Czy Son Goku jest ssj naturalnym?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Czy Son Goku jest ssj naturalnym?

Post autor: macgoku »

chciałem napisać że zauważyłem że goku zwiększa siłę kaiokenem ale przed przybyciem na namek trenował i osiągnąl tam ssj jam myśle że gdyby kaioken trening i furia to Son Goku nie był by ssj :cry:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Czy Son Goku jest ssj naturalnym?
Nie, farbowanym.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

chciałem napisać że zauważyłem że goku zwiększa siłę kaiokenem ale przed przybyciem na namek trenował i osiągnąl tam ssj jam myśle że gdyby kaioken trening i furia to Son Goku nie był by ssj
1.Watpie , Akira Toriyama planowal skonczyc DB na Freeza sadze i z Kakarottem jako SSJ , zreszta Kaiokeny nic by tu mu nie pomogly , juz przy 10 krotnym Kaiokenie dostawal baty po Freezie (max. mogl miec 20) , a jako SSJ byl od niego lepszy

http://img48.imageshack.us/img48/2931/yehbiatch7zt.jpg - oto dowod , Kaioken wrastal sile 2x , SSJ natomiast 50x , widac roznice , wraz z staniem sie SSJ , Kaioken dla KKRTa byl bezuzyteczny (chociaz uzywal jego w filmie 5 na Coolerze , zbyt pewnosc siebie?! (wszak stan sie silniejszy od pobytu na Namek , temu latwo pokonal Coolera ktory jest znaaaaaaacznie silneisjzy od swojego brata) Glupota? Dramatyczny efekt?!)

2.Piszac "i osiagnal tam SSJ" mam nadzieje ze nie chodzi ci "podczas treningow" , wszak jego moc POZWALALA mu na stanie sie SSJ , ale zeby osiagnac SSJ potrzebny jest gniew (co uczynil kiedy Freeza pokonal Piccolo jra (nie dlatego ze on sie "poswiecil" to byl filler , a fillery sie ignoruje) i zabojstwie Kuririna , ale bardziej po smierci tego drugiego , widac ze potem mowi "Jak tego Ziemianina?! Mowisz o Kuririnie?! MOWISZ O KURIRINIE?!!!!!!!!!!) , bynajmiej poza tym to tylko Gohan musial sie wscieknac aby osiganac SSJ , Trunksowie (ta (Future) Trunks stajacy sie SSJ po smierci Gohana takze byl fillerem , w mandze walczy z nim jako SSJ PRZED jego smiercia) i Goten mieli po swoich ojcach
Ostatnio zmieniony pt mar 27, 2009 2:58 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

mi oto chodzi że siła z kaiokena + trening + furia = SSJ
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

mi oto chodzi że siła z kaiokena + trening + furia = SSJ
myśle że gdyby kaioken trening i furia to Son Goku nie był by ssj
Czy Son Goku jest ssj naturalnym?
?

Nie rozumiem , mozesz mi wytlumaczyc o co ci chodzi?

O ile ci chodzi ze gdyby mial moc z Kaiokena i temu by stal sie SSJ , jesli tak to kto wie? Mozliwe ze mogloby tak byc , ale uzywajac Kaiokena , Kakarotto obciaza swoj organizm , wiec nie wiem czy by to wytrzymal

Lub ze jego moc z tego rownania co dales , rowna bylaby sile SSJ. Jesli to oto ci chodzi , patrz punkt pierwszy w moim poscie tutaj

Albo (takze z tego rownania co dales) ze tylko dzieki Kaiokenowi stal sie SSJ , w to watpie jakos
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

chodzi oto że ta moc z kaiokena trening i furia stworzyły u nie go ssj a vegeta z treningu i furi jemu nic nie dodawało mocy podczas walki chyba że ozoaru ale tylko raz
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

chodzi oto że ta moc z kaiokena trening i furia stworzyły u niego ssj
(Poprawione)

1.Heh , nom wykapany KKRT , nawet robi bledy ortograficzne
2.Anyway dobra i sluszna teoria , ale watpie w to , ale nadaje sie do innego wymiaru DB (Ze KKRT z Kaiokenem stal sie SSJ po tym jak Freeza pokonal Piccolo jra i Kuririna)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

oto mi chodziło a te błędy to przez to że się spieszyłem
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