Opis walk 7. Międzykrainowego Turnieju Sztuk Walki

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Opis walk 7. Międzykrainowego Turnieju Sztuk Walki

Post autor: Rav »

Grupa II

Przez eliminacje przeszło 8 zawodników, którzy wylosowali następujące numerki:

1. Xan Goran
2. Saturos
3. Shigon
4. Breshnev
5. Ray
6. Ronin
7. Sinju
8. Bliz

Ćwierćfinały:

Ćwierćfinał nr 1: Xan Goran VS Saturos (walkę sędziował Shigon)

Saturos włączył SSJ, natomiast Xan Goran Hyper 3.
[Nie pamiętam dokładnie tej walki - proszę uczestników, ew. innych osób, które ją pamiętają, o jej opisanie].
Po całkiem przywotiej długości wymianie ciosów Xan Goran poddał się, dzięki czemu wygrał Saturos.

Ćwierćfinał nr 2: Shigon VS Breshnev (mogę coś źle pamiętać, poprawcie mnie w razie czego; walkę sędziował Guru Benorn)

Shigon włączył SSJ2, a Breshnev SSJ. Shigon walczył Stylem Turniejowym.
Zaczął Shigon, próbując złapać Breshneva. Trafił, ale ten zręcznie uniknął. Shigon ponowił swój atak, ale tym razem spudłował. Wówczas Breshnev zaatakował Shigona Kienzanem (?), ale też nie trafił. Wtedy Shigon zaatakował Breshneva 10-krotnie dopalonym Przebijającym Uderzeniem, ale ten cios też nie trafił. Wtedy Breshnev zaatakował Shigona UAE, dopalonym 10-krotnie. Shigon użył jednak Tarczy Ki dopalonej 5 razy, dzięki czemu potężna fala uderzeniowa nawet go nie zadrasnęła. Breshnev dwukrotnie jeszcze ponowił swoją falę uderzeniową, dopaloną 10-krotnie, ale Shigonowi nic się nie stało, ponieważ za każdym razem całkowicie ochronił się 5-krotnie dopaloną Tarczą Ki.
Breshnevowi kończyła się moc, więc skoncentrował się, odnawiając trochę Ki.
Wówczas do ofensywy ponownie przystąpił Shigon, atakując Breshneva techniką Gamma Earth, dopaloną 10-krotnie, która ogłuszyła Breshneva, mimo, że ten próbował unikać (?).
Shigon wówczas zaatakował za końcówkę swojego Ki Breshneva Przebijającym Uderzeniem, dopalonym 10-krotnie, które wyrzuciło Breshneva za matę. Zwycięzcą został Shigon.

Ćwierćfinał nr 3: Ray VS Ronin (walkę sędziował Shigon)

Ray włączył 5. Przemianę Icera oraz aurę Greater Kisamoken i stanął do nierównej walki z Roninem SSJ. Ray walczył Stylem Gumowego Ciała.
Rozpoczął Ronin, Szarżując na Raya. Trafił Icera (mimo uniku), zadając mu 96 obrażeń. Ray od siły uderzenia wyleciał z wielką prędkością w stronę trybun, ale o mały włos udało mu się wyhamować tuż przed nimi. Ray zaatakował wówczas Ronina 10-krotnie dopaloną Eksplozją (dzięki swojemu stylowi walki Ray mógł unikać bez utraty następnej akcji). Ronin jednak schronił się za Tarczą Ki, dzięki czemu nie dostał żadnych obrażeń. Wówczas Ray zaatakował Ronina Shogekihą, dopaloną 10-krotnie, ale nie trafił. Wtedy Ronin zaatakował Raya przerzutem, zadając mu 52 obrażenia i wyrzucając nieprzytomnego, ledwo żywego (miał w sumie 148 obrażeń - 2 więcej i by zginął) za matę. Zwycięzcą został Ronin.

Ćwierćfinał nr 4: Sinju VS Bliz (walkę sędziował Shigon)

Sinju wygrał, ponieważ Bliz się nie zjawił.

Półfinały

Półfinał nr 1: Saturos VS Shigon (walkę sędziował Guru Benorn)

Shigon włączył SSJ2 i walczył Stylem Turniejowym. Saturos włączył SSJ.
Rozpoczął Shigon, atakaując Saturosa Shogekihą. Trafił go mimo uniku, zadając 4 obrażenia i oszałamiając. Następnie za pomocą 10-krotnie dopalonego Przebijającego Uderzenia wyrzucił Saturosa za maę. Wygrał Shigon.

