Way Of Sayian

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Czy podoba się screen??

Tak
8
57%
Nie
6
43%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Jak mamy czekać to po grzyba żeś przed premierą temat zakładał ?@@
Obrazek

.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

gtz barni ;P btw super awcio ;P

co do silnika ;/ to szybko luknalem do gugli i znalazlem ze jest on zrobiony w jezyku Diamond ktory jest bardzo zadko uzywanym jezykiem poniewaz jest slaby. Gra ktora jest zrobiona na czyim silniku to jest po prostu ........! Marnowanie wysilku jakiejs osoby ktora mogla nawet ........ silnik zrobic traci swoja reputacje na jakims takim .......... Specialnie uzywam twardych slow zebys zapamietal : NA SZACUNEK TRZEBA PRACOWAC DLUGO A JAKIS ........ CI TO ........ W 10 minut. 2dM.....G ? Hmm gratuluje ale tylko ciekawe czy znajdziesz DARMOWY serwer ktory ci to zhostuje. Z tego to wiem domowy komputer do takich rzeczy sie zbytnio nie nadaje bo jak gra 100+ ludzi to sa lagi jak .... . Na normalnym kompie to serw pewnie max do 20 ludzi pociagnie. Screen : Tyle to nawet Marej (Pozdrawiam:P) umie zrobic xD o BiEidz niewspominajac. To jest moja lagodna krytyka tego czegos. Przy okazji gry robione w RPG Maker XP (Silnik to jest kod ktory kazdy znawca jezyka programowania moze sobie edytowac) i dodanie do niego itemow z RPG 2k jest tak jakbys sobie ...... do zupy. Wiec zycze powodzenia i bawienie sie w RPGM dalej. Moze kiedys przejrzysz na oczy! Watpie bys znal Jezyk Ruby albo nawet Jezyk Poski (tez pozdrawiam) to nie widze przyszlosci przed toba. Bye Bye Fuhrer.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

GokugetaSS6 pisze:Z tego to wiem domowy komputer do takich rzeczy sie zbytnio nie nadaje bo jak gra 100+ ludzi to sa lagi jak .... . Na normalnym kompie to serw pewnie max do 20 ludzi pociagnie.
Windows XP/Vista obsluguje tylko 10 polaczen wychodzacych jednoczesnie :) Wiec majac nawet lacze z NASA bedzie gralo max 10 osob.

A na domowym laczu powiedzmy 1MB, jest upload w granicach 256kbps, czyli lagi zaczynaja sie nawet przy jednocyfrowej liczbie graczy.

Ale pisal, ze bedzie serwer dedykowany, bo jest sponsor.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

To zycze szczescia ;] Sponsor hmmm a mozna wiedziec kto i jaki serwer masz zamiar wybrac za dom dla swojej mega cenzura gry??
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Nie wydaje mi się, żeby ten sponsor był trzeźwy. Wykładać kasę w takie pomidorno ? o.O Zapłacić chyba trzeba z góry za trzy miechy ( tak mi się wydaje, ale może na miesiąc też można), a jak zapłaci to już nipomidorah, reklamacji nie złożą, że nikt nie gra. Czyli kasa pojdzie się pomidorzyć. xP

Sama gra też nie jest zbyt zachęcająca. Bardzo podobna do Byondowych, które są imo kiczem. Ale wiem wiem, że nie jest robiony pod Bynda tylko Diamond jakiś xP Mimo wszystko wygląda równie kiczowo.

Mimo wszystko: GL&HF :d
Ostatnio zmieniony czw cze 12, 2008 10:56 am przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pigmej
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 03, 2007 2:58 pm
Lokalizacja: Ziemia

Post autor: Pigmej »

Silnik jest napisany w VB6 a o silniku info znajdziecie pod tym adresem www.cllpsd.com
Pigmej
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

ja nie widze zeby ktos pytal o silnik tylko o serwer...
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Pigmej, to jest bez najmniejszego sensu. To nie ma prawa nazywac sie silnikiem. Rozumiem, jak ktos tworzy gre na SILNIKU np Quake3, albo na SILNIKU HalfLife2, ale to... t o nie jest silnik...
To przyrownam raczej do miana kolorowanki, kazdy kto chce bierze sobie identyczna kolorowanke i wypelnia ja roznymi kredkami. Tak wyglada gry na tym "silniku". Wszystkie sa identyczne, a roznia sie jedynie kolorami kredek.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Kiedy premiera? Bo chcialbym sobie w to wyrabane w kosmos 2dMMORPG :]
Obrazek
ODPOWIEDZ