DBZ TV Special 2 (alt version)

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

DBZ TV Special 2 (alt version)

Post autor: BH Daimaouji »

Witajcie oto moja wersja specjału o Gohanku i Trunksiku, napisałem ją po ang. ale teraz przetłumaczę ją na polski

Enjoy

Gdzieś w alteratywnym wszechświecie

Minął rok odkąd Goku "zabił" Freezę, ale Freeza wrócił i chciał podbić Ziemie, na szczęście dla Ziemian, Goku wrócił dzięki teleportacji

Lata póżniej, Goku umarł na atak serca

Gdzieś w kosmosie

"Synku właśnie dotarliśmy w wszechświecie Gohana jak prosiłeś" - powiedział głos podobny do Bardocka "Doskonale tato, widzę że Kakarotto jest martwy, czas zrobić mój plan" - powiedział jego syn "Tak mój synk................O_o" nagle koleś co brzmi jak Bardock miał wizję "Hmm? Co jest tatusiu?" spytał się jego syn

(Wizja)

"OK Pan, czas na trening (staje się SSJ)" Powiedział Future Gohan do dziewczynki w jego GI "Papa czy ja też mogę być blondynką jak ty?" Future Gohan był trochę szokowany "Blondynką chodzi ci o SSJ?" Dziewczynka pokiwała głową na tak "Hehe Przykro mi kochanie, ja i twoja niańka nie byliśmy SSJ w tym cz.........." nagle dziewczynka stała się Super Saiyanką szokując jej ojca

(Koniec wizji)

"Co widziałeś tato" Spytał się syn "Gohan będzie miał córkę - Pan, mój synku", syn zadowolony dodał "doskonale , braciszku, a ty uwolnisz Cella" brat dziecko przypominający Tullece'a dodał "tak jest braciszku"

Wracając na Ziemie, miasto zostało zaatakowane przez Lapisa i Lazuli - dwoje nastolatków, zmienionych w cyborgi przez Dr. Gero, Wszyscy Z wojownicy zginęli poza Piccolo i Tenshinhanem,

"Powiedz Lazuli, czemu słuchamy się co powiedział nam ten dzieciak" powiedział Lapis do swojej siostry zabijając człowieka "Och zamknij się bo jeszcze usłyszy, ciesz się że pozwolił nam zabić tyle ludzi ile chcemy, chociaż ten łysy kurdupel którego zabiłam był bardzo przystojny" Lapis zgodził się z tym

Minęło 13 lat

"Przeklęte cyborgi" Powiedział gniewnie Gohan dodając "Panie Piccolo, co mamy robić?" Piccolo odpowiedział "Jest miejsce zwane "pokojem ducha i czasu, ty i Trunks możecie tam trenować" Gohan podziękował swojego mentorowi

Nasi bohaterowie spotkali w drodze Ósemka, starego przyjaciela Goku z dzieciństwa, Ósemek był bardzo smutny że jego kolega umarł, ale przysiągł że pomoże Gohanowi i Trunksowi

Dotarli na świętą Ziemię Karina, nagle Bora ich "przywitał" "Kim jesteś obcy człowieku" "Jestem Son Gohan a tu mój uczeń Trunks" Bora się ucieszył "Son Gohan? Syn Son Goku? Masz nawet podobny głos do niego" Gohan wytłumaczył "Tak jestem jego synem, ale mój ojciec umarł na atak serca"

Bora był smutny tą wiadomością ale wysłuchując że Gohan i Trunks chcą zobaczyć się z bogiem, pozwolił im wejść na wieżę Karina

Tymczasem w pałacu Boga, Gohan i Trunks rozpoczęli swój trening, zarówno Gohan i Trunks byli szokowali grawitacją, ale szybko się do niej przystosowali

Po wyjściu natomiast zobaczyli starego znajomego

"Raditz!" Powiedział Gohan widząc jego wujka znowu" Koleś podobny do Goku powiedział "Nigdy nas nie pokonasz dzieciaku" Gohan jest szokowany "Kim jesteś?!" Saiyan podobny do Goku odpowiedział "Jestem Tullece, spotkałem twojego ojczulka jak ten leciał na Namek, ale zostałem zabity przez niego"

Gohan i Trunks wtedy stali się Super Saiyanami, zabijając Raditza i Tullece z łatwością, po tym zdarzeniu Trunks się go spytał

"Panie Gohan, kim oni byli?" Gohan odpowiedział "To był mój wujek i koleś co przypominał mojego ojca, ale oni powinni być martwi!"

Gohan i Trunks byli zaniepokojeni tą sprawą, ale to tylko początek zgrozy jaka miała nadejść

Wystąpili

Dziecko
Ojciec dziecka
Brat dziecka
Future Gohan
Future Trunks
Future Piccolo
Future Lapis
Future Lazuli
Future Bora
Córka Gohana
Future Tullece
Future Raditz
Narracja
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