Wybory

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Wybory

Post autor: GokugetaSS6 »

Witam. Taki sondaż mały przeprowadzam na potrzeby edukacyjne. Na kogo będziecie głosowali w nadchodzących wyborach prezydenckich? Jarosław Kaczyński? Bronisław Komorowski? A może macie jakiegoś innego kandydata? Zapraszam do dyskusji :)

Według mnie Pan Bronisław Komorowski jest osobą, która zapewni Polsce jakąś stabilizację w końcu. Mam nadzieję również, że jak ów Pan, zostanie prezydentem, więcej pomysłów i rozwiązań, które mają na celu poprawienie standardów życia w Polsce, wejdzie w życie.

Sz.P. Jarosław Kaczyński nigdy nie cieszył się u mnie zbytnim szacunkiem. Nazwę to tak: Wielka morda do gadania, wielkie kieszenie na kasę, mały iloraz inteligencji. Ostatnia wypowiedź wyżej wymienionego pana, sprawiła, że jest on osobą, która według mnie nie powinna! zostać wybraną głową państwa! Mieliśmy już ś.p. Lecha Kaczyńskiego, który, jaki by nie był, był osobą o wiele bardziej rozwiniętą intelektualnie i bardziej wrażliwą na naród. Za to brat bliźniak jest kompletnym zaprzeczeniem charakteru byłego prezydenta. Osoba dążąca do celu po trupach, tak się to zwie. Na koniec jeszcze podam jedną rzecz która mi tak mówi...jeżeli by był osobą wrażliwą, prawdomówną, nie siedziałby sam w domu z kotem i nie rozpadła by się jego koalicja z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin (tzw LPR). Temu panu podziękuję.

Janusz Korwin-Mikke. Ten Pan ma 2 pomysły, które chętnie bym przywrócił. Wprowadzenie kary śmierci i legalizacja narkotyków. Kara śmierci jak najbardziej by się przydała, bo pedofilia i morderstwa są coraz bardziej popularne, a ja wychodzę z założenia, oko za oko, ząb za ząb. Drugi plus tego to również zwolnienie miejsc w zakładach karnych, dla przestępców którzy popełnili mniejsze przestępstwa, lecz dalej narażają społeczeństwo na swojego rodzaju niebezpieczeństwo. Legalizacja narkotyków, chyba nie muszę mówić dlaczego. Jeżeli ktoś chce zażywać narkotyki, to zawsze znajdzie drogę, żeby takowe dostać. Legalizacja przyniesie kilka pozytywów. Pierwszy z nich to większe przypływy dla państwa, a co za tym idzie, ekonomia będzie silniejsza. Drugi, to na pewno turystyka by zyskała bardzo dużo. Ludzie z całej Europy zjeżdżali by się do Polski, żeby tylko zażywać narkotyki legalnie.

O pozostałych kandydatach nie słyszałem za dużo, ale i tak moim numerem jeden na prezydenta jest Pan Bronisław Komorowski :)) A waszym?
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Osobą pełnoletnią jeszcze nie jestem ale jakbym miał możliwość głosowania to też bym zagłosował na Bronka. Szczególnie zaimponował mi swoją akcją z wibratorem. Co do pana Kaczyńskiego jak i do jego brata nigdy nie przepadałem za nimi =<.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Tak Pana Lecha Ustrzelili w Rosji tylko jeszcze Pana Jarka nie zdąrzyli no cóz pewnie czekają na nastepną rocznice :> , a głosował bym na Komorowskiego...
Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Ja zagłosuję na Jarosława ponieważ nie będę głosował na liberałów.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Komorowski - "Bo woda ma to do siebie ze splywa" - Nie zaglosowal bym na tego chu,ja nawet jakby mi zaplacili :evil:

Jaroslaw - Polska pod rzadami pedala tak srednio mi podchodzi

Mikke - Co do kary smierci tez bym sie zgodzil, ale jezeli chodzi o legalizacje dragow to dla mnie to jest chore...Wiadomo ze kazdy jak chce to wkoncu zalatwi, ale jezeli bedzie wszystko na legalu to nawet osoby ktore nie beda chcial, moze sie zdarzyc sytuacja ze wezma...Nie wiem o jakie dragi chodzi, ale imo to raczej nie. Trawka, ta ale nie dragi, chociaz to pewnie tez jest zaliczane przez nich do dragow

Ogolnie to chyba wstrzymuje sie od glosu, bo jak o mysle o tych ludziach to mi sie zygac chce xD


Tego panstwa juz sie nie da uratowac. Wszyscy tak pierdziela, ze Kaczor byl dobrym prezydentem i wogole myslal po polsku. A tu wlasnie chodzi o to, zeby tak nie myslec. Polska mentalnosc w polityce na maxa sie nie sprawdza. I mozecie mnie jechac ale taka jest prawda
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mikke. Poza legalizacją jest ok. Wprowadzi dyktaturę i zrobi porządek. Taki drugi Piłsudzki będzie. Czyli dla mnie bomba.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Zaglosuje na Komorowskiego. Dobry powod zawarty w wypowiedzi prawda? xd
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Barni pisze:Mikke. Poza legalizacją jest ok. Wprowadzi dyktaturę i zrobi porządek. Taki drugi Piłsudzki będzie. Czyli dla mnie bomba.
Zgadzam się, Mikke, chce jeszcze szkoły wojskowe zrobić dla uczniów oraz chcę obniżyć stanowisko w kobiet w Polsce co jest jednak absurdem ale ogólnie to bym głosował na tego Pana ;)
ODPOWIEDZ