Dragon Ball Absalon

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Dragon Ball Absalon

Post autor: Rav »

Bardzo fajna nowa mini-seria: http://www.youtube.com/watch?v=ll_XPenKkqA
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Jak na robotę fanowską jest to całkiem spoko, aczkolwiek fabuła i kolejne stadia SSJ wyglądają na marną podróbę najgorszych fanficków o AF. Pewnie będzie Ultra Eternal SSJ 8.5 itp kwiatki których nie da się oglądać. Na szczęście animacja i wykonanie jest całkiem przyzwoite.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

No i obejrzałem to i jestem pod wrażeniem, ciekawa animacja, ale kreatorzy zapominają że DB jest dla dzieci! Oob i Goten wyglądają jak geje! I to używanie amerykańskiego imienia fuzja Ooba i Boo! Mogli dać Boob. A więc Pancia jest żoną Ooba, no już wiem kogo zabić :twisted: ale skoro Pancia ma tutaj 23 lata , w jakim wieku straciła cnote? Ah i pod koniec to chyba panowie Pumbukin, Toma i Totappo, pewnie przyszli na pomoc "Z" wojownikom

ocena 4-
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BH Daimaouji pisze:Oob i Goten wyglądają jak geje!
Ja nie odniosłem takiego wrażenia.
BH Daimaouji pisze: I to używanie amerykańskiego imienia fuzja Ooba i Boo! Mogli dać Boob.
Moim zdaniem takie imię to nie byłby dobry pomysł. Tym bardziej, jeśli - jak mówisz - animacja miałaby być oglądana również przez dzieci (o ile mi wiadomo, to słowo w języku angielskim posiada pewne znaczenie).
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:
BH Daimaouji pisze:I to używanie amerykańskiego imienia fuzja Ooba i Boo! Mogli dać Boob.
Moim zdaniem takie imię to nie byłby dobry pomysł.
To albo Ooboo, bo to oficjalne Super Oob dziwne brzmi (tak , nazwali fuzje ich Super Oob, jakby Boo wogle tam nie było)

Update

Miałem sen o drugiej cześci tej serii i okazało sie że to jednak są panowie Pumbukin, Toma i Totappo

Update2

Autorzy dali trailer odcinka 2 i Gohan (który odzyskał swój ogon) walczy z tym Saiyanem który wygląda jak Pan Totappo

Plotki głoszą, że Broli sie tam pojawi
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