Półfinał nr 2: Pojedynek tytanów nr 1: Ronin VS Sinju (walkę sędziował Shigon)

Ronin włączył SSJ, a Sinju SSJ2. Sinju walczył stylem ofensywnym. Rozpoczął Sinju, atakując Ronina Przebijającym Uderzeniem, dopalonym 10-krotnie. Ronin zablokował ten cios 5-krotnie dopalonym blokiem, dzięki czemu dostał "tylko" 20 obrażeń. Sinju wówczas zaatakował Ronina UAE dopalonym 10-krotnie, co Ronin zablokował Tarczą Ki dopaloną 8 razy, dzięki której dostał tylko 7 obrażeń. Sinju wówczas przemienił się w SSJ 3 i ponownie zaatakował Ronina UAE x 10. Ronin ochronił się wówczas Tarczą Ki x 10, dzięki czemu dostał tylko 8 obrażeń. Sinju zaatakował wtedy Przebijającym Uderzeniem dopalonym 5 razy, na co Ronin zareagował 5-ciokrotnie dopalonym unikiem - jednakże nieskutecznym. Ronin dostał 39 obrażeń. Sinju, któremu kończyło się już Ki, powrócił do SSJ 2 i skoncentrował się, by odnowić swoje Ki.
Wtedy Ronin po raz pierwszy miał okazję przejść w tej walce do ofensywy, co wykorzystał, rozdzielając się na 2 postacie, jedną z nich próbując złapać Sinju (dopalił 10-krotnie), a drugą koncentrując się. Sinju jednak zdołał za pomocą 10-krotnie dopalonego uniku wymknąć się złapaniu. Po uniku Sinju rozdzielił się na 3 postacie.
Ronin Pierwszy skoncentrował się, aby odnowić trochę Ki, a Ronin Drugi zaatakował trzech Sinju za pomocą Eksplozji x 10. Każdy z klonów Sinju przemienił się natychmiast w SSJ 3 i przyjął na siebie eksplozję - pierwszy z nich dostał 37 obrażeń (niewiele brakował, a miałby sznasę wypaść za matę), drugi 23, a trzeci 31.
Następnie Sinju Pierwszy oraz Sinju Drugi przeszli na SSJ 2, podczas gdy Sinju Trzeci nadal utrzymywał SSJ 3. Sinju Pierwszy skoncentrował się, podczas gdy Sinju Drugi zaatakował Ronina Pierwszego 10-krotnie dopalonym Przebijającym Uderzeniem, a Sinju Trzeci atakował w ten sam sposób Ronina Drugiego.
Ronin Pierwszy zablokował cios, dopalając 6-krotnie, dzięki czemu dostał zaledwie 2 obrażenia. Ronin Drugi zablokował natomiast cios 7-krotnie...

[I tylko dotąd mam logi z czata - o uzupełnienie proszę Ronina i Sinju ]

Po ciekawej walce wygrał Sinju.

Finał: Pojedynek tytanów nr 2: Shigon VS Sinju (walkę sędziował Guru Benorn)

W tej walce Shigon SSJ2 zmierzył się z Sinju SSJ3. Shigon postanowił walczyć Stylem Minimalnego Ruchu, co zwiększało koszt dopalenia z 5 do 7 Ki, ale ograniczało zbędne ruchy, dzięki czemu rosła inicjatywa, w związku z czym Shigon miał nadzieję zaatakować Sinju jako pierwszy. Sinju w SSJ3 okazał się jednak szybszy mimo wszystko.

Walkę rozpoczął Sinju, zmuszając Shigona do defensywy. Zaatakował go Przebijającym Uderzeniem, dopalonym 10-krotnie, które Shigon zablokował 10-krotnie dopalonym blokiem. Sinju dwukrotnie ponowił swój atak, Shigon tym razem blokował 5-krotnie dopalonym blokiem. Mimo bloków te 3 ciosy mocno poturbowały Shigona.
Widząc, że w ten sposób długo nie wytrzyma, Shigon postanowił zmienić taktykę i rozdzielił się na 2 postacie. Sinju jednak zrobił to samo i - ponieważ powoli zaczynało kończyć mu się Ki - jednym ze swoich powrócił na SSJ 2, a drugim zaatakował obie postacie Shigona Eksplozją, dopaloną 10-krotnie. Shigony schroniły się za Tarczą Ki, dopaloną 5-krotnie, mimo to miały już w sumie poważne obrażenia, podczas gdy Sinju był w świetnej formie.
Sinju, który atakował, tym razem zajął się Koncentracją.
Shigony połączyły się w jedną postać, a wtedy drugi klon Sinju (ten, który wcześniej się koncentrował) zaatakował Shigona Eksplozją, dopaloną 10-krotnie.
Shigon tym razem przyjął cios na siebie, który sprawił, że Shigon miał już w sumie 78 obrażeń, ale mógł w końcu przejść do ataku.
Oba Sinju także połączyły się w jedną postać.
Shigon wtedy rozdzielił się na 5 postaci i każda z nich zaatakował Sinju za pomocą techniki Electric Rings. Jednemu z klonów udało się trafić, ale Sinju uniknął.
Shigon Pierwszy wówczas ponownie zaatakował Sinju techniką Electric Rings, trafiając go. Sinju tym razem przyjął cios, zostając złapanym w obręcze. Na to tylko czekał Shigon Drugi, który złapał dodatkowo Sinju złapaniem oraz pozostałe 3 Shigony, które zaatakowały Sinju Przebijającymi Uderzeniami.
Sinju wyrwał się potem ze złapania Shigona, ale wciąż trzymały go Elektryczne Obręcze, które zadały mu lekkie obrażenia. Shigon Pierwszy ponownie spróbował złapać Sinju, ale tym razem Sinju - którego ruchy były wprawdzie mocno utrudnione przez Electric Rings - zdołał wymknąć się przed złapaniem (Shigon nie trafił). Shigon drugi zaatakował Sinju szarzą, ale również nie trafił. Shigonowi trzeciemu udało się natomiast złapać Sinju. Shigon czwarty i piąty ponownie zaatakowali Sinju Przebijającymi Uderzeniami. Sinju znów wyrwał się ze złapania jednego z Shigonów, ale wciąż trzymały go Electric Rings. Shigon pierwszy ponownie złapał Sinju. Shigon drugi ogłuszył go, a trzeci potraktował Przebijającym Uderzeniem, co wyrwało z ogłuszenia ledwo przytomnego Sinju (miał 96 obrażeń). Shigon czwarty już miał zaatakować unieruchomionego Sinju Przebijającym Uderzeniem, gdy ten się poddał.

