Diablo III

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Diablo III

Post autor: krova »

Hihi :)

www.blizzard.com/diablo3/

Mam nadzieje, ze jeszcze rok czasu beda robic dopracowania i balansy, bo jak nie to pierwszy rok studiow mam oblany ;P

A wy co na to?
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

kupuje w ciemno , mam nadzieje ze juz 80 w wowa dobije zanim wyjdzie xd , inaczej bedzie gnic w szafce :P

strona mi sie tak tnie ze malo co moge zobaczyc , powiem tylko ze Diablo III stawało sie juz powoli mitem i na bank ucieszy wielu fanow serii :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Jestem bardzo mile zaskoczony, tym, ze blizzard nie wydaje kolejnej cukierkowej gry typu WoW, a kultywuje tradycje Diablo II. Piekna grafika w 3D w polaczeniu ze znanym nam z poprzednich czesci cyklu usytuowaniem kamery dziala wspaniale. Wymieszanie idei Diablo II i WoW'a pozytywnie wplynelo na wyglad podrecznego interfejsu, a takze na okno ekwipunku.

Ogromna interaktywnosc otoczenia jest wiecej niz zadowalajaca. Teraz pokonac piekielne hordy mozemy np. za pomoca wywolania lawiny ( 1 klikniecie ;p ).

Miejmy nadzieje, ze wplywy z WoW'a Blizzardowi wystarcza i nie wprowadzi on comiesiecznych oplat za Diablo III.

Ja czekam z nieciepliwoscia. Mysle, ze kupie ta pozycje pierwszego dnia pojawienia sie w sprzedazy. :)
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Najlepiej to jakby zrobił tak jak twórcy Guild Wars. GRa kosztuje 200 zł, ale granie na serwerach za darmo(bo na darmówkę nie liczę).

Grafa jest mało ważna. Głównym zadaniem jest utrzymanie klimatu. No i po trailerach widać, że mało sprzętu leci, a szkoda.

Będzie 5 postaci, i wybór płci(kobieta Barbarzyńca będzie bardzo urodziwa, niczym nasz moderator Kris O.O). Na razie znamy Baborznijce i Witch Doctora(nie zabierajcie mi Nekromanty, chamy :cry: ).

W WoW-ie spartolili sterowanie. Mam nadzieje, że tu będzie klasycznie.

Duże oczekiwania przed Blizzardem, w końcu minęło 8 lat...
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

pp3088 pisze:W WoW-ie spartolili sterowanie. Mam nadzieje, że tu będzie klasycznie.
Bedzie klasyczne.
pp3088 pisze:Grafa jest mało ważna.
Tak, ale tu grafa jest piekna, wiec tym lepiej :D
pp3088 pisze:po trailerach widać, że mało sprzętu leci, a szkoda.
Nie prawda, leci cala masa sprzetu. Gameplay video to mapa premaid dla pokazania interfejsu, zobacz kilkunastosekundowe filmiki o skillach postaci. Tam juz leci tego sporo.
pp3088 pisze:kobieta Barbarzyńca będzie bardzo urodziwa, niczym nasz moderator Kris O.O
Nie prawda, bo ma bardzo ladne concept-arty. Patrz: http://www.blizzard.com/diablo3/world/c ... barian.xml

:)
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

pp3088 pisze:i(kobieta Barbarzyńca będzie bardzo urodziwa, niczym nasz moderator Kris O.O)
No wiesz mam dużo wdzięku xD

(nie podważac xD)

A co do gry i tak teraz gramy w diablo nie pepek:* Tak więc z pewnością oczekuje na to z zapałem. Jestem ciekawy jak teraz bedzie wszystko wyglądać tzn. Historia akty etc.. Narazie sam gameplay był piękny grafa miodzio co zapowiada ciekawą grę. Sam układ, efekty ataków no no jest na co popatrzeć. Jak narazie czekaliśmy 8 lat mam nadzieje że 10 nie bedziemy musieli...
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Bardzo mnie ciekawi jedna rzecz, a mianowicie wymagania... troche watpie, ze mi to pojdzie wiec nie mam sie czym rajcowac xD (Celeron albo Intel Pentium D... <sprawdza> porobli mnie na obudowie pisze, ze Pentium a jest Celeron xdddd, 3.2 giegaharcerzykow, 512 ddr ram, GeForce 6200) jak myslisz Krófko da rade? ;x chcialbym, diablo zawsze mnie rajcowalem xD przezylem przy nim wiele pieknych chwil xDD, o trojeczce to juz mity i legendy powstawaly takie ahhh.

Mam prosbe, jesli gdzies ukaza sie wymagania jakies pewniejsze to niech ktos da tutaj znac ;x. Mysle, ze gry nie kupie bo nie bede mial za co, chyba ze troche czasu po wyjsciu do sprzedazy az bardziej stanieje, ale tak to tylko bede czekal az sie ukaze w internecie cos normalnego... xD wolalbym orginala, ale za co? lepiej miec pirata niz nic nie miec ;x

DIABLO!!! :))))

[ Dodano: Sob Cze 28, 2008 10:56 pm ]
zaraz jeszcze ta stronke dokladniej oblukam :D
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Pitti pisze:3.2 giegaharcerzykow, 512 ddr ram, GeForce 6200
Zamien ten ram na 2-3 gb i da rade z palcem w nosie :)
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

XP nie obsluguje do 2gb ram? Jesli wyjdzie za rok to moze dokupie ;p zobaczymy czy nie bedzie mi sie bardziej oplacalo calego kompa kupic :DD

Na DIII jednak chyba bede niecierpliwie czekal :)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Pitti pisze:XP nie obsluguje do 2gb ram?
Kto ci takich glupot nagadal? :>
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

krova pisze:
Pitti pisze:XP nie obsluguje do 2gb ram?
Kto ci takich glupot nagadal? :>
Ja. Sam mam 2 Gb, ale jak pitti będzie grac w diablo to się nie przyznaje :D

Jk
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Zle mnie zrozumieliscie, chodzilo mi, ze max 2gb ram obsluguje. Juz chyba wiem gdzie to czytalem! Na bashu... ale to nie miala byc sciema :<. Czyli pod xp moge ile chce ram? (tak dla pewnosci mistrzu krovo ;x)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Pitti pisze:Zle mnie zrozumieliscie, chodzilo mi, ze max 2gb ram obsluguje.
Dokladnie tak cie zrozumialem i ponawiam:
krova pisze:Kto ci takich glupot nagadal? :>
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Przeczytaj dokladnie post to bedziesz wiedzial ;x
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Właśnie obejrzałem filmik i jestem naprawdę mile zaskoczony ^^ Widać że gra nie straciła uroku ze swojej poprzedniej części która jest chyba moją ulubioną grą xD. Grafika mi się bardzo podobała i coś widzę że będę musiał składać na nowego PC bo jeszcze szykuje się StarCraft2 :twisted: . Podobało mi się szczególnie to jak typ uderzył w ścianę i te potworki zabiło ^^ . Szkoda że nie wyjdzie na żadną konsolkę (a mam ich troche xD) :sad: . Jeszcze mam takie jedno pytanie, może ktoś z was się orientuje czy będzie opcja multiplayera ? (i tutaj muszę pewnie zacząć składać na szybszego neta xD). Ciekawi mnie jeszcze natomiast kiedy będzie premiera :neutral: . Mam nadzieje też że nie zabraknie mojej loff nekromanty :<.
ODPOWIEDZ