Bleach Movie 2: The Diamond Dust Rebellion!!!

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Bleach Movie 2: The Diamond Dust Rebellion!!!

Post autor: Pitti »

Prawdopodobnie wczoraj ukazał się w internecie drugi film kinowy Bleach! Ileż czasu my - fani anime Bleach musieliśmy czekać na ten szczęśliwy moment .

Po obejrzeniu filmu stwierdzam, iż moim zdaniem ten film jest po prostu świetny. Polecam każdemu! Naprawdę super kinówka.

Pitti pod wpływem emocji oraz poznej godziny pisze:Przypadkowo wlasnie zauwazylem, iz wczoraj ukazal sie na internecie Bleach movie 2! Rozpoczynam pobieranie : >! Wrazenia potem xD

[ Dodano: Wto Wrz 09, 2008 2:47 am ]
Owni system brak mi slow opisac jak bardzo mi sie spodobalo xD

[ Dodano: Wto Wrz 09, 2008 2:52 am ]
Jak zaczalem ogladac to sie czulem jakbym w ogole ogladal jakis film w kinie powazny xD. Ogolem kilka osob zownilo :D. Klimat taki jakis spoko ;p. Ogladajcie jak najszybciej! ;)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Nervan
SSJ 2
Posty: 110
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:17 am
Lokalizacja: t3h 1n73rn37 l337z0r

Re: Bleach Movie 2: The Diamond Dust Rebellion!!!

Post autor: Nervan »

Pitti pisze:Po obejrzeniu filmu stwierdzam, iż moim zdaniem ten film jest po prostu świetny. Polecam każdemu! Naprawdę super kinówka.
Moje odczucia są mieszane, niby mi się podobał, ale brakowało mi w nim czegoś. Film dobry (jednak wolałem movie 1), powiem nawet, że ciut więcej niż dobry, zniesmaczył mnie trochę zerżnięty motyw z pierwszego filmu, zdenerwowała mnie też mała ilość akcji w porównaniu do rozmów itp., za mało tego, a jak miało się dziać fajnie to po prostu przeskakiwali do innej sceny, żałosne. Najbardziej mi się podobała Yuroichi i Soifong <3 no i Ken, który jak zwykłe walił kozaka XD Polecam, warty oglądnięcia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Dobra, obejrzałem. Wypas, według mnie. Tylko naprawdę nie podoba mi się to, że jeżeli Zanpakutou powstaje z duszy użytkownika, czy jakoś tak, to jakim cudem Hitsu i Kusaka mogli mieć bliźniacze Zany? Przecież nie byli nawet spokrewnieni. A i spokrewnieni nie mają takich samych dusz. To jest głupota moim zdaniem.

Czy podobał mi się bardziej od movie 1 nie mam pojęcia, oby dwa były fajne. Na ten długo czekałem. No i był głównie o moim ulubionym Kapitanie. To chyba na jego plus. Ale nie wiem czy 1 < 2 czy 2 < 1 xP. 1=2. O, tak. xD

Bardzo dobry.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Nervan
SSJ 2
Posty: 110
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:17 am
Lokalizacja: t3h 1n73rn37 l337z0r

Post autor: Nervan »

Barni pisze:Dobra, obejrzałem. Wypas, według mnie. Tylko naprawdę nie podoba mi się to, że jeżeli Zanpakutou powstaje z duszy użytkownika, czy jakoś tak, to jakim cudem Hitsu i Kusaka mogli mieć bliźniacze Zany? Przecież nie byli nawet spokrewnieni. A i spokrewnieni nie mają takich samych dusz. To jest głupota moim zdaniem.
Obaj byli bliskimi przyjaciółmi, możliwe że obaj chcieli posiąść duszę Hyorinmaru i to właśnie dlatego mieli ten sam zanpa. Zresztą zauważ, lodowe smoki Kusaki były fioletowe.
Barni pisze:Czy podobał mi się bardziej od movie 1 nie mam pojęcia, oby dwa były fajne. Na ten długo czekałem. No i był głównie o moim ulubionym Kapitanie. To chyba na jego plus. Ale nie wiem czy 1 < 2 czy 2 < 1 xP. 1=2. O, tak. xD

Bardzo dobry.
Dla mnie to ten film był bardziej o Ichigo, wszędzie tylko były słowa "Go Ichigo". Strasznie zaniedbali Siwego, co mi się nie spodobało, w końcu film miał być o nim, a nie o retrospekcjach Ichigo i jego uber mocy. Po raz kolejny Truskawa odegrał główną rolę, bleh.

