Temat do usunięcia

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Jrx
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 09, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: się tutaj znalazłem?

Temat do usunięcia

Post autor: Jrx »

Usuńcie ten temat, stary i nie potrzebny a linki do filmików i tak tutaj nie działały.
Ostatnio zmieniony wt cze 02, 2009 7:11 am przez Jrx, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Hmmm jesli jestes TYM Jrx ktorego filmiki ogladam chetnie , to mam pare pytan co do filmu nr. 3 ktorego zrobiles , otoz KKRT jak staje sie SSJ to ma brazowy ogon , to czemu Tullece ma zloty jak sie zmienia w SSJ w innym filmiku? Mozesz poprawic tamto drugie kiedys? (o ile to nie twoj filmik bo tego nei widze w twoich filmikach , ale podobny byl styl do twojego)

Co do walki Trunksa USSJ2 i Cell w formie 2 to powiem to : dobrze dobrana muzyka Solid State Scouter rzadzi

A co filmikow sa swietne i nie musze ich teraz ogladac bo przedtem je ogladalem

Czekam na wiecej

BTW skad masz te muzyki jak np. KKRT Zmienia sie w SSJ5? Lubie te remixy
Ostatnio zmieniony pt maja 09, 2008 3:28 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Czemu ci nie ufam ?xP

Filmy są fajne. Jak na Painta to nawet bardzo fajne. 5/5 mogę dać bez wahania ;)
Obrazek

.
Jrx
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 09, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: się tutaj znalazłem?

Post autor: Jrx »

Wow, ile szybkich odpowiedzi.

BH Daimaouji:

O ile się przypominam, Ogon staje się złoty również za przemianą ssj, przynajmniej widziałem tak w dbgt.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Te! A możesz mi zrobić jakiś fajny film ?:d Znaczy niekoniecznie elegancki, ale no powiedzmy jakiś ziomal w okularach przeciwsłonecznych idzie sobie do szkoły. Może trwać nawet 10 sekund xP Ale ma być ziomal w czarnych okularach.. i powiedzmy z niebieskim krawatem. Możesz ?:D
Obrazek

.
Jrx
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 09, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: się tutaj znalazłem?

Post autor: Jrx »

Temat do usunięcia
Ostatnio zmieniony wt cze 02, 2009 7:11 am przez Jrx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Jrx pisze:Wow, ile szybkich odpowiedzi.

BH Daimaouji:

O ile się przypominam, Ogon staje się złoty również za przemianą ssj, przynajmniej widziałem tak w dbgt.
1.Hehe
2a.Pisz mi samo BH ok?
2b.No nie wiem skad ten pomysl niby , ogladalem film 11 i Broli mial brazowy ogon jako DSSJ zanim zmienil sie w wiadomo co (tu jest nawet dowod) , zapewne Toei zmienili zdanie i dali brazowy ogon w kazdym poziomie SSJ poza SSJ4 (Co Bandai tez dali w Sparking Meteor/Budokai Tenkiachi 3) , zreszta ten zloty ogon jako SSJ to jakas bzdura wg mnie
Ostatnio zmieniony pt maja 09, 2008 6:54 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Co to dla ciebie 10cio sekundowy filmik? Albo chcoiaż mi machnij w paintci takiego zioma!: d

Filmy są genialne, ale obawiam się, że nie by ty. xD
Obrazek

.
Jrx
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 09, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: się tutaj znalazłem?

Post autor: Jrx »

Temat do usunięcia
Ostatnio zmieniony wt cze 02, 2009 7:11 am przez Jrx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Co to za problem założyć konto 'JRX' ? Imo żaden. Dobra, nie drążmy tematu. Czekam na rysunek, wtedy będę pewny że to ty;p
Obrazek

.
Jrx
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 09, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: się tutaj znalazłem?

Post autor: Jrx »

Temat do usunięcia
Ostatnio zmieniony wt cze 02, 2009 7:11 am przez Jrx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Jrx pisze:nie mam teraz czasu, po pierwsze:

Matura.

po drugie:

potem też nie będe miał czasu, i narazie mnie do rysowania nie zmusisz, bo i tak wiadomo że to ja.... każdy to w ogóle wie.

no i jak gadałem to nie temat na składanie zamówień

edit:
narysuję innym razem tego ludzika.
1.Szkoda , bys mi zrobil fajna animacje z fanowskimi postaciami z DB (nie takimi od PGV) ale ok poczekam , nie spieszy mi sie
2.Jakiego ludzika?

BTW kto tu poklada glos za Yi Xing Longa? Koles brzmi jakby imitowal jego glos w (zalosnej) wersji USA (jak to ty to "przepraszam" (choc nie wiem czemu mialbys (?) zly) , ale jego glos nie pasuje do jego zbytnio , brzmi jak jakis smok)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Jrx pisze:może w to nie uwierzycie ale..... to co ja robie to jest drugie po Akirze czyli orginalnym twórcą dbz...
No ja w to nie wierze, bo widzialem duzo lepsze prace ;}

Ogolnie jestes bardzo odwazny, ze robisz cos w Paincie. Szok, ze nawet cos takiego ci sie udalo. Przyznam, ze jestem pod wrazeniem. Mimo to raczej nie powinienes pisac ze jestes drugi po Bogu i zbierac sekty, bo otacza cie wiele utalentowanych osob :)

I jesli szukasz sposobu na rozwijanie swoich zdolnosci to proponuje ci Flasha, z ktorego zaznajomieniem moge pomoc.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Jesli to Ty to respekt ziom ; d, filmy ownia, ogladalem I i III bo nie mam czasu na II ;p, fajne fajne. Mam taki sa stosunek do tej sprawy jak Barniu ; d
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Średnie, nic specjalnego. Wychwalać się, że jest się drugim zaraz po Toriyamie, to dla mnie po prostu komiczne. Wlicz całe Bird Studio, w końcu Anime rysowali oni, a nie Akira- on rysował tylko Mangę. Poza tym, widziałem wiele, wiele lepszych w internecie.
ODPOWIEDZ