Zwycięzcą 7. Międzykrainowego Turnieju Sztuk Walki został Shigon.
Ostatnio zmieniony śr wrz 17, 2008 3:31 pm przez Rav, łącznie zmieniany 1 raz.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Powinienes byl zamknac ten temat.
Rav pisze:Zwycięzcą 7. Międzykrainowego Turnieju Sztuk Walki został Shigon.
No moim zdaniem to pwnd.

A tak wlasciwie to, co odwalil Bliz??
Nie spodziewalem sie po nim absencji na turnieju :C
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

krova pisze:Powinienes byl zamknac ten temat.
Jak to zamknąć, skoro trzeba uzupełnić kilka walk?
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Rav pisze:Saturos włączył SSJ, natomiast Xan Goran Hyper 3.
[Nie pamiętam dokładnie tej walki - proszę uczestników, ew. innych osób, które ją pamiętają, o jej opisanie].
Po całkiem przywotiej długości wymianie ciosów Xan Goran poddał się, dzięki czemu wygrał Saturos.
Nie pamiętam, żeby Saturos SSJ włączaj. Hellion na bank H3 mał, ale czy ssj było to nie pamiętam. Na początku Hellion atakował, a Saturos jedynie blokował, potem Hellionowi skończyło się KI i się poddał. Tak było chyba i tylko tyle pamiętam XD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
BreshneV
USSJ
Posty: 95
Rejestracja: wt cze 24, 2008 1:35 pm
Lokalizacja: Z dolnego śląska
Kontakt:

Post autor: BreshneV »

Satyr bodajże włączał SSJ na samym zaraz początku walki :] po jego metamorfozie H3 włączył Xan...
"Wojna To Śmierć Młodych I Gadanie Starych" - Odyseusz, Wojna Trojańska

"O to Hektor, głupiec,który myślał,że zabił Achillesa..." - Achilles, Wojna Trojańska
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Stauros włączył SSJ, ja H3. Od zaatakował mnie potężnym, albo przebijającym uderzeniem. Przyjąłem je na siebie, następnie zaatakowałem Tayokenem, potem chyba UAE, następnie ponownie Tayoken, po nim nastąpił kienzan, później chyba było ponownie UAE i następnie eksplozja i koniec. chyba tak jakoś
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
BreshneV
USSJ
Posty: 95
Rejestracja: wt cze 24, 2008 1:35 pm
Lokalizacja: Z dolnego śląska
Kontakt:

Post autor: BreshneV »

BTW Shigon, ja nie przyjąłem dzielnie Twojego PU tylko się po prostu machnąłeś :P Wtedy ja mialem akcję ;)
"Wojna To Śmierć Młodych I Gadanie Starych" - Odyseusz, Wojna Trojańska

"O to Hektor, głupiec,który myślał,że zabił Achillesa..." - Achilles, Wojna Trojańska
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BreshneV pisze:BTW Shigon, ja nie przyjąłem dzielnie Twojego PU tylko się po prostu machnąłeś :P Wtedy ja mialem akcję ;)
Poprawione.
Hellion pisze:Stauros włączył SSJ, ja H3. Od zaatakował mnie potężnym, albo przebijającym uderzeniem. Przyjąłem je na siebie, następnie zaatakowałem Tayokenem, potem chyba UAE, następnie ponownie Tayoken, po nim nastąpił kienzan, później chyba było ponownie UAE i następnie eksplozja i koniec. chyba tak jakoś
Thx, ale przydałoby się jeszcze, żeby Saturos uzupełnił to szczegółami.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BreshneV
USSJ
Posty: 95
Rejestracja: wt cze 24, 2008 1:35 pm
Lokalizacja: Z dolnego śląska
Kontakt:

Post autor: BreshneV »

Shigon, co do naszej walki jeszcze wracając. To przy znakach zapytania

1. Owszem, zaatakowałem Cię kienzanem :)

2.Owszem,nie udało mi się uniknąć GE :)
"Wojna To Śmierć Młodych I Gadanie Starych" - Odyseusz, Wojna Trojańska

"O to Hektor, głupiec,który myślał,że zabił Achillesa..." - Achilles, Wojna Trojańska
ODPOWIEDZ