Wszystkie Odcinki DB, DBZ, DBGT, Filmy Kinowe i Specjalne

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Wszystkie Odcinki DB, DBZ, DBGT, Filmy Kinowe i Specjalne

Post autor: Rav »

Oczywiście mogę umieścić odcinki na stronie, ale nie ma to sensu, skoro odcinki są powszechnie dostępne w internecie. Byłoby to wyważanie otwartych drzwi, działanie mijające się z celem.

Niektóre strony umożliwiają dostęp do odcinków po resjestracji i zdobyciu określonej liczby punktów. Po kilku miesiącach zdobywasz je i wtedy okazuje się, że odcinki umieszczone są na Megauploadzie. A co to oznacza?

Po 1. Odcinki można ściągać za darmo tylko wcześnie rano lub po 23:00.
Po 2. Można ściągnąć jeden odcinek na jakieś 8 godzin, czyli praktycznie ściągniesz jeden, góra dwa odcinki w ciągu doby.
Po 3. Istnieje limit na ilość użytkowników z danego kraju - to na szczęście można obejść, instalując MegauploadToolbar.
Po 4. Trzeba czekać kilkadziesiąt sekund aż będzie można ściągnąć plik i - jeśli dobrze pamiętam - trzeba przepisywać kod z obrazka.
Po 5. Pliki ściągają się bardzo wolno.

Moim zdaniem to niezbyt ciekawe.

Istnieje na szczęście strona, której tutaj zrobię darmową reklamę:

http://dbz-media.nl

Znajdują się tam wszystkie odcinki DB, DBZ, DBGT, Filmy Kinowe ( z wyjątkiem Hongkońskiego Live Movie ) i Specjalne. W doskonałej jakości i jednocześnie niewielkim rozmiarze, dzięki wspaniałym właściwościom kompresji RMVB (filmy zajmują ok. 35 MB, a można je śmiało oglądać na pełnym ekranie ;] ). Potrzebny jest tylko Real Player.
Odcinki są w wersji USA - wprawdzie niestety mocno ocenzurowanej, ale mimo to znacznie lepszej niż polskiej. Bardzo miło jest słyszeć te angielskie dialogi zamiast polskiego tłumaczenia:
-"Zginiesz!"
-"Nie, to Ty zginiesz!"
-"A właśnie, że Ty!"
itp...

Jedynymi wadami jest wpsomniana już przeze mnie cenzura (nawet nie ma śmierci brata Dendiego) i podkład muzyczny, który może przyprawiać o ból głowy - pod tym względem zdecydowanie lepsza jest wersjaj apońska. Przegrywa ona jednak z amerykańską tym, że angielskiego słowa jesteśmy w stanie zrozumieć (no...przynajmniej ja prawie wszystko rozumiem, wy też powinniście większość chwytać ;] ), a na pewno lepiej niż teksty japonskie. Poza tym słyszałem odgłosy japońskie i amerykańskie w filme DBZ #01, więc mogłem je sobie porównać - zdecydowanie lepsze były ameykańskie (BTW: W japońskiej wersji Goku, Gohan i Goten mają ten sam, kobiecy głos). Oczywiście tylko w mojej subiektywnej opinii - zdaję sobie sprawę z tego, że każdy może woleć co innego :)
Mi wersja USA, mimo swoich wad, bardzo przypadła do gustu.

Odcinki umieszczone są na RapidShare - też trzeba czekać kilkadziesiąt sekund i przepisywać transfer z obrazka. Transfer też nie jest najlepszy, ale niegorszy niż na MegaUpload. Ogromną zaletą jest to, że na MegaUpload możesz ściągać jeden odcinek dziennie, a na RapidShare jeden na godzinę. Nie ma też limitu na kraj.
(Właściwie to odcinki są zamieszczone zarówno na RapidShare, jak i na MegaUpload - do wyboru).

