Temat do usunięcia

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dragon Fist pisze:Wlicz całe Bird Studio, w końcu Anime rysowali oni, a nie Akira- on rysował tylko Mangę.
1.Hmm Tomek kun chyba to "tylko" powinno byc w cudzyslowie , bo od mangi zaczela sie DB (Akira Toriyama tez robil desingi (zarowno postaci z filmow , specjalu (choc na poczatku robil to jego "Asystent") czy DBGT i pomysly do fillerow) wiec to nie jest tylko)
2.Co do tego , ze Jrx jest 2 po Akirze Toriyamie to sie zgodze , wszak lubie jego animacje (jak i wiele innych osob) , ale widzialem lepsze (zanim poznalem fanmange Toyble , to jest swietne , mimo iz uzywa scen z mangi i anime jako baz)

BTW Jrx mam pytanie , w filmiku kiedy Trunks walczy z Cellem jako 3 stopien Super Saiyajina (znany takze jako USSJ2 albo "Mistyczny" poziom) to wiedziales ze szybkosc spada kiedy Saiyajin jest w tym poziomie? BTW czemu poprostu nie uzyl USSJ1 (czyli 2 stopien Super Saiyajina) jak jego ojciec , zeby pokonac Cella w tej formie? Przeciez jako USSJ2 nie mialby szans nawet na jego trafienie
Poza tym, widziałem wiele, wiele lepszych w internecie.
Zgadzam sie (jesli chodzi o mange rzecz jasna)
Ostatnio zmieniony ndz maja 11, 2008 6:31 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

To co ty napisałeś, może oznaczać tylko to, że albo sam siebie przeceniasz i wpadłeś w samo uwielbienie albo nie wiedziałeś co napisałeś lub poprostu chodziło ci o coś innego.. mam nadzieje ze to jest to ostatnie bo tylko przez to da sie wyjść z twarzą. A to co ty robisz to tak ładne brawo, ale też są niedociągnięcia. Że coś takiego można w paintcie zrobić to dla mnie nie nowość wziąłbyś udział w konkursie do którego ja sie zgłosiłem u mnie w mieście (zrobiłem to dla zabawy) to byś odrazu powiedział że to co robisz to jest za przeproszeniem coś mało wartościowego. Co nie zmienia faktu że brawo za umiejetność posłogiwania sie w tym programie ;p
Ostatnio zmieniony ndz maja 11, 2008 6:35 pm przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Jrx
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 09, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: się tutaj znalazłem?

Post autor: Jrx »

Temat do usunięcia
Ostatnio zmieniony wt cze 02, 2009 7:12 am przez Jrx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Jrx pisze:chodzi mi dajmy na to ktoś z Polski, czy jest ktoś co mnie pobije dajmy na to.
Chociazby Krova. (;*)
z USSJ3 Brollym, nie przypadło mi to do gustu jakoś, tak jakoś dziwnie wyglądają, i nie pochwalam. (jedyne co tam pochwalam to umiejętność obsługiwania się flashem)
Akurat ta animacja jest f pyte lepsza od Twojej xd
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Jrx pisze:1. mówiłem o tym że z pracy "Fanów", nie ma nic lepszego, dajmy na to tak:
(...)
Japończyków co rysują mange, też nie wliczać bo w Japonii jak to w Japonii. znają doskonałą obsługę flasha, różnych programów i mają talent. chodzi mi dajmy na to ktoś z Polski
A czarni nie moga brac udzialu w olimpiadzie bo za szybko biegaja? Nie wiedzialem, ze w Japonii fanowie sa inni niz w Polsce.
Flash powstal w stanach, nie w Japonii. Tak czy inaczej, nie miales do niego gorszego dostepu niz inni. Paint to twoj wybor, ktory, byc moze, byl wielkim bledem.
Jrx pisze:czy jest ktoś co mnie pobije dajmy na to.
Jesli tak bardzo kogos szukasz, to badz pewien, ze ktos sie w koncu znajdzie. Nawet ja, a to jest zwykle 'nawet', bom noobem w swiatku fananime.
Jrx pisze:ja mówie że ze prac fanów to nikt mi nie da rady.
No to sie powtarzasz troszku :) Takze, jak widzisz, wsrod spolecznosci tego forum mozna dostac posklask za umiejetnosci, ale napewno nie za samochwalstwo.
Jrx pisze:to poprostu kuleczkowa praca, co ja bym sam mógł zrobić "prawdziwe
postacie" zamiast tych ludzików.
A twoje filmy to kilka pojedynczych klatek, a to nie jest godne miana anime. To co robisz to bardziej pokaz slajdow niz animacja.

