Turniej użytkowników SSJ POWER - edycja druga

Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy

kto wygra

Czas głosowania minął sob lis 25, 2006 8:35 pm

Dae (el fresko de mastero )
6
55%
Bobercik ( la coruna )
5
45%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Arti pisze:
Didix pisze:Głosuje na siebie ...
Zaraz, zaraz. Jak to jest, że on zagłosował na siebie? Walczący nie mogą głosować ani na siebie, ani na przeciwnika.
A gdzie to jest napisane ?
Bobercik : Nie było tego w regulaminie ... :razz:
<tak powiedział Rav, ale to Bobercik jest organizatorem :razz:>
Fight.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Wyszło na to, że wygrałeś tylko dzięki temu, że zagłosowałeś na siebie. I teraz odpowiedz sobie na pytanie: kto jest wyżej ? Rav czy bobercik ? Po prostu nie można głosować na siebie i na przeciwnika. Z mocy danej mi przez Rav'a (:P) cofam wynik do 5:5. Niech sędziowie zadecydują co z tym fantem dalej zrobić.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Arti ale nie masz rowniez pewnosci czy czasem Bart tez nie zaglosowal na siebie. Wiem ze to malo prawdopodobne ale jednak mozliwe :neutral:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Sadzac po Bartku to CALKIEM mozliwe , ale Maciek wygral i tak niech zostanie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dobra. Powołuje jury w który skład wchodzą: Bobercik i Arti. Na gg zdecydujemy kto ma wygrać...

[ Dodano: Sob Lis 04, 2006 5:22 pm ]
Jury zdecydowało. Arti zagłosował na Barta a ja na Didixa (żeby było śmiesznie). Z braku pomysłów wylosuje jednego z aktywniejszych userów i On zdecyduje na PW. Nigdy sie nie dowiecie kto nim był :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Ale mam jescze jedna luke jak wyniki zostaly ogloszone to bylo 6:4 wiec nawet jakby odiac Didxowi 1 to ii tak by wygral :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Ja ******** Dobra jest tak: dajemy walke od nowa, Didix moze na siebie zagłosować ale niech tego nikomu nie mówi bo będzie afera. Prosimy o zmiane ankiety...na Bart vs. Didix xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Dla mnie to jest bez sensu...tak było od zawsze ...<w 1 edycji też> a akurat na mojej walce Arti dostał oświecenia <bez urazy :razz: > nie chodzi mi o zwycięstwo.... lecz o sprawiedliwość...
Arti: W tym momencie wydaje mi się, że to Bobercik jest ważniejszy, bo w każdej chwili może wykopać Rava z turnieju <chodzi mi tylko i wyłącznie o turniej>...
Organizatorzy: Róbcie co chciecie... ale to jest troche niesprawiedliwe wobec mnie <kurde... to brzmi samolubnie>...
Od następnej rundy chcę zobaczyć jakieś zasady, a nie, cytuje :"pierd.olenie o wojnie, a na świecie spokojnie"...
Fight.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Didix pisze:Dla mnie to jest bez sensu...tak było od zawsze ...<w 1 edycji też> a akurat na mojej walce Arti dostał oświecenia <bez urazy :razz: > nie chodzi mi o zwycięstwo.... lecz o sprawiedliwość...
Arti: W tym momencie wydaje mi się, że to Bobercik jest ważniejszy, bo w każdej chwili może wykopać Rava z turnieju <chodzi mi tylko i wyłącznie o turniej>...
Organizatorzy: Róbcie co chciecie... ale to jest troche niesprawiedliwe wobec mnie <kurde... to brzmi samolubnie>...
Od następnej rundy chcę zobaczyć jakieś zasady, a nie, cytuje :"pierd.olenie o wojnie, a na świecie spokojnie"...
Dobra Didix. Więc wprowadzimy regulamin turnieju. Można zrobić z tego temat.

Regulamin Turnieju Użytkowników SSJ Power:
1. Organizatorem jest Bobercik, lecz nie ma władzy absolutnej nad turniejem.
2. Jeśli chcecie brać udział w kolejnej edycji trzeba wysłać mi PW z podanymi danymi:
- nick
- miejsce w pierwszej edycji
- miejsce w drugiej edycji
- czemu ja mam startować
3. Jeśli nie otrzymam takiego zgłoszenia nawet najlepszy user nie przystąpi do turnieju.
4. Osoba, która zgłosi się w tym temacie nie zostanie dodana do listy userów.
5. Jeśli ktoś będzie spamował w tym temacie zostanie zdyskwalifikowany.
6. Jeśli ta osoba nie bierze już udziału w turnieju nie będzie mogła przystąpić do kolejnej edycji.
7. Zgłoszenia przyjmuję od zakończenia drugiej edycji.
8. W przypadku remisu decyję o wygranej podejmuje jury w składzie: Bobercik, Arti i Dragon Fist (który losował ze mną walki).
9. Jeśli ilość zgłoszeń przekroczy 16 do turnieju przyjmować będę w takiej kolejności:
- jury
- admini i moderatorzy
- liczba postów usera na forum
10. Wszystkie skargi i zażalenia do mnie na PW.


