1. Shigon (Potwór)
2. Barni (Początkujący)
3. Kris Shivente (Mistrz)
4. Kyra (Zahartowany)
5. Bobercik (Początkujący)
6. Toshiro (Początkujący)
7. Pitti (Zahartowany)
8. Sinju (Potwór)
9. Xan Goran (Wszechmocny)
10. Drake (Początkujący)
11. Saturos (Potwór)
12. WireX (Zahartowany).
13. Bliz (Potwór)
14. Kubiscyt (Mistrz)
15. Amidamaru (Początkujący)
16. Ronin (Potwór)
17. Ray (Wszechmocny)
18. Breshnev (Potwór)
Lista zawodników na Turniej Sztuk Walki
Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy
Lista zawodników na Turniej Sztuk Walki
Ostatnio zmieniony wt sty 20, 2009 10:06 pm przez Arti, łącznie zmieniany 5 razy.
Grupa I:
1. Barni (Początkujący)
2. Kris Shivente (Mistrz)
3. Kyra (Zahartowany)
4. Bobercik (Początkujący)
5. Toshiro (Początkujący)
6. Pitti (Zahartowany)
7. Drake (Początkujący)
8. WireX (Zahartowany).
9. Kubiscyt (Mistrz)
10. Amidamaru (Początkujący)
11. BN
12. BN
13. BN
14. BN
15. BN
16. BN
Grupa II:
1. Shigon (Potwór)
2. Sinju (Potwór)
3. Xan Goran (Wszechmocny)
4. Saturos (Potwór)
5. Bliz (Potwór)
6. Ray (Wszechmocny)
7. Ronin (Potwór)
8. Breshnev (Potwór)
Numerki zostaną rozlosowane na turnieju.
1. Barni (Początkujący)
2. Kris Shivente (Mistrz)
3. Kyra (Zahartowany)
4. Bobercik (Początkujący)
5. Toshiro (Początkujący)
6. Pitti (Zahartowany)
7. Drake (Początkujący)
8. WireX (Zahartowany).
9. Kubiscyt (Mistrz)
10. Amidamaru (Początkujący)
11. BN
12. BN
13. BN
14. BN
15. BN
16. BN
Grupa II:
1. Shigon (Potwór)
2. Sinju (Potwór)
3. Xan Goran (Wszechmocny)
4. Saturos (Potwór)
5. Bliz (Potwór)
6. Ray (Wszechmocny)
7. Ronin (Potwór)
8. Breshnev (Potwór)
Numerki zostaną rozlosowane na turnieju.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Nie ma dużo graczy, więc myśle, że wystarczy jeden dzień na turniej. Oto lista zawodników:
Grupa I
1. Xan Goran (POTWÓR)
2. Sinju (POTWÓR)
3. Bliz (POTWÓR)
4. B/N
Grupa II
1. Barni (Niezniszczalny)
2. Astarot (Niezniszczalny)
3. Kyra (Niezniszczalny)
4. WireX (Niezniszczalny)
5. Pitti (Niezniszczalny)
6. Kris Shivente (Niezniszczalny)
7. B/N
8. B/N
Grupa I
1. Xan Goran (POTWÓR)
2. Sinju (POTWÓR)
3. Bliz (POTWÓR)
4. B/N
Grupa II
1. Barni (Niezniszczalny)
2. Astarot (Niezniszczalny)
3. Kyra (Niezniszczalny)
4. WireX (Niezniszczalny)
5. Pitti (Niezniszczalny)
6. Kris Shivente (Niezniszczalny)
7. B/N
8. B/N
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii