DB = bajeczka?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

PP3088 - Rozumiem Twoje oburzenie, ale to sprawa prywatna między Tobą a BH. Jeśli mówisz coś do niego, nie angażuj w to całego forum. To samo tyczy się Atoma.

Nie przenoście swoich kłótni i krytycznych opini na temat danej osoby na forum. Załatwiajcie to między sobą. Jeśli kogoś z forum nie lubicie, to go ignorujcie. Na GG możecie się wyzywać, robić co tylko ze chcecie. Wasza sprawa.

Moderatorów proszę o wydzielenie postów o Hitlerze i nie wiem...przeniesienie do innego tematu, usunięcie? Po prostu zróbcie tu porządek. Mianowałem tylu moderatorów, żebym osobiście nie musiał się tym wszystkim zajmować.

A jak ktoś jeszcze na tym forum wyrazi pretensje, czy coś, do innego użytkownika, to wyślę do niego Kubusia Puchatka, żeby napluł gościowi na wycieraczkę.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Hero
Przeciętny wojownik
Posty: 9
Rejestracja: wt sie 15, 2006 9:38 pm
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Hero »

Mnie też denerwuje jak ktoś na DB czy na inne anime mówi bajka, ale co poradzić wystarczy tylko poprawiać.

Czy dla dzieci to anime jest brutalne? nie wiem dla mnie nie było, oglądałem to gdy miałem 6 lat, a wyrosłem na raczej grzecznego chłopca. W tej bajce nie widziałem tylko próżnej bujki raczej utożsamiałem się zdobrymi bohaterami jak gohan czu goten, co raczej jest dobre gdyż uczy to walki o to co się kocha
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Odkopuje temat żeby potwierdzić, DB to jest bajka, co? Nie jest bo ma przekleństwa? A wiecie że Urszula w japońskim dubbingu "Małej syrenki" i Granit Forsant używają "Kuso"?

I wybaczcie za to z Hitlerem, wiem już że by pokonał nawet Galactusa
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