Latanie

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Latanie

Post autor: Rav »

Fanfick 1. odcinkowy...zaraz, zaraz...fanfick? Czy to w ogóle można tak nazwać? Nie wiem, nazywajcie sobie to jak chcecie, ale to jest moje forum i ja tu rządzę <foch> I mogę robić, co mi się podoba, dlatego umieszczam tutaj ten tekst, bo co mi w sumie szkodzi?

Uważam, że ten tekst jest na niezbyt wysokim poziomie, zarówno pod względem stylistycznym, jak i pod względem poziomu dyskusji, ale na swoje usprawiedliwienie mogę dodać, że to nie ja tak rozmawiam, tylko bohaterowie poniższego dialogu.

Kod: Zaznacz cały

- COOO?! Człowieku, czy Ty niepoważny jesteś?
- Nie, po prostu uważam, że..
- Bredzisz.
- No dobrze, to podaj mi choć jeden powód, dla którego to miałoby być niemożliwe.
- Lol. Mogę Ci nawet dziesięć podać.
- Dawaj.
- Ekhm...po pierwsze&#58; Nigdy nie widziałem, żeby ktoś latał, nigdy też nikt nie opowiadał mi, aby coś takiego widział. A może Ty widziałeś, co?
- Nie, ale...
- A może ktoś Ci opowiadał?
- Też nie, ale posłuchaj...
- Po drugie&#58; Gdybyś komuś powiedział, że latanie jest możliwe, ten z całą pewnością by Cię wyśmiał...nie mogę uwierzyć, że Ty wierzysz w coś takiego jak latanie, przecież 
to całkowicie niedorzeczne!
- Nie twierdzę, że latanie jest możliwe, mówię tylko, że nie można wykluczyć, że jest to niemożliwe. I nie jestem ze swoim zdaniem odosbniony, bo mój pogląd ukształtowała pewna książka, której autor...
- Ok. Rozumiem. Której autor jest tak samo nienormalny jak Ty. Przyznam, że tu mnie akurat zaskoczyłeś. Nie sądziłem, że można spotkać kogoś tak ześwirowanego. W gazetach, w telewizji i innych mediach nigdy nie mówiono o czymś takim jak latanie. Jest to możliwe tylko w bajkach. I to jest trzeci powód, a czwarty...
- Zaraz, zaraz. Czytałem, że niektórzy potrafią lewitować i...
- To bajki.
- Właśnie, czytałem, że utarło się w Europie, że to bajki, a...
- Bredzisz. Czwarty powód&#58; Nie mamy skrzydeł. Z budowy człowieka wynika, że nie jest on stworzony do latania - chyba nie zaprzeczysz?
- Zaprzeczę. Człowiek jako Homo Sapiens Sapiens - istota rozumnie myśląca, został 
obdarzony czymś znacznie potężniejszym niż inne gatunki - rozumem. Ludzki mózg jest 
najbardziej niezbadanym ludzkim organem. Podobno wykorzystujemy tylko 4-10% swoich możliwości. Te 90% pozostałych mogą właśnie między innymi umożliwiać latanie.
- Bzdura.
- Uzasadnij.
- Nie będę uzasadniał, że bzdura to bzdura. To bezsensowny bełkot i nie trzeba niczego uzasadniać. Tak jak nie muszę uzasadniać, że nie jestem wielbłądem.
- Ech...a co Ty sądzisz o naszej dyskusji, Piotrek? Coś taki milczący?

Ale Piotrek wciąż milczał. Wzruszył tylko ramionami, po czym wzbił się w powietrze i odleciał do Sydney, gdzie miał się spotkać z kolegą z Chicago.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Hahahahhaha Rav końcówka mnie zmiotła. Ogółem bardzo ciekawe przedstawienie tego, jak zachowują się ktosie, które nie mają zbyt dobrych argumentów ani w jedną, ani w drugą stronę. Ale końcówka zabija. xD

I to nad tekstem też mnie umrzyło.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Barni pisze:Hahahahhaha Rav końcówka mnie zmiotła. Ogółem bardzo ciekawe przedstawienie tego, jak zachowują się ktosie, które nie mają zbyt dobrych argumentów ani w jedną, ani w drugą stronę. Ale końcówka zabija. xD

I to nad tekstem też mnie umrzyło.
W 100% się zgadzam! Początek i sama końcówka ołnią system. Czekam na następny fick Pana Admina xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Doklandie koncowka owni system, ogolem ciekawa hmm "praca?" :P.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Hahaha koncowka najlepsza hee :grin:
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

No fajne. (to jest krótki post, jestem prawym jądrem Rav'a na tym forum i mogę robić co mi się podoba).
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti pisze:No fajne. (to jest krótki post, jestem prawym jądrem Rav'a na tym forum i mogę robić co mi się podoba).

Ahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha <spampost>

Nie no, muszę coś napisać. W sumie fick jest bardzo dobry, fajnie się go czyta, pewnie też fajnie pisało, ciekawe jak się słucha ;< Rav, mogę być Twoim lewym jądrem?
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Bobercik pisze:pewnie też fajnie pisało
No, muszę przyznać, że pisało się bardzo przyjemnie ;]
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Lewym jądrem jest DF.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Barni pisze:
Bobercik pisze:pewnie też fajnie pisało
No, muszę przyznać, że pisało się bardzo przyjemnie ;]
Wiem, przecież sam to pisałem.

DF? To sobie z nim pogadam...



DRAAAAAGON, masz 5 minut...
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: Latanie

Post autor: BH Daimaouji »

Kod: Zaznacz cały

- Zaprzeczę. Człowiek jako Homo Sapiens Sapiens - istota rozumnie myśląca, został 
obdarzony czymś znacznie potężniejszym niż inne gatunki - rozumem
Epic Fail , ten koles jest taki szalony i pokrecony , ze chyba wezma go do wariatkowa za to co powiedzial zal.pl :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Anyway dobry fanfikt Rafal , daj wiecej

A i "mam" nadzieje ze tamten inny "doleci" do tego miasta , no najwyzej jak mu sie nie uda , zwierzeta beda mialy co jesc :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

BH Daimaouji pisze:Epic Fail , ten koles jest taki szalony i pokrecony , ze chyba wezma go do wariatkowa za to co powiedzial zal.pl
To co powiedział, jest zgodne z nauką i rzeczywistością.

Skoro był to 1-odcinkowy fanfick to zamykam.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany