Charset

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Dzięki Dae zapomniałem o ogonie dzięki BH napewno dodam ogon
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dziwne , napewno dales mu Kamizelke? Bo jakos jej nie widze z daleka?

Mozesz powiekszyc zdjecie?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Jest kamizelka ale chyba słabo ,widoczna
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Raditz ssj4 pisze:Dzięki Dae zapomniałem o ogonie dzięki BH napewno dodam ogon
Tylko wrzuć jak dodasz ogon i coś pozmieniasz, bo chce mieć Gogete SS4 jakbym robił kiedyś gre, ok?
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Ok masz znalazłem tez innego gogete który lepszy ten co go z dae zrobiliśmy czy ten drugi ??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ja uzywam tego drugiego bo innego nie znalazlem , ale skoro ten pierwszy ma styl RTP , jest lepszy :roll:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Ten drugi trochę dziwnie wygląda
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bo to baza z FF , te style zawsze fatalnie wygladaja , najlepiej wyglada RTP i jego klony (np. charsety z gry Weird mission)

Dobra ktos moze teraz sprobowac zrobic charset Bry z DBGT lub Chi Chi z konca DB?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Ja chyba zaczne robić postacie w stylu LoG/LoK, tylko musze się troszke poduczyć

Patrz wyżej, jak zaczne, to zrobie^^

A w RTP to nie wiem. Bry prawie nie widziałem, bo nie oglądałem DBGT(i dobrze...) tak samo jak nie oglądałem zwykłego DB(a szkoda...)
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1.Tylko nie LoK! Jak mam dac Suu Shinrona do gier , skoro nie mam charsetow z RTP? Nie lubie stylu LoK , postacie sa za duze i nie pasuje do stylu ponadto zgadzam sie z ta osoba co napisala txt w jego postaci do Mugena , gry Atari sa glupie , a LoK1 to najglupsza gra jaka (ja) widzialem
2.Dobrze , ze nie ogladales DBGT?! DB i DBGT to moje ulubione serie DB!!!! Ale to twoje zdanie , i mam gdzies co wy mowicie/piszecie negatywnego o DBGT
3.Hmmmmmmm nic dziwnego , ze wszyscy teraz mowia DBZ a nie DB , wszyscy zapomnieli juz o DB i DBGT , kazdy teraz lubi DBZ -_-
4.Analizujac fakty , w BT sa 3 postacie z DB (4 jesli liczac Oozaru) i 5 z DBGT (Kakarotto ssj4 , Vegeta ssj4 , Gogeta ssj4 , Baby , Super #17) , widac ze DBGT jest bardziej popuralna od DB
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

BH Daimaouji pisze:1.Tylko nie LoK! Jak mam dac Suu Shinrona do gier , skoro nie mam charsetow z RTP? Nie lubie stylu LoK , postacie sa za duze i nie pasuje do stylu ponadto zgadzam sie z ta osoba co napisala txt w jego postaci do Mugena , gry Atari sa glupie , a LoK1 to najglupsza gra jaka (ja) widzialem
2.Dobrze , ze nie ogladales DBGT?! DB i DBGT to moje ulubione serie DB!!!! Ale to twoje zdanie , i mam gdzies co wy mowicie/piszecie negatywnego o DBGT
3.Hmmmmmmm nic dziwnego , ze wszyscy teraz mowia DBZ a nie DB , wszyscy zapomnieli juz o DB i DBGT , kazdy teraz lubi DBZ -_-
4.Analizujac fakty , w BT sa 3 postacie z DB (4 jesli liczac Oozaru) i 5 z DBGT (Kakarotto ssj4 , Vegeta ssj4 , Gogeta ssj4 , Baby , Super #17) , widac ze DBGT jest bardziej popuralna od DB
1. Postacie odrobine zmniejsze
2. Nie lubie DBGT, bo robił go pan Akira. Jedyne co Mi się tam podoba, to Super C17, SSJ 4, Golden Oozaru, Bebi i Smoki(nie, nie sagi z nimi, tylko same postacie!)
3. Ja nie oglądałem DB, a chciałbym... To chyba najzabwaniejsza część całego Dragon Ball'a
4. Nie wiem, nie grałem w BT i chyba nie zagram
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

dae pisze:
BH pisze:1.Tylko nie LoK! Jak mam dac Suu Shinrona do gier , skoro nie mam charsetow z RTP? Nie lubie stylu LoK , postacie sa za duze i nie pasuje do stylu ponadto zgadzam sie z ta osoba co napisala txt w jego postaci do Mugena , gry Atari sa glupie , a LoK1 to najglupsza gra jaka (ja) widzialem
2.Dobrze , ze nie ogladales DBGT?! DB i DBGT to moje ulubione serie DB!!!! Ale to twoje zdanie , i mam gdzies co wy mowicie/piszecie negatywnego o DBGT
3.Hmmmmmmm nic dziwnego , ze wszyscy teraz mowia DBZ a nie DB , wszyscy zapomnieli juz o DB i DBGT , kazdy teraz lubi DBZ -_-
4.Analizujac fakty , w BT sa 3 postacie z DB (4 jesli liczac Oozaru) i 5 z DBGT (Kakarotto ssj4 , Vegeta ssj4 , Gogeta ssj4 , Baby , Super #17) , widac ze DBGT jest bardziej popuralna od DB
1. Postacie odrobine zmniejsze
2. Nie lubie DBGT, bo robił go pan Akira. Jedyne co Mi się tam podoba, to Super C17, SSJ 4, Golden Oozaru, Bebi i Smoki(nie, nie sagi z nimi, tylko same postacie!)
3. Ja nie oglądałem DB, a chciałbym... To chyba najzabwaniejsza część całego Dragon Ball'a
4. Nie wiem, nie grałem w BT i chyba nie zagram
1.Aha
2.No Pan Akira robil animacje (Desing) postaci w tym SSJ4 i chyba Pan GT BTW chyba masz na mysli "Nie robil" a nie , ze "robil"
3.Ta lubie najbardziej te scene z kula LOL :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