Bijemy rekord!?

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Didix pisze:A rób już co chcesz.Nie będę go bronił...
Dokladnie :wink: po co sie troszczyc o niego? :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

BH Daimaouji pisze:
Didix pisze:A rób już co chcesz.Nie będę go bronił...
Dokladnie :wink: po co sie troszczyc o niego? :twisted:
Nie tyle co troszczę ,ale po co gnębić gościa,który nawet od czasu bana muchy nie skrzywdził.....
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BH Daimaouji pisze:Bedzie historia , kiedy kopnie w kalendarz :twisted: Bede go meczyl tak jak Rav go zbanuje :evil:
To go sobie kurka męcz, ale nie na tym forum!

Rangę zmieniłem.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Rav pisze: Rangę zmieniłem.
Jeszcze jakbyś zmienił
Artiemu ,to byłbym baaaaardzo usatyswakcjonowany.... :wink:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Didix pisze:
Rav pisze: Rangę zmieniłem.
Jeszcze jakbyś zmienił
Artiemu ,to byłbym baaaaardzo usatyswakcjonowany.... :wink:
Nom :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Arti zasłużył na rangę, to ją ma.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:Arti zasłużył na rangę, to ją ma.
Aha tak samo jak ja zasluguje na moja :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

BH Daimaouji pisze:
Rav pisze:Arti zasłużył na rangę, to ją ma.
Aha tak samo jak ja zasluguje na moja :)
No jeśli tak sądzicie....
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BH Daimaouji pisze:
Rav pisze:Arti zasłużył na rangę, to ją ma.
Aha tak samo jak ja zasluguje na moja :)
BH Daimaouji pisze:Heh, jeśli zasłużą
Heh, póki zasługujesz.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:
BH Daimaouji pisze:
Rav pisze:Arti zasłużył na rangę, to ją ma.
Aha tak samo jak ja zasluguje na moja :)
BH Daimaouji pisze:Heh, jeśli zasłużą
Heh, póki zasługujesz.
Heh

(OMG 3 razy "heh" w poscie , fajnie :))
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Rav pisze:
BH Daimaouji pisze:Heh, jeśli zasłużą
Heh, póki zasługujesz.
To może byśmy zrobili jakiś np.coroczny konkurs o tytuł "Legendarnego Znawcy DB"?To by było nawet ciekawe.Sędzią byłby np.Rav <albo inny user>...
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BH Daimaouji pisze:
Rav pisze:
BH Daimaouji pisze: Aha tak samo jak ja zasluguje na moja :)
BH Daimaouji pisze:Heh, jeśli zasłużą
Heh, póki zasługujesz.
Heh

(OMG 3 razy "heh" w poscie , fajnie :))
A za spam dostajesz 0,00001 ostrzeżenia :P //Rav
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Rav pisze:
BH Daimaouji pisze:
Rav pisze: Heh, póki zasługujesz.
Heh

(OMG 3 razy "heh" w poscie , fajnie :))
A za spam dostajesz 0,00001 ostrzeżenia :P //Rav
Jeszcze BH 0,99999 takich ostrzeżeń i klop....hehe
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:
BH Daimaouji pisze:
Rav pisze: Heh, póki zasługujesz.
Heh

(OMG 3 razy "heh" w poscie , fajnie :))
A za spam dostajesz 0,00001 ostrzeżenia :P //Rav
Ale czlowieczku jestes dowcipny :lol: (no doprawdy , smieszny txt , fajny pomysl)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

A wracając do mojego pomysłu......??? :P
ODPOWIEDZ