[Opis] Elfen Lied

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Taisuke
USSJ
Posty: 97
Rejestracja: sob sty 12, 2008 5:04 pm
Lokalizacja: Z plemnika xD

[Opis] Elfen Lied

Post autor: Taisuke »

Od razu na wstępie chciałbym zaznaczyć, że „Elfen Lied” zdecydowanie nie jest anime dla dzieci, co widać już od pierwszych minut oglądania. Krwi jest bardzo dużo, a sceny walki są pokazane w bardzo brutalny sposób. Nie myślcie sobie jednak, że to jakiś prościutki serial akcji lub gore. Za hektolitrami krwi kryje się wciągająca, tragiczna opowieść, której oczywiście nie zdradzę, bo jest to jeden z mocniejszych punktów tego anime.
Lucy jest dicloniusem, nadczłowiekiem mogącym operować czterema niewidzialnymi ramionami – wektorami. Od zwykłych ludzi odróżniają ją różowe włosy i rogi, notabene wyglądające zupełnie jak kocie uszy (ach, te kanony anime). Podczas ucieczki z ośrodka badawczego, w którym była więziona zostaje postrzelona i wpada do oceanu. U wybrzeży miasta znajduje ją Kouta i Yuka – dwójka studentów. Ale w tym momencie Lucy nie jest już krwiożerczym potworem, a bezbronną dziewczyną umiejącą powiedzieć jedynie „Nyu”. Stan jej świadomości może się jednak zmienić z powrotem w najmniej spodziewanym momencie. Anime posiada 13 epów.
Odcinki możesz znaleść tutaj: http://www.elfenlied.wbijam.pl/
Obrazek
Achh... Lucy jest do schrupania XD
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Wybaczcie za nekropost, ale dzisiaj widziałem na YT filmik o tym co gdyby "4kids" dostali te Anime, i było tam o takiej dziewczynie i szczeniaczku, a "narrator" mówił że zostali przyjaciółmi.

Tak szczerze to nie chcem wiedzieć jak było naprawde. Pewnie coś dramatycznego
Anime posiada 13 epów.
Ciekawe
Achh... Lucy jest do schrupania
Jeśli jest taka jak pisesz, to już wole "schrupać" dziewczyny typu Rosemary z "płytkiego faceta" niż takie jędze jak ona
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