Jak dla mnie to 1 > 2. Jedynka miała Senne, która była (jest?) moją ulubioną żeńską postacią z owego anime, druga sprawa to motyw z lodowym drzewem, w pierwszym filmie też było takie, tylko że nie lodowe, twórcy poszli na łatwiznę i zgapili z poprzedniej kinówki. Swoją rolę też odegrał tandetny lodowy smok, co to miało być? Myślałem, że Kusaka będzie miał jakąś większą moc, coś na wzór Ichigo, że mu chociaż będzie w stanie dorównać, a tu tandetne coś, które prysło jak bańka mydlana. Jak to mówią laski PoKeMoNy - żenua.
Mam nadzieję, że jeśli zrobią 3 film to będzie co mistrzostwo. Więcej walki niż gadania, mniej pokazanych postaci, najlepiej gdyby to był film o Isshinie - wspaniałym tatuśku Ichiego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Mam nadzieję, że jeśli zrobią 3 film to będzie co mistrzostwo. Więcej walki niż gadania, mniej pokazanych postaci, najlepiej gdyby to był film o Isshinie - wspaniałym tatuśku Ichiego.
W Japoni juz leci w kinach/bedzie jeszcze w tym miesiacu leciec trzeci film ;]. Film jest prawdopodobnie o Rukii ;].


Dla mnie Bleach Movie 2 > Bleach Movie 1
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Nervan
SSJ 2
Posty: 110
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:17 am
Lokalizacja: t3h 1n73rn37 l337z0r

Post autor: Nervan »

Pitti pisze:
Mam nadzieję, że jeśli zrobią 3 film to będzie co mistrzostwo. Więcej walki niż gadania, mniej pokazanych postaci, najlepiej gdyby to był film o Isshinie - wspaniałym tatuśku Ichiego.
W Japoni juz leci w kinach/bedzie jeszcze w tym miesiacu leciec trzeci film ;]. Film jest prawdopodobnie o Rukii ;].
O Rukii? Żal, a cóż tam może być? Prawdę powiedziawszy wolałbym o Byakuyi, o nim mało wiadomo, cała historia Rukii była zawarta w anime ;<
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Bleach: Fade to Black - I Call Your Name
Plot Summary: A mysterious reiatsu (spiritual particle) explosion occurs in the center of Seireitei in Soul Society, causing it to be destroyed. At the exact same time, a major change overwhelms Kuchiki Rukia, which leaves her losing something important inside. Urahara Kisuke sends Kurosaki Ichigo to Soul Society to investigate the disturbance. Upon reaching Seireitei, Ichigo is set upon and attacked by shinigamis, once allies, who have no memory of him and Rukia. Now alone and on the run, Ichigo must find the missing Rukia and uncover the cause of the mysterious incident before it's too late.
Czyli mniej wiecej po polsku w centrum Seiretei w Soul Society dochodzi do poteznego wybuchu, Ichigo z polecenie Urahary bada sprawe przenoszac sie do Seiretei. Na miejscu okazuje sie, ze RUkia zniknela, a jego dotychczasowi znajomi/rzpyjaciele nie maja zadnych wspomnien o nim oraz o Ruki, kompletnie ich nie pamietaja. Ichigo musi znalezc Rukie i wyjasnic cala ta dziwna sprawe.

My obejrzeymy ten film moze za rok? ;p


Dodam jeszcze, ze Bleach Movie 2 moim zdaniem przewzysza wszystkie dotychczasowe kinowki wszelakich anime.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