Teraz już wiecie skąd ściągać odcinki. Wcale nie trzeba babrać się w Torrentach czy P2P. Nie ma sensu, żebym te odcinki wgrywał na SSJ Power. Jedyne co bym zyskał, to sztucznie napompowane statysyki, a na tym mi aż tak bardzo nie zależy ;]

Polecam wam http://dbz-media.nl , bo sam teraz z niej ściągam odcinki :)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:Jedynymi wadami jest wpsomniana już przeze mnie cenzura (nawet nie ma śmierci brata Dendiego) i podkład muzyczny, który może przyprawiać o ból głowy - pod tym względem zdecydowanie lepsza jest wersja japońska.
Poza tym słyszałem odgłosy japońskie i amerykańskie w filme DBZ #01, więc mogłem je sobie porównać - zdecydowanie lepsze były ameykańskie (BTW: W japońskiej wersji Goku, Gohan i Goten mają ten sam, kobiecy głos).
1.Ta pamietam to
Dodoria pisze:Twoj brat mogl uciec! Ale nie ty!
2.Ta , smierc Dzieciaka Bu Bu i przemiana KKRT w SSJ jest juz glupia w przeciwienstwie do wersji japonskiej
3.Nie "kobiecy" TYLKO dzieciecy glos i ja wole sluchac ich jako dzieci. (choc glos Bardocka jest lepszy w wersji amerykanskiej , w wersji japonskiej brzmi jak starszy brat KKRTa niz jego tata , a o jego glosie francuskim nie bede mowil) Glos dziecka u KKRTa pasuje do jego postaci , ale panowie Ian (Ocean dub I) i Sean (Funimation dub) tez pasuja
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BH Daimaouji pisze:3.Nie "kobiecy" TYLKO dzieciecy glos i ja wole sluchac ich jako dzieci. (choc glos Bardocka jest lepszy w wersji amerykanskiej , w wersji japonskiej brzmi jak starszy brat KKRTa niz jego tata , a o jego glosie francuskim nie bede mowil) Glos dziecka u KKRTa pasuje do jego postaci , ale panowie Ian (Ocean dub I) i Sean (Funimation dub) tez pasuja
Miałem na myśli to, że głos podkładała kobieta.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
sylweek
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 21, 2007 12:20 pm

Post autor: sylweek »

jakie są jeszcze linki do stron z filmami?
Awatar użytkownika
Filo1
Oozaru
Posty: 53
Rejestracja: pn sie 06, 2007 8:56 pm

Post autor: Filo1 »

BH Daimaouji pisze:choc glos Bardocka jest lepszy w wersji amerykanskiej
Ztym się zgadzam. W amerykańskiej wersji ma bardziej "poważny" głos. Poza tym w Endingu (tam gdzie lecą napisy) w wesji USA tego Specialnego Odcinka z Bardockiem, muzyka która tam leci jest o wiele lepsza niż w japońskiej. W Japońskiej jest tak nuudna :mrgreen:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Filo1 pisze:
BH Daimaouji pisze:choc glos Bardocka jest lepszy w wersji amerykanskiej
Ztym się zgadzam. W amerykańskiej wersji ma bardziej "poważny" głos. Poza tym w Endingu (tam gdzie lecą napisy) w wesji USA tego Specialnego Odcinka z Bardockiem, muzyka która tam leci jest o wiele lepsza niż w japońskiej. W Japońskiej jest tak nuudna :mrgreen:
1.Bardock tez ma powazny glos w wersji Japonskiej , a w Amerykanskiej czasami mowi jak jakis kowboj (choc nie mam nic przeciwko temu)
2.Nudna? Ja nie widzialem tej koncowki calej , ale w wersji japonskiej pasuje koncowka
3.BTW "Muzyka Bardocka" (kiedy leci na ludzi Dodorii) jest mniej efektowna w wersji USA niz w wersji japonskiej (w wersji japonskiej jest legendarny "Solid State Scouter")
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Songoten
Oozaru
Posty: 47
Rejestracja: śr paź 03, 2007 5:03 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: Songoten »

Fajna stronka
paluch
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 27, 2007 10:36 am

