DBZ TV Special 2 (Moja wersja)

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

DBZ TV Special 2 (Moja wersja)

Post autor: BH Daimaouji »

Odcinek 1 : Prolog

Minal rok odkad Son Goku pokonal Freezz na Namek, ale to nie byl koniec Freezy!

Cholerny Kakarotto - rzekl Vegeta - Freeza nadal zyje. Co?! - krzyknal Yamcha. Z wojownicy przygotowali się do walki z Freeza, i kiedy Freeza wylądowal, ku Freezie stal Goku. Narescie sie zjawiles Son Goku - rzekl Freeza a jego ojciec na to - "Son Goku"? - To imie tego saiyana ktory mnie pokonał ojcze - odpowiedzial Freeza, po czym przestraszyl sie jak Goku stal sie SSJ1 przed jego oczami, po czym zabil Freeze i Colda. Przyjaciele i Vegeta przywitali Goku i spytali sie go jakim cudem tak szybko dotarl, odpowiedzial im ze to technika teleportacji z planety Yandrat. Pokoj trwał aż do momentu jak Goku zginal na atak serca. Nagle tajemniczy statek kosmiczny zawisal nad Ziemia. Synku jestesmy w wymiarze czasowym Trunksa i Gohana - rzekl glos - dobrze tato, czas zaplanować moj plan - rzekl inny głos - to ja ide do laboratorium Dr. Gero aktywowac Cella i #16 - rzekl jeszcze inny glos. Wtedy dwa cyborgi rozpoczely atak na miasto, Z wojownicy wyzwali ich na pojedynek, ale......Vegeta zginal, takze Yamcha, najbardziej ucierpial Kurilin bo #18 wyprula mu flaki przez co Gohan stal sie SSJ1
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