Zjazd użytkowników SSJPower

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Zjazd użytkowników SSJPower

Post autor: Arti »

Razem z Rav'em postanowiliśmy zorganizować zjazd użytkowników SSJPower. Odbędzie się on w Szczecinie, ponieważ w nim mieszkamy ;) W tym temacie chciałbym abyście zaproponowali dogodny termin oraz plany wiążące sie z pobytem. Oczywiście, jeśli zlot dojdzie do skutku, będziemy wszystkich odbierali z dworca ;) Piszcie.
Ostatnio zmieniony pt sie 25, 2006 1:46 pm przez Arti, łącznie zmieniany 2 razy.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Jeżeli chodzi o mnie to napewno nie wypali, rachunków do zapłacenia, na karku mnóstwo, pozatym debet w banku nie poradziłbym sobie finansowo- spróbuje porozmawiać z rodzicami- może mi pożyczą trochę kasy. Jakby co dam znać.
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

jak dlamnie pomysł extra ale ja odpadam niebede mógł przyjechać
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Szkoda że nie... Szczecin... hmm... Jak dla mnie to 200km... Największy będzie problem jeżeli chodzi o pozwolenie, jeżeli zjazd miałby dojść do skutku, z pewnością starałbym się móc w nim uczestniczyć ;) Myślę że istniałaby móżliwość mojego przyjazdu ;]
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ile to bedzie trwalo? Jak jeden dzien to sie zgadzam , a jak nie , to odpowiedz daje taka sama jak na logt , NIE jade
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 1:00 am przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 4 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Mój tato pracje w Szczecinie więc ze mną CHYBA nie ma problemu. Ale teraz wyjeżdżam na dwa tygodnie(czyt. poniedziałek)
Obrazek
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

ja mieszkam w warszawie więc troche drogi to jest a jak znam życie rodzice by sie niezgodzili
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ja na przykład ostatnio jechałem na Zlot Soldatowców do Poznania ;) Z pozwoleniem nie było probemu. Zjazd oczywiście bedzie jednodniowy (tzn jeśli ktoś chce może zostać dłużej, ale nie zapewniamy noclegu :D). Oczywiście, aby takowy doszedł do skutku potrzebna jest pewna ilość osób.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti to zrób liste. Żeby było widoczne kto jedzie.
Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Kto wie ja moze bym przyjechal ale sam bilet wyniesie wiecej niz to wszystko wartee (a warte duzo) pozdro dla Szczecinian :*
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Panowie...już kiedyś próbowaliśmy zrobić taki zjazd i zapewniam, że teraz skończy się tak samo jak wtedy... :razz:
Fight.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Didix pisze:Panowie...już kiedyś próbowaliśmy zrobić taki zjazd i zapewniam, że teraz skończy się tak samo jak wtedy... :razz:
Wtedy chcieliście to zorganizować na własną rękę, a wiadomo, że przecież beze mnie nic nie zdziałacie :mrgreen:

W każdym razie czekam na wypowiedź Dae i Wolaka, którzy podsunęli mi pomysł, żeby zjazd zorganizować już w tym roku.

Jeśli chodzi o termin to może to być tylko druga połowa sierpnia (31 lipca na 2 tygodnie wyjeżdżam do Chojnic. No chyba, żeby zjazd zrobić w Chojnicach, ale wtedy z kolei Arti raczej nie przyjedzie :P)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

A czy Szczecin jest dalej od Gdanska? Bo mieszkam w Dzierzgoniu i nie wiem jaka jest odleglosc
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Szeczin jest na północnym-zachodzie, woj. zachodnipomorskie a Gdeńsk na północy woj.pomorskie
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

A wiec nie pojade , bo jak jechalem do Gdanska wymiotowalem , a skoro Szczecin jest dalej , nie moge pojechac , o ile autobusem
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Zablokowany