Wasze sny :D

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

ja w każdym śnie spadam ze schodów
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Tej nocy: Dae mial swoja kryjowke taka dzika co wygladala jakby mieszkal w pufie XD, ja on i chyba Bob (a moze Kris?) bylismy jakimis tajnymi agentami, akcja dziala sie w moim lekko zniszczonym (:shock:) miescie, za wiele nie pamietam niestety, wiem, ze na jakiejs misji bylismy! xD

Poprzedniej: ja z Krisem pojechalismy do Bliza, i z tego snu najmniej pamietam :| praktycznie tylko ze bylismy na jakiejs gorze ;d

Przedpoprzedniej(? ;p): Damianeku i Boberto przyjechali do mnie i poszlismy na streetball, I mecz wygralismy do 0, drugi tez prowadzilismy do 0 i cos nas oszukali i przegralismy, pamietam, ze sie ostro wkurzalem jak potem jakims pociagiem jechalismy :|


ps. wiem ze mielismy nie opisywac snow z przed roku, no ale ze dalem jeden teraz to czemu nie moglbym dac innych z bliska ktorych nie chcialo mi sie wczesniej pisac ;p
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Szpaner
Zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 07, 2005 7:09 pm

Post autor: Szpaner »

koszmar jest zły,a sen nie jest.
Rekord w usuniętych postach następujących bezpośrednio po sobie - 22 :wink:
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ostatniej nocy mialem bardzo przedziwny sen...

Nagle obudzilem sie nie wiedziac dlaczego wiem, ze jestem na jakiejs wyspie (xd), ze mna bylo jeszcze 3 ludzi, jednym z nich prawdopodobnie byl Bobert. I nagle slysze glos... byczego:"HAAAAAAAAAAALLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?". Patrze a tam sie jakas gora rusza, wszyscy sie dra, ze byczy tam grasuje. To ja sie smieje i ide krzyczac, ze msuze go zobaczyc. Patrze za wzgorze, a tam takie bydle z 10-20m przypominajace nie wiem co, jakby zmutowana malpe (XD). Przez wiekszosc snu uciekalismy po calej wyspie przed byczym. Ten sen byl dziwniejszy od snu kiedy to pojechalem do byczego, zrobilem sobie z nim zdjecie i szpanowalem na ssjpower, ze mam fote z byczym o_o.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Pitti pisze:Ostatniej nocy mialem bardzo przedziwny sen...

Nagle obudzilem sie nie wiedziac dlaczego wiem, ze jestem na jakiejs wyspie (xd), ze mna bylo jeszcze 3 ludzi, jednym z nich prawdopodobnie byl Bobert. I nagle slysze glos... byczego:"HAAAAAAAAAAALLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?". Patrze a tam sie jakas gora rusza, wszyscy sie dra, ze byczy tam grasuje. To ja sie smieje i ide krzyczac, ze msuze go zobaczyc. Patrze za wzgorze, a tam takie bydle z 10-20m przypominajace nie wiem co, jakby zmutowana malpe (XD). Przez wiekszosc snu uciekalismy po calej wyspie przed byczym. Ten sen byl dziwniejszy od snu kiedy to pojechalem do byczego, zrobilem sobie z nim zdjecie i szpanowalem na ssjpower, ze mam fote z byczym o_o.
Rozjebało mnie to XDDDD, a teraz tak na poważnie to ja też bym przed nim uciekał xd.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

skibix pisze:
Pitti pisze:Ostatniej nocy mialem bardzo przedziwny sen...

