Australia.txt

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Australia.txt

Post autor: Rav »

Tylko o niej myślał 24/7. A ona myślała, że nic dla niego nie znaczy.

- Wiem o Tobie więcej niż myślisz. Znam Twoją przyszłość. - powiedział do niej z tajemniczym uśmiechem.
- Ale skąd? - zdziwiła się mocno - Jak to możliwe? Co Ty mówisz?
- To proste. Ja JESTEM z przyszłości. I wiem, co Ciebie czeka. Wiem, co NAS czeka. Wiem, co czeka mnie. Wiem, co kiedyś zrobiłem. I nie mogę do tego znowu dopuścić. Tym razem sobie na to nie pozwolę. Rozumiesz? NIE POZWOLĘ - podniósł lekko głos, a parę osób w okół spojrzało w jego stronę. Widząc to, uspokoił się.
- Musimy stąd wyjść, szybko. Ja zaraz tu przyjdę. Ja, ten prawdziwy. Z przeszłości. To znaczy Twojej teraźniejszości. Nie ma mnie jeszcze, bo się spóźniam. Ale zaraz przyjdę i tutaj usiądę. O, właśnie tutaj - pokazał palcem - Chodźmy, nie ma czasu - złapał ją za dłoń i zaczął lekko ciągnąć.
Ludzie w okół spojrzeli na niego. Czuł się trochę zakłopotany, ale nie przejmował się tym.
- Przepraszamy na chwilę - powiedział.
Ona trochę się wahała. Ale w końcu uległa i wyszła z nim.
Ten otworzył powoli drzwi i wyjrzał za róg.
"A niech to!" - pomyślał, widząc samego siebie, zmierzającego z uśmiechem do sali.
"No tak, już wtedy byłem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem" - przypomniał sobie.
Spojrzał na Australię, po czym wyciągnął z kieszeni komórkę. Wybrał szybko swój własny numer i zadzwonił.
Zobaczył samego siebie, jak odbiera.
- Europa. Mówi Ci to coś? Czekaj na zewnątrz. - po czym szybko się rozłączył.
Australia patrzyła na niego ze zdziwieniem. Czuł na sobie również wzrok gapiów. Przez chwilę pomyślał, że to tylko sen. Przecież nie mógł ot tak sobie naprawić swojej przeszłości. I swojej przyszłości. A jednak...coś mówiło mu, że wszystko jeszcze jest możliwe. Jeszcze mogą być szczęśliwi...
- Szczęśliwi... - wypowiedział to słowo na głos, jakby będąc w transie.
"Zaraz, ona weźmie mnie za wariata" - pomyślał i spojrzał szybko jeszcze raz na korytarz. Już go tam nie było.
Tym razem bez słowa pociągnął ją na zewnątrz. Ona zamknęła za nimi drzwi.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Genialne. Poważnie - pomimo tego, że za dużo nie zrozumiałem - bardzo mi się podoba. Tylko skończyłeś w momencie takim, że nie wiadomo, czy będzie kontynuacja, czy ot tak napisałeś sobie.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Miło mi czytać taki komentarz :) Kontynuacji parę pisałem, ale jeszcze nie byłem wystarczająco przekonany do ich publikacji.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Rav pisze:ale jeszcze nie byłem wystarczająco przekonany do ich publikacji.
PUBLIKUJ NASTEPNY ODCINEK!!! =))) zgadzam sie w 100% z Barnim :)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Slicznie Rafciu :D Dajesz dalej :D
Awatar użytkownika
Kuku
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: śr cze 11, 2008 4:36 pm
Lokalizacja: Kraków Wilidż xD
Kontakt:

Post autor: Kuku »

Chociaż na razie nieco kwestii pozostaje niejasnych...Podoba mi się :smile: Chyba się nie można do niczego przyczepić...No chyba że do braku następnego odcinka ^^
Wygram, wygram...Cudów nie ma...
Obrazek.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Miło mi, że się wam podoba :)
Nie wiem, jednak, czy będe kontynuował, możliwe, że na tym skończę.
Musiałaby mnie najść taka wena, jak ostatnio, podczas pisania. Pisanie 'na siłę', mogłoby zepsuć cały efekt :P
(tamte kontynuacje które pisałem nie są moim zdaniem stworzone pod wystarczającą weną)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Życzę ci żeby ta "wena" naszła i żebyś napisał kolejną cześć
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuku
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: śr cze 11, 2008 4:36 pm
Lokalizacja: Kraków Wilidż xD
Kontakt:

Post autor: Kuku »

Hmm w sumie racja, z weny rodzą się najlepsze dzieła. Chociaż czasami pod jej wpływem piszę strasznie dużo, nawet ok, ale moim zdaniem za szybko, przez co później muszę poprawiać miliony razy składnie itd. Ale taka tego zaleta, że da się poczuć wszystko co autor opisywał i to co czują postaci opowiadania... ^^
Również życzę weny, to się nie może przecież tak skończyć, skoro tak się zaczęło :)
Wygram, wygram...Cudów nie ma...
Obrazek.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Może byś kontynuował Orion story....
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
ODPOWIEDZ