Post autor: paluch »

a nie zna moze ktos z was strony z wszystkimi odcinkami DB, BDZ i DBGT tez na rapidshare tyle ze z polskim lektorem. pamietam poczatek byl jakis taki -> www.dragonball-series......... i dalej nie pamietam. :cool:
Awatar użytkownika
Filo1
Oozaru
Posty: 53
Rejestracja: pn sie 06, 2007 8:56 pm

Post autor: Filo1 »

http://www.darkwarez.pl/forum/viewtopic ... 50&start=0


Tutaj są linki (od użytkownika otakuJaro) japońskie odcinki Remastered. Narazie jest 165 odcinków. W ostatnim linku jaki podał są napisy do tych 165 odcinków. Niestety są na Rapidshare, chociaż nie ma już limitu ściągania, to jest limit transferu :neutral: . Zachęcam do ściągnięcia.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Filo1 pisze:http://www.darkwarez.pl/forum/viewtopic ... 50&start=0


Tutaj są linki (od użytkownika otakuJaro) japońskie odcinki Remastered. Narazie jest 165 odcinków. W ostatnim linku jaki podał są napisy do tych 165 odcinków. Niestety są na Rapidshare, chociaż nie ma już limitu ściągania, to jest limit transferu :neutral: . Zachęcam do ściągnięcia.
1.JPN Remastered? Chyba JPN DVD (czy jakos tak) , to amerykanie maja tytul remastered do swoich DVD
2.Lepszy Rapidshare niz Megaupload
3.Kurde trzeba sie zalogowac!!!!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Filo1 pisze:http://www.darkwarez.pl/forum/viewtopic ... 50&start=0


Tutaj są linki (od użytkownika otakuJaro) japońskie odcinki Remastered. Narazie jest 165 odcinków. W ostatnim linku jaki podał są napisy do tych 165 odcinków. Niestety są na Rapidshare, chociaż nie ma już limitu ściągania, to jest limit transferu :neutral: . Zachęcam do ściągnięcia.
Ja mam wszystkie odcinki DBZ w tej wersji, zajmują łącznie 90.5- 21 płyt DVD wyszło. Ale jest się czym pozachwycać, więc jeśli macie szybkie łącze do zapraszam do ściągania przez torrenty. ;] Jakby ktoś nie znalazł, to mam jeszcze chyba ten torrent gdzieś na dysku i mogę wysłać. ;]
Awatar użytkownika
Filo1
Oozaru
Posty: 53
Rejestracja: pn sie 06, 2007 8:56 pm

Post autor: Filo1 »

Do 30któregoś odcinka zajmują 50-70MB, a potem 100MB. Odcinki są .rmvb jakość jest trochę gorsza, ale mniej zajmują.
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Filo1 pisze:Do 30któregoś odcinka zajmują 50-70MB, a potem 100MB. Odcinki są .rmvb jakość jest trochę gorsza, ale mniej zajmują.
U mnie od mniej więcej 160mb do nawet 500mb co niektóre zajmują, ale jakość jest fenomenalna i dźwięk też śliczny. ;] Zapraszam do mnie jakby ktoś chciał torrenta. Można się skusić, bo jest dużo seedów i peerów (przynajmniej było, jak ja ściągałem xD) i idzie szybciutko- ja ściągnąłem te 90.5gB w cztery noce.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Dragon Fist pisze:ja ściągnąłem te 90.5gB w cztery noce.
Musialbys sciagac to z szybkoscia 273kB/s (czyli polaczenie internetowe conajmniej 2200kbps), liczac, ze NOC ma 24 godziny :D
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

krova pisze:
Dragon Fist pisze:ja ściągnąłem te 90.5gB w cztery noce.
Musialbys sciagac to z szybkoscia 273kB/s (czyli polaczenie internetowe conajmniej 2200kbps), liczac, ze NOC ma 24 godziny :D
Mam łącze o prędkości 16mbps co w żaden sposób nie uniemożliwia mi tego dokonania. ;] W nocy ssie nawet 500-800 kbps. ;]
ODPOWIEDZ