Nagle obudzilem sie nie wiedziac dlaczego wiem, ze jestem na jakiejs wyspie (xd), ze mna bylo jeszcze 3 ludzi, jednym z nich prawdopodobnie byl Bobert. I nagle slysze glos... byczego:"HAAAAAAAAAAALLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?". Patrze a tam sie jakas gora rusza, wszyscy sie dra, ze byczy tam grasuje. To ja sie smieje i ide krzyczac, ze msuze go zobaczyc. Patrze za wzgorze, a tam takie bydle z 10-20m przypominajace nie wiem co, jakby zmutowana malpe (XD). Przez wiekszosc snu uciekalismy po calej wyspie przed byczym. Ten sen byl dziwniejszy od snu kiedy to pojechalem do byczego, zrobilem sobie z nim zdjecie i szpanowalem na ssjpower, ze mam fote z byczym o_o.
Rozjebało mnie to XDDDD, a teraz tak na poważnie to ja też bym przed nim uciekał xd.
Mnie tez, ale powaznie mi sie to snilo XD. Czemu nikt nie pochwali sie jakimis ciekawymi snami? :P
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Em.. mi się dzisiaj śniło, że jestem rozciągnięty tak f pytę. Za dużo karate chyba, nie wiem. Sobie łaziłem w kimonie i robiłem szpagaty. xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
janka_uderza
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 22
Rejestracja: sob lut 09, 2008 11:11 pm
Lokalizacja: miedzyrzecz

Post autor: janka_uderza »

MI się śniło,że płynęłam na Titanicu,statek oczywiście utonął,a jak nie!
gdyż,ponieważ wisiałam na pasku zadań Mozilli,a pode mną pływały futrzaste rekiny-ASD
Zawsze mam takie dziwne sny.
Janka!!uderza!
Awatar użytkownika
Nervan
SSJ 2
Posty: 110
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:17 am
Lokalizacja: t3h 1n73rn37 l337z0r

Post autor: Nervan »

A mi się śniło, że zdawałem maturę ustną z polaka. Wszystko by było w porządku, ale...No właśnie, po mojej pięknej prezentacji tematu bla bla nadszedł czas na pytania i tu się zaczęły schodki. Dwa pierwsze pytania odpowiedziałem z lekkimi oporami, nadszedł czas na trzecie, a to pytanie było z...MATEMATYKI! Tak, na maturze ustnej z polskiego pytali mnie z matematyki, i to jeszcze dodatkowo z rzeczy, których żaden mózg nie byłby w stanie rozwiązać (pomijając pana PP ;)) Sen zakończył się tym, że się obudziłem.
Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

MI sie snilo, ze gralem w SFa i snajpera zabilem 1 strzalem kilku gosci:D
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Mój dzisiejszy sen (przynajmniej pod koniec) był snem świadomym (w znaczeniu: Sen świadomy - sen, w którym śniący zdaje sobie sprawę z tego, że śni). A oto on (a dokładniej jego końcowy fragment + małe wprowadzenie; zaznaczam przy tym, że mogę trochę parafrazować, bo nie zapamiętałem wszystkich szczegółów do końca):

Porywacze porwali jakąś dziewczynę. Ja wraz z jakimiś dwoma gośćmi naradzamy się, jak ją odbić. W pewnym momencie padają takie słowa (mniej więcej):

Ja: A tak właściwie, to jakby co, to Ci porywacze nie są aż tacy straszni [mówię tak, bo gdy poprzednio się do nich podstępem wkradłem, a oni się zorientowali, to mnie tylko wyprosili i nic złego mi w sumie nie zrobili - dop. Rav].
Ktoś1 (jeden z tych dwóch gości): No tak, a jakby co, to zawsze można przecież wyskoczyć [przez okno - dop. Rav].
Ja: No tak, bo to w końcu tylko sen.

