Problem z przyrostem siły

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szpaner
Zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 07, 2005 7:09 pm

Problem z przyrostem siły

Post autor: Szpaner »

Jak wam wszystkim dobrze wiadomo Goku przeszedł wlele wzamcniających treningów. Wierza Karin, Kami Sama, Kaito... Bardzo się po tych treningach wzmocnił. A jednak gdy Ziemianie (Kuririn, Shin Han, Yamcha) odbyli te treningi byli dużo silniejsi. Najlepszym dowodem jest to, że po treningu u Kami Samy Goku miał ok. 280 jednostek, a Kuririn i reszta po takim Samym mieli już ok. 1000.

Oznacza to, że po przebyciu identycznych ćwiczeń różnice między ich poziomamy znacznie się różniły. Więc wniosek z tego jeden:
ZIEMIANIE BYLI SILNIEJSI OD GOKU

Gdyby taki Goku po treningu u. Kaito walczył z Piccolo po trenigu u Kaito to by sromotnie przegrał... Lecz gdyby użył Kaioken to by najprawdopodobniej zwyciężył. Więc tak naprawdę Goku miał przewage tylko dlatego że opanowywał inne techniki, lecz tylko dzięki ...nazwijmy to "szczęściem". Inni nie mieli możliwości opanować Kaiokena, a nawet gdy już taka technika była na wyciągnięcie ręki, Kaito ich nie chciał jej nauczyć. Podobnie było z SSJ, Goku stał się nim nie umyślnie. Nie dążył do tego jak np. Vegeta, on wiedział jaki jest jego cel.

Goku też miał ten fart że gdy inni wykonywali treningi to on już brał się za efektywniejszy. Np. Gdy on trenował u Kami Samy, Shin Han dopiero właził na Wierze Karin... Zawsze był krok przed nimi w treningach.


Reasumując Goku był taki dobry w sagach Sayian i Nameck tylko dzięki fartowi.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

To bylo tylko po to,by zawodnicy zbytnio nie różnili się poziomami KI,ale słuszna uwaga :) ...
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

songo zamienił sie w super wojownika więc był tym wybranym.umiał gengigama ale te rużne techniki jak kaioszchin (nie wiem jak to sie pisze)
uczył sie tego w bardzo szybkim tępie a więc musiał mieci niezwykłą siłe.A jeszcze udało mu sie jako jedynemu sajanowi przemienici sie w ssj3


Szkoda że nie umiesz pisać po polsku chociaż w połowie tak dobrze jak mój 7 letni kuzyn - Szpaner
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

adrian91 pisze:songo zamienił sie w super wojownika więc był tym wybranym.umiał gengigama ale te rużne techniki jak kaioszchin (nie wiem jak to sie pisze)
uczył sie tego w bardzo szybkim tępie a więc musiał mieci niezwykłą siłe.A jeszcze udało mu sie jako jedynemu sajanowi przemienici sie w ssj3
1.Potem był jeszcze :Vegeta ,Gohan,Goten,Trunks,Brolly,a wszyscy mówią,że to KKRT jest tym wybranym...skąd wogóle wiadomo,czy to nie Brolly był pierwszym SSJ...
2.Genki-Dama to biedna technika.Nie jest żadną techniką ostatniej szansy.Tyle czasu trzeba się nad nią męczyć ,że to się nie opłaca...
3.On się uczył w szybkim tempie,ale reszta i tak go jeszcze szybciej doganiała...
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Problem z przyrostem siły

Post autor: Wolak »

Szpaner pisze:Jak wam wszystkim dobrze wiadomo Goku przeszedł wlele wzamcniających treningów. Wierza Karin, Kami Sama, Kaito... Bardzo się po tych treningach wzmocnił. A jednak gdy Ziemianie (Kuririn, Shin Han, Yamcha) odbyli te treningi byli dużo silniejsi. Najlepszym dowodem jest to, że po treningu u Kami Samy Goku miał ok. 280 jednostek, a Kuririn i reszta po takim Samym mieli już ok. 1000.