Podoba się?
Ostatnio zmieniony sob lis 04, 2006 8:54 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Robert pisze:Regulamin Turnieju Dragon Balla:
1. Organizatorem jest Bobercik, lecz nie ma władzy absolutnej nad turniejem.
2. Jeśli chcecie brać udział w kolejnej edycji trzeba wysłać mi PW z podanymi danymi:
- nick
- miejsce w pierwszej edycji
- miejsce w drugiej edycji
- czemu ja mam startować
3. Jeśli nie otrzymam takiego zgłoszenia nawet najlepszy user nie przystąpi do turnieju.
4. Osoba, która zgłosi się w tym temacie nie zostanie dodana do listy userów.
5. Jeśli ktoś będzie spamował w tym temacie zostanie zdyskwalifikowany.
6. Jeśli ta osoba nie bierze już udziału w turnieju nie będzie mogła przystąpić do kolejnej edycji.
7. Zgłoszenia przyjmuję od zakończenia drugiej edycji.
8. W przypadku remisu decyję o wygranej podejmuje jury w składzie: Bobercik, Arti i Dragon Fist (który losował ze mną walki).
9. Jeśli ilość zgłoszeń przekroczy 16 do turnieju przyjmować będę w takiej kolejności:
- jury
- admini i moderatorzy
- liczba postów usera na forum
10. Wszystkie skargi i zażalenia do mnie na PW.

Podoba się?
E Robert cos ci sie chyba pomieszalo , to turniej uzytkownikow forum , NIE turniej DB :|
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

bobercik pisze: Dobra Didix. Więc wprowadzimy regulamin turnieju. Można zrobić z tego temat.

Regulamin Turnieju Dragon Balla:
1. Organizatorem jest Bobercik, lecz nie ma władzy absolutnej nad turniejem.
2. Jeśli chcecie brać udział w kolejnej edycji trzeba wysłać mi PW z podanymi danymi:
- nick
- miejsce w pierwszej edycji
- miejsce w drugiej edycji
- czemu ja mam startować
3. Jeśli nie otrzymam takiego zgłoszenia nawet najlepszy user nie przystąpi do turnieju.
4. Osoba, która zgłosi się w tym temacie nie zostanie dodana do listy userów.
5. Jeśli ktoś będzie spamował w tym temacie zostanie zdyskwalifikowany.
6. Jeśli ta osoba nie bierze już udziału w turnieju nie będzie mogła przystąpić do kolejnej edycji.
7. Zgłoszenia przyjmuję od zakończenia drugiej edycji.
8. W przypadku remisu decyję o wygranej podejmuje jury w składzie: Bobercik, Arti i Dragon Fist (który losował ze mną walki).
9. Jeśli ilość zgłoszeń przekroczy 16 do turnieju przyjmować będę w takiej kolejności:
- jury
- admini i moderatorzy
- liczba postów usera na forum
10. Wszystkie skargi i zażalenia do mnie na PW.

Podoba się?
Teraz to ja rozumiem - przepraszam za problem ...
<od razu wyśle zgłoszenie :razz: >
a i tego....
mamy dać zgłoszenia do końca drugiej edycji i podać miejsce w drugiej edycji ? <wróżką to
ja nie jestem :razz: >
Fight.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Widzicie. Tak mnie zmęczył regulamin że nawet błąd popełniłem. Oczywiście chodzi o turniej userów. Thx Bartuś. Wracamy do turnieju. Powtórka walki Bart vs. Didix. Jak ktoś ankiete zmieni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Didix pisze:W tym momencie wydaje mi się, że to Bobercik jest ważniejszy
Chyba kpisz :P W tym momencie to nawet ja jestem ważniejszy ;) Ale mniejsza z tym. W końcu wszyscy ludzie są braćmi, wszyscy są równi itd. W każdym razie nie można głosować na siebie. Jeśli już to zrobisz to się przynajmniej nie przyznawaj. Liczę na Waszą uczciwość.

KAŻDY KTO GŁOSUJE MUSI NAPISAĆ W POŚCIE NA KOGO ZAGŁOSOWAŁ! JEŚLI PO ZAKOŃCZENIU WALKI GŁOSY Z ANKIETY NIE BĘDĄ SIĘ ZGADZAĆ Z ILOŚCIĄ POSTÓW WTEDY NASTĄPI DOCHODZENIE ;)
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Arti :P :D Głosuuje na Didixa :D
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti pisze:
Didix pisze:W tym momencie wydaje mi się, że to Bobercik jest ważniejszy
Chyba kpisz :P W tym momencie to nawet ja jestem ważniejszy ;) Ale mniejsza z tym. W końcu wszyscy ludzie są braćmi, wszyscy są równi itd. W każdym razie nie można głosować na siebie. Jeśli już to zrobisz to się przynajmniej nie przyznawaj. Liczę na Waszą uczciwość.

KAŻDY KTO GŁOSUJE MUSI NAPISAĆ W POŚCIE NA KOGO ZAGŁOSOWAŁ! JEŚLI PO ZAKOŃCZENIU WALKI GŁOSY Z ANKIETY NIE BĘDĄ SIĘ ZGADZAĆ Z ILOŚCIĄ POSTÓW WTEDY NASTĄPI DOCHODZENIE ;)
Arti nie wczuwaj się tak :P Choć masz troche racji. Możecie wywalić ten temat kiedy chcecie :lol: Ja tu organizuję wszystko a zero wdzięczności xD Ale co tam. Chodzi tylko o dobrą zabawe ^_^ Więc bez zbędnych emocji.
Obrazek
ODPOWIEDZ