Regulamin/Ostrzeżenia

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Regulamin/Ostrzeżenia

Post autor: Rav »

Regulamin

Heyah. Oto jasne zasady:

1. Nie przeklinaj.
2. Nie wyzywaj innych - jeśli chcesz kogoś powyzywać, to zrób to przez GG!
3. Odnoś się do wszystkich z szacunkiem. Do administracji zwłaszcza.


A to wskazówki, co robić, aby nie psuć atmosfery na forum:

4. Nie pisz postów bez sensu i nie na temat - możesz najwyżej dopisać coś jako post scriptum.
5. Zamiast pisać kilka postów pod rząd użyj opcji "zmień".
6. Staraj się nie popełniać błędów gramatycznych. Jeśli jesteś dyslektykiem, to sprawdź tekst za pomocą słownika lub w Wordzie.

UPDATE:
adrian91 pisze:ja mam takie pytanie czy można brzydkie wyrazy cenzurowaci np p---- no i tak dalej
Tylko jeśli użycie takich wyrazów jest uzasadnione. A na pewno nie jest uzasadnione przy odzywaniu się w ten sposób do innych.

Np. pisanie: Ty jeden (cenzura), chyba cię (cenzura) = nagroda.

Ostrzeżenia

Jako, że wakacje się skończyły i nie mam już czasu zajmować się łagodzeniem sporów na forum, wprowadzam moduł ostrzeżeń. Na razie kryteria są bardzo łagodne, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, to je zaostrzę.

Każdy moderator może i ma obowiązak dać użytkownikowi ostrzeżenie za każde złamanie regulaminu (wchodzi w profil użytkownika i klika na "Dodaj ostrzeżenie"), maksymalnie o wartości 2.

Przy czym ostrzeżenie o wartości "1" użytkownik dostaje:

:arrow: Za używanie wyrazów niecenzuralnych lub
:arrow: Za "jechanie" kogoś w sposób "kulturalny" (np. "Przykro mi to stwierdzić, [nick], ale w moich oczach każdy Twój post pokazuje, na jakim żenująco niskim poziomie jesteś" czy "Na prawdę nie potrafię znaleźć odpowiedzi na pytanie, dlaczego na każdym kroku udowadniasz, że Twój poziom intelektualny jest niższy niż ustawa przewiduje". To jest agresja, chociaż ukryta. A agresji na moim forum mówię "NIE".)

A ostrzeżenie o wartości "2" użytkownik dostaje za bluzganie na innych, nawet jeśli zastosowana została cenzura.

UWAGA! Moderatorzy mogą dawać ostrzeżenia tylko za posty napisane przez użytkowników nie wcześniej niż 10 września 2006 roku o godzinie 15:00 czasu polskiego, chyba, że zostały po tym terminie zedytowane.

Za uzbieranie 5 ostrzeżeń włącza się blokada pisania na forum.
Za uzbieranie 10 ostrzeżeń użyszkodnik dostaje bana.

Wszelkie przypadki nadużywania władzy przez moderatorów należy zgłaszać do mnie!

Przy czym należy oczywiście podać konkretne działanie i uzasadnienie, dlaczego jest to Twoim zdaniem nadużywanie władzy.

Jeśli żadnych wniosków nie będę otrzymywać, uznam, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Wiem, że zasady są bardzo łagodne, ale jeśli uznam zaostrzenie ich za konieczne, to je zmienię.

UPDATE:
BH pisze:czy nabijanie sie z uzytkowika robiac sygniature o nim tez bedzie karane?
Aneks: Tak, ostrzeżeniem o wartości 1.
Ostatnio zmieniony wt mar 06, 2007 6:05 pm przez Rav, łącznie zmieniany 3 razy.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: Ostrzeżenia

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:Wiem, że zasady są bardzo łagodne
To byl jakis zart? No chociaz , dobrze ze nie jest jak na tym @#$% SSJCenter
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

dobry pomysł nareszcie bedzie spokój
Ostatnio zmieniony pn wrz 10, 2007 12:09 pm przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

No nie bedzie chociaz musial czytac bluzg o mnie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Jak dla mnie to jest mnie to obojętne. Ja raczej nie wariuję, żeby dostawać ostrzeżenia. Ale ci, którzy zachowują się źle nie mogą być cały czas niezauważalni, toteż zgadzam się z wprowadzeniem ostrzeżeń. To dobre posunięcie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Ja również sądze że jest to dobry pomysł, sam nie kłócę się z innymi, nie przeklinam na forum, dlatego sądze że osoby które nie stosują się do regulaminu ( tak,tak na tym forum jest regulamin! ) powinny być karane.
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Taka opcja jest na większości for więc nie mówcie że to dobry pomysł. Dobre posunięcie tak, ale nie dobry pomysł. Co do ostrzeżeń bardzo dobrze że zostały wprowadzone dzięk czemu niektóre osoby zostaną chamowane
Obrazek
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Tak, tak te cudowne ostrzeżenia :mrgreen:
Mimo moich wybryków- jestem za!
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

No pomysł przydatny. HD się uciesz :twisted: Bardzo ucieszy. Dobra teraz walka o to kto będzie pierwszym w historii forum zabnowany albo kto będzie ukarany pierwszym ostrzerzeniem. Las rąk, nie pchąć się starczy miejsca dla każego :grin:
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Hmmm... Wreszcie możliwość dawania ostrzeżeń, coś na co chyba wszyscy moderatorzy długo czekali. Nareszcie doszło do tego że moderatorzy są osobami mającymi jakąkolwiek władzę nad użytkownikami... Bo do tej pory nie robili sobie z nas "jaja"... ;]
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Jakoś do tej pory tylko raz czy dwa zostały mi zgłoszone sytuacje łamania regulaminu. Zająłem się nimi osobiście. Gdyby takie sytuacje zgłaszane by były mi częsciej, uznałbym, że ostrzeżenia są konieczne. Teraz konieczne są tak czy siak, bo sytuacjami łamania regulaminu przez użytkowników już zajmować się nie mogę.

Niemniej jednak system ostrzeżeń już kiedyś na tym forum był... (i nie chodzi mi o dział z ostrzeżeniami tylko o moduł).
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

W dniu dzisiejszym nastąpiły małe zmiany. Ostrzeżenia nie będą kasowane po tygodniu tak jak to było dotychczas. Dostałeś ostrzeżenie? Trudno, musisz teraz uważać. Ponad to maksymalna wartość ostrzeżenia od dzisiaj to 5. Nie myślcie sobie, że "nabroję to dostanę warna i mogę zacząć od początku". Najbardziej obrzydliwe uczynki zostaną natychmiastowo ukarane banem na ip (jeśli ktoś ma neostradę to banuję po całej sieci).

Aby forum SSJPower rosło w siłę, a użytkownikom pisało się milej...
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Prosze tylko o jedno, by przed ostrzezeniami byly ostrzezenia na pw... chyba ze ktos ewidentnie sobie wszystko lekcewazy, ale mi chodzi o sytuacje taka jesli ktos robi to troche nieswiadomie jakby...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

A czy moje stare ostrzeżenia już działają na tych zasadach?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Pitti : Nie ma czegoś takeigo jak nieświadomie, nawet jeżeli narkotyki brałeś.

Arti : Moim zdaniem powinna być jeszcze opcja Skasuj Ostrzeżenie
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
ODPOWIEDZ