Zjazd użytkowników SSJPower

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mr.Atom
Vegeta SSJ 7
Posty: 113
Rejestracja: śr lip 13, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Mr.Atom »

Ja niestety jade na zjazd RAgnaroka w sierpniu (tydzien) i do Zywca na wczasy. Wiec ja odpadam. MOze w przyszlym roku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Rav pisze:
Didix pisze:Panowie...już kiedyś próbowaliśmy zrobić taki zjazd i zapewniam, że teraz skończy się tak samo jak wtedy... :razz:
Wtedy chcieliście to zorganizować na własną rękę, a wiadomo, że przecież beze mnie nic nie zdziałacie :mrgreen:

W każdym razie czekam na wypowiedź Dae i Wolaka, którzy podsunęli mi pomysł, żeby zjazd zorganizować już w tym roku.

Jeśli chodzi o termin to może to być tylko druga połowa sierpnia (31 lipca na 2 tygodnie wyjeżdżam do Chojnic. No chyba, żeby zjazd zrobić w Chojnicach, ale wtedy z kolei Arti raczej nie przyjedzie :P)
Tak mi by było wygodniej bo do Chojnic mam 45 jazdy samochodem :P

co do Ciebie Bartuś, na wymioty najskuteczniejszy jest Avio Marin, kiedy połkniesz tabletkę możesz śmiało ruszać w podróż, ponieważ zapewnia ona zwalczenie nudności...
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Tak ale nudnosci itp. jesli wycieczka bedzie jedno-dniowa to wogole lepiej nie jechac
Sowa
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 30
Rejestracja: śr sie 02, 2006 12:59 am

Post autor: Sowa »

JA jestem za w każdym terminie. Jak coś dajcie znać.

Pozdrawiam
Sowa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

A więc domniemana lista potencjalnych "zjazdowiczów":

:arrow: Rav
:arrow: Arti
:arrow: Bliz
:arrow: Bobercik
:arrow: Sowa
:arrow: pp3088

Powtarzam - potencjalnych - czyli takich, co do których istnieją realne szanse, że pojadą.
Nie jest aż tak źle. Sądzę, że dla takiej ilości warto zorganizować zjazd.

Czekam na kolejne zgłoszenia oraz na wypowiedzi Dae i Wolaka, którzy to podsunęli mi pomysł zjazdu.

Zlot odbyłby się oczywiście między moim powrotem z Chojnic a końcem wakacji.

Liczę na propozycje co do dokładniejszego terminu i godziny spotkania. Miejscem mógłby być np. dworzec albo Galaxy? Czekam również na propozycje, co na takim zjeździe możnaby robić.

Zawsze można po prostu grupką pochodzić/pojeździć sobie po Szczecinie (jest co zwiedzić, jeśli nie jesteś stąd) i porozmawiać. Przy dużej ilości osób, tematów nie powinno brakować.

Chętnie wysłucham innych propozycji. Kręgle? Bilard? Pizza?

Acha - wymienione na liście osoby powinny napisać w tym temacie potwierdzenie albo ewentualnie na razie "pół-potwierdzenie" :P
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Ćwierć - potwierdzenie z mojej strony. Wszystko zależy od ojca. Czy będzie we Wrocławiu a może akurat będzie jechać do Szczecina do pracy :grin:
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Szczecin oferuje wiele atrakcji :D Jest bilard, kręgle, 12 hipermarketów, dużo pizzerii, pubów, tanich win i piw ;D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Ja 19 wracam ze Spoleto to nie duzo czasu, a ile moze trwac ten zjazd:PP, Bo 100zl bilet stoi:PP(w te i spowrotem (chyba)) :PP Co prawda mam nocleg u Wuja zalatwiony ale czy wytrzymam ??
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Mr.Atom pisze:Ja niestety jade na zjazd RAgnaroka w sierpniu (tydzien) i do Zywca na wczasy. Wiec ja odpadam. MOze w przyszlym roku.
Ja też mam swój wypad....a Szczecin nie daleko....w przyszłości na pewno was odwiedze :razz:
Fight.
Szymekk1990
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 27
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 9:20 am

Post autor: Szymekk1990 »

Ja bym z chęcią przyjechał ale niestety to za daleko sorry może za rok:-(
Szymekk1990 Vierny na WIEKI!!!
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti pisze:Szczecin oferuje wiele atrakcji :D Jest bilard, kręgle, 12 hipermarketów, dużo pizzerii, pubów, tanich win i piw ;D
Tak. Po jednej szczecińskiej pizzie nie jadłem tego przysmaku ok.dwóch miesięcy. Ale dobra była.
Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

W przyszlym roku wpadne na dluzej;))
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Ja odpadam - ze Śląska mam troche daleko...
Kakarotto

tyle wystarczy.
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Jechałem przez Szczecin 20 sierpnia, ale była burza, więc nawet gdybym zobaczył bobercika,(ponieważ tylko jego znam z wyglądu) to bym nie wysiadł.

P.S Widziałem sobowtóra bobercika w Międzyzdrojach xD
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Tommy pisze:Jechałem przez Szczecin 20 sierpnia, ale była burza, więc nawet gdybym zobaczył bobercika,(ponieważ tylko jego znam z wyglądu) to bym nie wysiadł.

P.S Widziałem sobowtóra bobercika w Międzyzdrojach xD
Niemożliwe. Ja jestem jedyny niepowtarzalny xD A ja jechałem przez Szczecin koło 1. Była ładna pogoda, a gdybym zobaczył Tommy'ego to też bym nie wysiadł ^^ A co do zjazdu to w tym roku nie wypalił jak można było się domyślac. Może w następnym...
Obrazek
Zablokowany