Oznacza to, że po przebyciu identycznych ćwiczeń różnice między ich poziomamy znacznie się różniły. Więc wniosek z tego jeden:
ZIEMIANIE BYLI SILNIEJSI OD GOKU

Gdyby taki Goku po treningu u. Kaito walczył z Piccolo po trenigu u Kaito to by sromotnie przegrał... Lecz gdyby użył Kaioken to by najprawdopodobniej zwyciężył. Więc tak naprawdę Goku miał przewage tylko dlatego że opanowywał inne techniki, lecz tylko dzięki ...nazwijmy to "szczęściem". Inni nie mieli możliwości opanować Kaiokena, a nawet gdy już taka technika była na wyciągnięcie ręki, Kaito ich nie chciał jej nauczyć. Podobnie było z SSJ, Goku stał się nim nie umyślnie. Nie dążył do tego jak np. Vegeta, on wiedział jaki jest jego cel.

Goku też miał ten fart że gdy inni wykonywali treningi to on już brał się za efektywniejszy. Np. Gdy on trenował u Kami Samy, Shin Han dopiero właził na Wierze Karin... Zawsze był krok przed nimi w treningach.


Reasumując Goku był taki dobry w sagach Sayian i Nameck tylko dzięki fartowi.
Absolutnie się nie zgadzam .Zauważ że Krillan,Ten Shin i reszta odbyli ten trening u Kami Samy 5 lat !!!po Goku , więc gdyby nie byli siniejsi od Goku sprzed 5 lat to byłoby to śmieszne .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Mi się wydaje ,że to były 3 lata....
Ale np.Yamcha był u Kaio.Tam trenował baaaaaaaaaaardzo długo.W tym czasie Krillan był na Namek ,a tam zbytnio się nie wzmocnił.Gdy obaj zjawili się na Ziemii mieli podobne KI , a przed treningiem Yamchy też mieli podobne....
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Didix pisze:Mi się wydaje ,że to były 3 lata....
Ale np.Yamcha był u Kaio.Tam trenował baaaaaaaaaaardzo długo.W tym czasie Krillan był na Namek ,a tam zbytnio się nie wzmocnił.Gdy obaj zjawili się na Ziemii mieli podobne KI , a przed treningiem Yamchy też mieli podobne....
Jak to policzyłeś(?) ,bo ja nawet podałem rok za mało .Wyjaśniam poniżej :
Tenkaichi Budokaii 23 (Goku po 3 letnim treningu u Kami Samy )
Koniec serii DB ...
Początek serii DBZ (minęły 3 lata od zakończenia )
W 6 roku od czasu kiedy Goku trenował ,Krillan i paczka zaczęli trenować u Kami Samy !!!
Ostatnio zmieniony pn sty 02, 2006 3:35 pm przez Wolak, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Wolak pisze:
Didix pisze:Mi się wydaje ,że to były 3 lata....
Ale np.Yamcha był u Kaio.Tam trenował baaaaaaaaaaardzo długo.W tym czasie Krillan był na Namek ,a tam zbytnio się nie wzmocnił.Gdy obaj zjawili się na Ziemii mieli podobne KI , a przed treningiem Yamchy też mieli podobne....
Jak to policzyłeś(?) ,bo ja nawet podałem rok za mało .Wyjaśniam poniżej :
Tenkaichi Budoaki 23 (Goku po 3 letnim treningu u Kami Samy )
Koniec serii DB ...
Początek serii DBZ (minęły 3 lata od zakończenia )
W 6 roku od Goku Krillan i paczka zaczęli trenować u Kami Samy !!!
A to bardzo przepraszam.Pochrzaniło mi się.<Respect Wolak>...
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

tak to już sobie autor zażyczył ale songo pokonał freeze,buu,tsufula itp a vegeta pomagał i inni
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

adrian91 pisze:ale tylko on ją umiał jak by nie umiał to by przegrał z buu
Dokladnie!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

BH Daimaouji pisze:
adrian91 pisze:ale tylko on ją umiał jak by nie umiał to by przegrał z buu
Dokladnie!
Tego pewni być nie możemy.Dobra przestańmy ,bo offtopic się robi...
ODPOWIEDZ