Wypowiadając te słowa, zdaję sobie sprawę z tego, że wiem...po prostu wiem, że to jest sen.
W tym momencie rozglądam się w okół. Znajdujemy się przy jakimś przystanku. Odciągam tych dwóch gości lekko na stronę i mówię trochę konspiracyjnie: "Bo wiecie, że to jest tylko sen?" (chyba tak żeby inni ludzie przy przystanku tego nie usłyszeli). Oni słuchają dalej, bez jakichś większych oznak emocji.
Jeden z nich (chyba ten drugi, nie ten, który mówił - nazwijmy go Ktoś2) chyba nosi okulary. Ja mówię: "Na przykład teraz..." - tu pstrykam palcami - "...Twój wzrok się poprawi".
Mogłem pstryknąć na jakiś obiekt, żeby go zamienić w coś innego, ale bałem się, że to nie zadziała.
W przypadku tego poprawienia wzroku też sam nie do końca wierzyłem, że to zadziała, ale z drugiej strony wiedziałem, że oni nie wiedzą, że ja w to nie do końca wierzę i pomyślałem, że z tego powodu to się może udać.

On - już patrzy bez okularów - się tak przygląda w dal i opowiada, że jakoś inaczej widzi.
Ja się go pytam: "Ale jak inaczej? Lepiej? Gorzej? Tak samo? Podobnie? Jedno i drugie?"
On odpowiada: "Lepiej..." (czyli zadziałało).
I teraz włącza się Ktoś1: "Ja też chcę 'lepiej'..." (zapewne chodziło mu o coś w stylu "poczuć się lepiej").
Ja pstrykam mu palcami przed twarzą i on jest zadowolony. Mówi, że poczuł się lepiej.

Ale ja po chwili dodaję: "Ale wiecie, jest jednak pewien problem...zobaczcie - na przykład powiedzmy, że chcę zamienić ten autobus w królika/zająca" - tu pstrykam na przejeżdżający autobus, ale nic się nie stało.
Mówię: "Mimo, że wiem, że to sen, to jednak to nie działa".

I teraz widzę, że nie rozmawiam już z nimi, ale z takim jednym kolegą, z którym rozmawiałem wcześniej o świadomym śnieniu (opowiadał mi, że podczas tzw. LD można na podstawie własnych zachcianek zmieniać świat snu - na przykład pstrykam i pojawia się World Trade Center).
I mówię mu: "Zobacz - teraz wiem, że to jest sen, ale mimo to nie mogę do końca na niego wpływać. Może to dlatego, że nie wierzę w to, że mogę na niego wpływać. To co mam teraz w takim razie zrobić?"
On wydaje się być lekko rozbawiony tą sprawą i mówi tylko, że nie wie.
Mówię mu: "Mam nadzieję, że po obudzeniu się będę pamiętał tę rozmowę".
Kolega odpowiada: "Nie no, myślę, że zapamiętasz..."

Idziemy, a przed nami taki pas się ciągnie...to jest albo jakiś deptak, albo chodnik, albo ulica z chodnikami po bokach (dokładnie to nie pamiętam), a po bokach są ciągi drzew. Natomiast teraz widzę bardzo wyraźnie, że niebo jest bardzo ciemne, chyba nawet całe czarne. Nie świeci tam żadne światło. Ale mimo to, nie jest ciemno - wszystko dokładnie widać, widzę dokładnie kolory drzew i wszystkiego innego.

Jest tak zupełnie, całkowicie cicho...i trochę tajemniczo...jest mi w tym miejscu tak fajnie i dobrze. I teraz zaczynam sobie wyobrażać (a właściwie to przypominać), że prawdziwy ja teraz leży w łóżku i śpi i śni ten sen...I wyobrażam sobie, że prawdziwy ja leżę teraz w łóżku i w pokoju jest tak ciemno, jak w tym śnie...

I po chwili tego przypominania sobie, się budzę. Ale w pokoju jednak nie jest ciemno, tylko dość jasno. Obudziłem się dość rześki i wypoczęty.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ze snów o DB to mi sie sniło "dzisiaj" że DBGT (ale inna wersja) leciała na TVN7 (ciekawe kiedy wznowią emisje DB na TVN7? Na AXN Spin mylnie dają że to serial dla młodzieży/nastolatków)

Poza tym sniło mi sie że kupiłem sobie żółwia
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