Wielka Inkwizycja DBFuture

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Wielka Inkwizycja DBFuture

Post autor: Arti »

Nie oznacza to oczywiście, że będę palił kogoś na stosie :) Postanowiłem, że sprawdzę jak sprawy się mają na krainach DBFu. Będę wizytował sesje, oceniał oraz publikował (!!!) wyniki moich prac badawczych ;] Poniżej przedstawiam kilka zasad, które obowiązują:

1. NIKT nie jest karany. Wyniki są dla Ciebie! Jeśli jakiś guru otrzyma kiepską ocenę to powinno to być dla niego sygnałem, by zmienił styl prowadzenia sesji.
2. O wizytach informuję z maksymalnie jednodniowym wyprzedzeniem. Guru powinien podać mi czas i miejsce prowadzenia kolejnej sesji oraz postarać się, by było na niej jak najwięcej graczy.
3. Na sesji jestem obserwatorem. Nie odzywam się (chyba, że chcę coś zasugerować [na przykład, chcę zobaczyć walkę]). Oczywiście, nie zmuszam żadnego guru do przeprowadzenia nagłego zwrotu akcji na sesji. Zwracam uwagę na dynamikę w prowadzeniu sesji jak również na szybkie liczenie podczas walk (chociaż walka niekoniecznie musi się odbyć).
4. Nie siedzę do końca na każdej sesji. Wystarczy mi kilkanaście minut na ogólny wgląd.
5. O pojawieniu się wyników informuję w kolejnych postach tego tematu. Same wyniki są do wglądu w pierwszym poście (w tym, który właśnie czytasz).
6. Na końcu każdego komentarza stawiam ogólną ocenę w skali 1-6.
7. W tym temacie można się wypowiadać.

Mam nadzieję, że podane statystyki ułatwią nowym graczom wybranie odpowiedniej dla siebie krainy. Żyję również nadzieją, że guru wezmą sobie do serca podane wyniki.

Orion
  • Guru:
    Obecni gracze:
    Komentarz:
    Ocena:
Barsawia
  • Guru: Hellion
    Obecni gracze: Astarot, Keizo
    Komentarz: Nie miałem szansy zobaczyć walki, lecz w tym przypadku było to niepotrzebne. Wiem jak guru Hellion je przeprowadza i całkowicie mi to wystarcza. Trochę mi przeszkadzało to, że na ciekawszą akcję musiałem trochę poczekać. Sytuacja za wolno się rozwijała. Dialogi były ciekawe i całość wyglądała tak, jakby guru Hellionowi nie brakowało pomysłów. Obecni gracze pozytywnie ocenili pracę guru.
    Ocena: 4+
MarSara
  • Guru: Benorn
    Obecni gracze: Kubiscyt, Kyra, WireX
    Komentarz: Sam guru się trochę spóźnił, mimo iż 2 razy zarzekał się, że sesja będzie o 20 godzinie. Pomijam ten drobny szczegół. Opisy prowadzone są bardzo starannie, by każdy gracz i widz mógł zrozumieć co się w danej sytuacji dzieje. Drobne błędy ortograficzne. Uderzył mnie brak nazewnictwa kluczowych postaci. Przez całą sesję przewijał się człowiek nazwany kapłanem. I może rzeczywiście kapłanem był, ale warto by mu nadać jakieś imię. Guru Benorn zaimponował mi umiejętnością prowadzenia walk. W miarę szybkie obliczenia przy walce z kilkoma przeciwnikami naraz (w sensie na przykład 3vs7) to niełatwa sztuka. Benorn wykazał się znajomością działania technik. Zapytany o zdanie gracz, pozytywnie ocenił pracę guru.
    Ocena: 5
Lijath
  • Guru:
    Obecni gracze:
    Komentarz:
    Ocena:
Antlia
  • Guru:
    Obecni gracze:
    Komentarz:
    Ocena:
Ostatnio zmieniony wt sty 13, 2009 10:09 pm przez Arti, łącznie zmieniany 2 razy.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

W sumie dziwiłem się dlaczego tak nagle wzięło Cię na kontrole. Teraz już wiem. W sumie fajny temat, tylko powinieneś dać kategorie WOLNE MIEJSCA W KRAINIE :D

A tak w ogóle to kiedy będą oceny kolejnych Guru? :D chce zobaczyć jak wypadłem na tle innych :)
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ocena do krainy MarSara została dodana!
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Nice :D no to fajnie, że mamy dobrych guru, choć jak obecnie jestem najgorszy, ale może to prze to, ze nie było u mnie walki :d ja tam się nie łamie :) ale fajnie wiedzieć co i jak się dzieje :D
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
ODPOWIEDZ