Turniej userów - edycja czwarta.

Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy

Kto zostanie zwycięzcą turnieju?

Czas głosowania minął sob mar 03, 2007 6:25 pm

Bobercik
10
50%
Dragon Fist
10
50%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

8:5 wygrał Bobercik xD Pierwszy półfinał:

Dae vs. Dragon Fist
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

oczywiscie oddaje glos na mojego ulubionego usera kazdy wie o kim mowa :D ... Poniewa| jego ff jest dlugi i dobry jego posty s ciekae :D oraz inne
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Lubie obu ale glosuje na Tomka (Dragon Fist) kuna bo go lubie bardziej , ale i tak Piotrek kun wygra na 75%
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Oczywiście oddaję głos na Dragon Fista ,bo znam go dość długo i uważam ,że zasługuje by dojść do finału i wygrać .

PS.Jeśli finał będzie Bobercik vs Dae to proponuję nie robić już więcej turniejów z uwagi na przewidywalność straszną .Tutaj nie rywalizujemy w żadną grę ,tylko przyjmujemy głosy od ludzi ,więc jeśli ktoś w końcu odpadnie to dlatego ,że nie ma już takiej sympatii tłumów jak przedtem .


W tym turnieju jak i w poprzednich kolejność będzie wyglądała tak

1. Dae 2 .Bobercik 3. Kris czyli tak samo jak w 1 i w 2 ,w 3 też by tak było ,ale się nie odbył hehe .

Jeśli już ma być ten turniej to zagrajmy w warcaby ,pokera ,Unreala czy coś takiego ,by to miało inny przebieg niż schematyczne głosy na te samy osoby co turniej .Dobra to tyle co mam do powiedzienia .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Oddaję głos na znakomitego użytkownika i kolegę, tym razem również konkurenta :) Moim zdaniem on zasługuje na to zwycięstwo. Nie będę szczędził na niego mojego głosu. Oddaje go nie z powodu tego, że honor tak nakazuje. Robię to, bo Dae na ten głos zasługuje :)
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Głos na Dragon Fist'a, ponieważ Dae'go nie znam, a z Dragonem ostatnio dużo koresponduje, ogólnie go polubiłem. Pozdro Dragon Fist.
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

Obu lubie więc znowy wiliczanka.
Wyszło na Daego
Awatar użytkownika
Szpaner
Zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 07, 2005 7:09 pm

Post autor: Szpaner »

Daje Dragon Fista, bowiem lepiej zapoznałem się z Tą osobą i trudno mi wymienić jakieś negatywne cechy. Niestety, Dae, z Tobą zbytnio nie pogadałem.

Wiem, wiem, to nieuczciwe tak głosować, ale zostałem zmuszony. :D:D
Rekord w usuniętych postach następujących bezpośrednio po sobie - 22 :wink:
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Oczywiście mój głos nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Głosuję na wspaniałego usera, który jest na forum od dawna i cechuje sie wieloma wspaniałymi cechami xD. Miły, inteligentny, przyjazny, zabawny. Czego więcej chcieć od człowieka? Ideał! I na dodatek przystojny! Jak dla mnie jest zdecydowanie najlepszym moderatorem. Zaszczytem jest internetowa przyjaźń z nim, a jeszcze większym zaszczytem będzie walka w turnieju. Jednak z troche innym zakończeniem xD
Znowu cytuje swoje własne słowa. Modem może zdecydowanie najlepszym nie jest. Ale dla mnie wymiata. Wybacz Dragon Fist




Dae vs. Dragon Fist 7:7. Co by tu zrobic? Nowej ankiety nie ma sensu. Jakieś propozycje?
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Robert pisze:Dae vs. Dragon Fist 7:7. Co by tu zrobic? Nowej ankiety nie ma sensu. Jakieś propozycje?
Narada sedzi rzecz jasna
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dogrywka. Będzie trwała 12 godzin więc głosujcie czym prędzej na swojego faworyta. Ja tym razem nie głosuję...niech zdecydują inni :cool: Powodzenia
Obrazek
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

Wcześniej głosowałem na daego to teraz zagłosuje na DF
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Oczywiście, że zagłosuje na Dragon Fista, powód? w moim poprzednim poście napisałem.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dogrywka trwała chyba za krótko bo fani Dae'go nie zdążyli zagłosowac xD DF zwyciężył 5:1. Następna walka Bobercik vs. Kris. Czas: 3 dni. Wynik: ukryty. Proszę moda o zmiane.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Wiec ankieta jest juz zmieniona . Pozostaje jedynie glos ktory oddaje na Bobercika , wzgled? podobny domnie xD ale jako osoba xD nie wygladem xD Gadam z nim za duzo xD racja xD:D glos idzie na niego xD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Zablokowany