Powiedz tylko w którym poście (nie licząc freestyle'u).
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH Daimaouji pisze: Ponadto n00b DB , Vegeta jest glupszy od KKRTa? Ba! Jest raczej na odwrot
Co?? Jak wogole smiales tak napisac!!! Sam jestes n[][]bem!!! Jestes nikim na tym forum. Wszyscy daja ci tylko minusy...Teraz rozumiem razza i Pp....Poprostu jestes pionkiem!! Jak to tam ktos napisal...Teraz przegioles!! Uwazalem cie za normalnego, ale bylem w bledzie...
Zeby nie spamowac:

+ Dragon Fist co prawda tylko raz z nim rozmawialem, ale jak dlugo xD
+ Mr. Atom za dobre rady ;P
+ Barni za to ze jest fajnym kumplem, mozna z nim o wszystkim pogadac
+ Sinju tez spoko kumpel i za fajne gify xD
+ AdeQ lubie z nim gadac szczegolnie o BF (BiteFight)
+ Helion fajny czlowiek

- BH duzo tu wymieniac...Najmniej lubiany uzytkownik na forum. Wyzywa wszystkich od nOObow, ale sam nim jest. Moze ma jakas wiedze o DB, ale wszystkim wypomina, to ze w czyms sie tam pomylil, czyli poprostu w pisaniu postu. Rozumiem, zeby zwracac uwage, ale grzecznie. Nikt nie moze miec dla niego wlasnego zdania. Wszystko musi byc tak jak on sobie wymysli. Milosnik Vegety...Ja mam swoje zdanie i uwazam go za glupka, no ale dla niego niego jestem nOObem, bo mam swoje zdanie. Dostaje ode mnie duzoego minusa rowniez za to, ze lamie zasady forum. To powyzej i jeszcze wiele jest tego przykladow. Tylko on dostal tyle banow. Forum wiele by zyskalo, po wyzuceniu z niego tego kogos.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

+ dla Astarota, za to że nie boi się powiedzieć tego co ma na myśli
+ Kris, Bob, BH, Dae, PP, Treya - za to że są

- ...

Cieszcie, póki żaden z was minusa nie otrzymał! xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

Astarot pisze:- BH duzo tu wymieniac...Najmniej lubiany uzytkownik na forum. Wyzywa wszystkich od nOObow, ale sam nim jest. Moze ma jakas wiedze o DB, ale wszystkim wypomina, to ze w czyms sie tam pomylil, czyli poprostu w pisaniu postu. Rozumiem, zeby zwracac uwage, ale grzecznie. Nikt nie moze miec dla niego wlasnego zdania. Wszystko musi byc tak jak on sobie wymysli. Milosnik Vegety...Ja mam swoje zdanie i uwazam go za glupka, no ale dla niego niego jestem nOObem, bo mam swoje zdanie. Dostaje ode mnie duzoego minusa rowniez za to, ze lamie zasady forum. To powyzej i jeszcze wiele jest tego przykladow. Tylko on dostal tyle banow. Forum wiele by zyskalo, po wyzuceniu z niego tego kogos.
Faajnie masz. Tylko spójrz na post. co druga osoba daje + BH. Łamie zasady forum ? Świętoszek się znalazł. BH ma taki styl, odzywa sie tak jak ma na to ochote, nie jak mu nakazuje regulamin. Jedni uważają to za + a inni za -
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Wego pisze:
Astarot pisze:- BH duzo tu wymieniac...Najmniej lubiany uzytkownik na forum. Wyzywa wszystkich od nOObow, ale sam nim jest. Moze ma jakas wiedze o DB, ale wszystkim wypomina, to ze w czyms sie tam pomylil, czyli poprostu w pisaniu postu. Rozumiem, zeby zwracac uwage, ale grzecznie. Nikt nie moze miec dla niego wlasnego zdania. Wszystko musi byc tak jak on sobie wymysli. Milosnik Vegety...Ja mam swoje zdanie i uwazam go za glupka, no ale dla niego niego jestem nOObem, bo mam swoje zdanie. Dostaje ode mnie duzoego minusa rowniez za to, ze lamie zasady forum. To powyzej i jeszcze wiele jest tego przykladow. Tylko on dostal tyle banow. Forum wiele by zyskalo, po wyzuceniu z niego tego kogos.
Faajnie masz. Tylko spójrz na post. co druga osoba daje + BH. Łamie zasady forum ? Świętoszek się znalazł. BH ma taki styl, odzywa sie tak jak ma na to ochote, nie jak mu nakazuje regulamin. Jedni uważają to za + a inni za -
Ehh, nie wiem czemu się Byhy mnie czepneło, nic nie zrobiłem w tym kierunku. Dotychczas starałem się powstrzymywać, ale teraz mówie prawde, bo nie ma sensu udwać, że nic nie ma na rzeczy gdy byhy ma jakieś problemy.

