NEWSY!!

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

NEWSY!!

Post autor: Hellion »

Jako, że nie mam uprawnień do robienia ich na ssjpower, to będe tak owe newsy dotyczące DBF'a dawał tutaj.

Na początek, pragne poinformować tych nie doinformowanych, że Rav przekazał mi opieke nad DBF'em.

Doszedł nowy guru do tego zaszczytnego aczkolwiek skromnego grona. Serdecznie witam ponownie WireX'a. Czekam tylko na to, aż dośle mi swoją kraine, abym miał co wrzucić na strone i wtedy pewnie zrobi nabór graczy do krainy.
W najbliższym czasie dojdzie jeszcze jeden guru, który ma w sumie już kraine opracowaną, ale czekam na pasujący mu termin sesji testowej.

Przeprowadzona niedługo zostanie czystka graczy nieaktywnych, tak więc osoby, które chcą nadal grać proszone są o deklaracje w odpowiednim temacie.

Jak tylko uprzątne sprawy nowych guru i dogadam się z Arti i Roninem co do ich powrotu do roli guru, planuje zorganizować turniej. Wstępnie planuje podział na grupy pod względem mocy.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Jeżeli nie zauważyliście, to dodałem kraine WireXa. Jak narazie nic nie ma jak się na nią kliknie, bo czekam, az mi powie, czy ten opis co jest teraz jest ostateczny, czy też nie. Jeżeli jest, to już jutro będzie kompletna kraina.



Poprawka już jest na stronie, tylko musze poprawić, bo rysunków nie ma, a nie wiem czemu.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Ruszył nabór do nowej krainy- Legaia. Serdecznie zapraszam graczy, którzy sa bez guru. niedługo dodana zostanie także kraina Artiego, który powraca do gurowania, a także dojdzie jeszcze jeden guru. Co do guru-Ronina, to sprawa nie jest jeszcze do końca jasna.

Są problemy z odczytaniem opisu krainy Legaia, tak więc odrazu mówie- trzeba zmienić kodowanie strony na "windows-1250", aby można było wszystko płynnie przeczytać.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

A nie możesz dostać możliwości stawiania newsów na stronce? Wiesz możliwe, że nie wszyscy zaglądają na forum i dlatego tak to wygląda z naborem jak wygląda :/
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Albo niech chociaż się pojawi news, że newsy są tutaj.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

bym pamietal jak sie logowalo to bym napisal
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Kraina WireXa rusza pełną parą, Arti także niedługo wróci do prowadzenia Ronin już wrócił. Tyle jak narazie co do guru.

Czystka graczy bez guru dokonała się. A także postaci graczy aktywnych postarzały się o 5 lat. Nie licze graczy WireX'a, bo dopiero zaczynają.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Nie no znów o 5 lat . :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

06.03.2010
Jak można zaobserwować dodałem dział Techniki Trudne (wymyślone przez graczy). Tam będą znajdować się techniki, które pozytywnie przeszły przez cenzure naszego skromnego grona guru.

Jeżeli ktoś dawał technike Artiemu, a nie ma o niej wieści, niech wyśle mi ją jeszcze raz. Rozmowy przetoczą się i otrzymacie wiadomość czy technika została przyjęta czy odrzucona.

28.03.2010
Nie wielki UP'ik- Mamy nowego gracza. Witam Xarabashi'ego


11.04.2011
Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale pisze aby nie było później nie domówień. W środę wyjeżdżam na kontrakt i nie wiem ile mnie nie będzie. Mam nadzieje, że PBCH mimo iż jest w stanie agonalnym, to nie umrze do tego czasu :P
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

A ja chyba muszę komuś za przeproszeniem cenzura. Czy ktoś wie gdzie się Wirex podziewa?
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Nikt nie wie.Pisałem do niego na NK lecz nie odpisywał,i tam raczej chyba nie wchodzi więc WireX oFF ;)
Obrazek
Ronin
Guru
Posty: 133
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 2:38 pm
Lokalizacja: Miedziolandia

Post autor: Ronin »

Czy jakiś mg prowadzi sesje ? :D
"Człowiek, to brzmi tak dumnie" A tu biją cię w mordę i mówią żeś sukinsyn
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Ktoś jeszcze żyje? :) DAWNO tu nie zaglądałem :D
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Hellion pisze:Ktoś jeszcze żyje? :) DAWNO tu nie zaglądałem :D
Siema "szefie"

Napisałem dwa chaptery mojego fanfika o DBAF, wpadaj na moje konto DA

...................

Co? Brak newsów z PBCH? :mrgreen:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Chyba już nikomu się nie chce tego robić :)
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
ODPOWIEDZ