http://www.newgrounds.com/portal/view/88923 Jak dla mnie tych kilka sekund jest wiecej warte niz wszystkie twoje prace, ktore widzialem.

http://www.newgrounds.com/portal/view/215085 Ciekawi mnie, czy o tym tez napiszesz 'kuleczkowa praca' :>
Pitti pisze:Chociazby Krova. (;*)
<3 ;'d
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Bird Studio i Akira się nie liczą, bo oni to zaczeli i są professjonalistami.
Tak a samoloty podczas latania sie nie liczą bo przecież ptaki były pierwsze ! o.O !
Jrx pisze:Japończyków co rysują mange, też nie wliczać bo w Japonii jak to w Japonii. znają doskonałą obsługę flasha, różnych programów i mają talent.
Japonia kraj o wysokim poziomie technologi tak... ale czym sie różnią fanowie z innych krajów tego nie rozumiem.. a flash, jak ktoś chce może sie tego nauczc...
Maja talent sory ale tym mnie rozwaliłeś, faktycznie nikt oprocz japończyków nie ma talentu a znasz słowa "Każdy z nas ma talenty tylko trzeba je szlifować" ?
Jrx pisze:chodzi mi dajmy na to ktoś z Polski, czy jest ktoś co mnie pobije dajmy na to.
Chociaż by Krova... ? ew. Polski animator z Planet render. W najgorszym wypadku jakbym ja sie miał wziąźć do czegoś takiego to i ja ;p
Jrx pisze:przecież jak mogę wliczać tych, przez których powstało "Prawdziwe" DB ?
Normalnie poprostu to jest działem motywacyjnym i ich trzeba zawsze postawić na 1 miejscu.
Jrx pisze:Dragon fist, chyba przesadzasz że mi tutaj porównujesz całe studio i do tego Akire że są lepsi. przecież są, ale to nie oznacza że masz ich tutaj wymieniać.
A słonko świeci.
Jrx pisze:ja mówie że ze prac fanów to nikt mi nie da rady.
Przypomniały mi się moje słowa "lasce możesz zaimponować pewnością siebie, ale nie samouwielbieniem" mam nadzieje że rozumesz aluzję.
Jrx pisze: Są niektórzy na flashu, link podał bodajże krova, ale te prace nie wyglądają za dobrze. bo dajmy na to prace:
Pierwsze 5 sekund bardziej mi odpowiadają niż calość twoich...
Jrx pisze:z USSJ3 Brollym, nie przypadło mi to do gustu jakoś, tak jakoś dziwnie wyglądają, i nie pochwalam. (jedyne co tam pochwalam to umiejętność obsługiwania się flashem)
Akurat to zdanie było nie potrzebne, bo ty chyba nie zauważasz tego progu miedzy tobą a tymi osobami.

I na koniec dodam to co Krova, miałeś wybór do każdego programu, Photoshop, Gimp, Flash, Paint czy nawet Blender... Wybrałeś Painta to imo zły wybór ale tylko IMO. No i oczywiście masz do każego programu wciąż dostęp, ofc Paint nie jest taki jak Flash, wkońcu flash to przedewszystkim grafika wektorowa i tam naprawde lepiej "Wyjśc na ludzi" ale rób jak chcesz. A krytyke i tak zawsze dostaniesz ;p
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Jrx pisze:chodzi mi dajmy na to ktoś z Polski, czy jest ktoś co mnie pobije dajmy na to.
Jak padło wyżej, chociażby Krova. Widziałem wiele lepszych polskich prac, dla mnie nie jesteś fenomenem. Bez urazy, oczywiście. Zmierzam do tego, że zbyt wysoka samoocena o nikim dobrze nie świadczy. Twoje prace są w porządku, ale jedna rzecz mi nie pasuje, pokusiłbym się wręcz o stwierdzenie, że zwyczajnie "przerysowywałeś"... Wszystkie fragmenty są ok, poza dwoma- Cell podczas treningu, jak robi się coraz większy, nie jest już tak piękny (musiałeś sam wpaść na koncept jak ma on wyglądać), tak samo jest z twarzą Goku SSJ5 przy zbliżeniu- nie jest już taka ładna (też musiałeś sam wpaść na koncept...). Nie jest źle, ale mogłoby by LEPIEJ.

Niemniej jednak liczę, że nie poprzestaniesz na tych trzech animacjach i stworzysz jeszcze coś godnego uwagi. Pamiętaj, nie liczy się to jak potrafisz ocenić innych, tylko to jak potrafisz znieść jak inni oceniają Ciebie.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