Więc tak, swego czasu opisałem fenomen Bh, poczukaj dobrze a trafisz. Zresztą pewnie uznasz mnie za dziwaka i chama, ale radziłbym być ostrożny w wygłaszaniu osądów, jeżeli planujesz tak zrobić, przesledź naszą, kłótnie od początku.
Tylko spójrz na post. co druga osoba daje + BH.[/qute]

Tylko spójrz co druga osoba na innych forach, śmieje się z ssjpower. Zgadnij z jakiego powodu.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

+ Didix - wrócił
+ Krova - wrócił
+ Bliz - wrócił


- Groku - nie wrócił
- Kakarotto - nie wrócił
- Dae - nie wrócił
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

+
(Wszyscy ktorych dalem w dziale ulubionych uzytkownikow)
Bardock - Fajny kolega z nickiem fajnej postaci z DB (i to jest jego ulubiona postac)
Beniu - Stary dobry kolega , takze fan Bardocka , ostatnio doszedl do szeregu "lowcow krwi"
Kg Daro - Fajny kolega i za to -> "Koleś który wypowiedział słowa "niejaki BH" padł na ziemię w kawałeczkach." :twisted:
Michal (Tommy) - Razem z Robertem stanowia zgrany zespol (szczegolnie na ich forum)
Krzyś (Wolak) - Wykapany KKRT , ale mily , choc daje nazwe ataku Piccolo jra zle
AdeQ - "goku jest debilem to jest oczywiste" :twisted:
Maciek (Krova) - Fajne fanarty , przypominajace stylem te z anime

- (W kolejnosci nienawi(e)sci)
Astarot - (No Comment)
Bart(ek) - Diabel
Razz - (No Comment)
PP3088 - Wrocil z nieslawnym nazywaniem mnie "Byhy"! Piotrek prosze cie , przestan z tym!
Bliz - Wrocil! NIIIIIIIIIIIIE!!!!
(Dawny) Ziomster - Samo zuo
Brollyssj (Sasuke) - Za sygniature! Poronografii tutaj nie mozna dawac!
Dragon Fist - Zmienil sie , nie poznaje go juz
Mark - Czlowiek kipiacy zuem
Rayman - "Big Bank Kamehameha"?! Slyszalem o Big BAN i Big BEN ale Big BANK?! ROTFL
Michal (Acer) - Samo dobro
a nic nie zaczynałem, to ulubieniec wszystkich - BH, zaczął spór nie wiem z jakiej okazji.
Nie strugaj durnia Razz ja tylko chcialem sie z toba zaprzyjaznic a ty dales jakies obelgi na mnie bez powodu
Mówisz, że ja przeklinam? Powiedz tylko w którym poście
Ta tez sie ciekawie
- Dla BH za to że wyzywa wszystkich w koło, że jego zdanie jest najważniejsze... Istny dyktator.
No teraz znasz moja prawdziwa nature co?
Ostatnio zmieniony sob cze 02, 2007 9:03 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

@Up- Tja. Znam.. Niestety.


+ Dla Astarota, bo się z nim można pośmiać i pogadać poważnie, bo ma własne zdanie i się go nie boi. I bo go lubię . O! xD
+ Dla Kayla bo to dobry kolega z RL.
+ Dla PP i Acera za całokształt.
+ Dla Boba bo to dobry duch forum.
+ Dla Pittiego, bo jest chłopak ambitny (a ja podły! xD) i ciekawe się z nim rozmawia ;] Spoko koleś.
(kolejność przypadkowa)

- Dla BH za to że wyzywa wszystkich w koło, że jego zdanie jest najważniejsze... Istny dyktator. Najchętniej by zmiótł z powierzchni ziemi wszystkich którzy myślą inaczej niż on. Pierwsze wrażenie sprawiał dobre, tym że ma swoje zdanie i nie daje się "przekabacać" a inne. Ale teraz... ah. Szkoda słów.
Ostatnio zmieniony ndz cze 03, 2007 9:13 am przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

+ Astarot - bardzo miły człowiek
+ Sinju - świetny gracz :)
+ Damianeku - znowu był na sesji

- BH - nie był na sesji :evil:
- Groku - nie wrócił
- ......
Obrazek
ODPOWIEDZ