Ulubieni wojownicy z forum SSJ POWER
Moderator: Moderatorzy
Hmmm, u mnie jest tak, pierwsze miejsce zajmie BH, ponieważ jest świetnym kumplem i to on wprowadził mnie na to forum i do RPG Makera, potem Macix, bo jest spoko gość, do tego jest redaktorem na mojej stronie. Za nim znalazłby się Vegetto, bo jest spoko, gada na temat i nie owija(za bardzo) w bawełnę
To chyba tyle 
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Popieram go , z ty imieniem , wyglądasz jak @#$% we wszechświecie. (oczywiście gdybyś sie uderzył w głowe , jak nie , jesteś cool!)macix pisze:Nie martw sie KKRT ja cie lubie(tylko zmień ten głupi nick
![]()
)
P.S. Ok ok nie będe juz tego pisał Atom kun
Ok ale następnym razem nie kasuj moich ostrzeżeń //Atom
Ostatnio zmieniony pt kwie 15, 2005 6:45 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 4 razy.
Jak to nie to ja Vegettomacix pisze:Do ulubionych wojowników dołączam Vegetto. Zapoznałem sie troche z ziomem i fajny
. Wiele spraw załatwia
Fajnie gada na gg
, wyzywa innych użytkowników
(ale niestety nie z tego forum
) .
No i Atoma. Co tu pisać
.
no chyba że ci o mnie nie chodzi jestem Vegetto z forum dae'go





