Jak stworzyć własny ABS w Rpg Maker 2k3 :D

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Jak stworzyć własny ABS w Rpg Maker 2k3 :D

Post autor: GokugetaSS6 »

Koniecznie to przeczytajcie! Bardzo dokładnie i czysto opisane jak stworzyc wlasny ABS. Tutorial w wersji angielskiej.

http://picceta.1.forumer.com/index.php?showtopic=8003
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

You do not have permission to view this topic
Ta , bardzo uzyteczny -_-'

Zreszta nawet jak by cos tam bylo po co czytac , oni sie zajmuja przeciez stylem LoK
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Nie wiem co ci jest ale mi wchodzi normalnie :/ Moze nie jestes zarejestrowany :D A po drugie juz z tego korzystam zrobilem wlasny ABS ale jest taki jak w LoG2 albo LoG3
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

GokugetaSS6 pisze:Moze nie jestes zarejestrowany :D
Phi :| , gdybys uwaznie w jednym temacie tutaj domyslilbys sie ze mnie ZBANOWALI i nie wiem po co tam dolaczasz , ja jakby co chodze tam sobie jako gosc

Zreszta Kuba/Taisuke tez napisal mi na GG ze mu nie chodzilo
A po drugie juz z tego korzystam zrobilem wlasny ABS ale jest taki jak w LoG2 albo LoG3
No i co z tego? Ja juz wolalbym zrobic tak jak w LoTSS
Ostatnio zmieniony czw sty 31, 2008 9:26 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ja pier... kazdy ma swoj gust, to ze Taisuke lubi sledzie a ON jak mu z mordy jedzie to wcale nie znaczy jeden jest gorszy od drugiego, albo to co lubi ktorys jest zle :|
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
mac402
Game Maker
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 14, 2008 3:14 pm

Post autor: mac402 »

Tak. Ale mi się wydaje, że ludzie zachłystują się tym ABSem tylko dlatego, że taki system był w LoG. Osobiście używam go tylko w minigierkach. W prawdziwych walkach jest zbyt mało efekciarski. Dobry dla gier takich jak Zelda, ale Dragon Ball? I niektórych ataków nie oskryptujesz w ABSie, żeby dobrze wyglądały i działały. Do tej pory z tego co widziałem to te systemy robione dla rpg makera mają tylko atak wręcz i zwykle 1 energetyk, który zazwyczaj i tak zaczepi się na jakimś kamieniu i będzie nieużywalny do końca walki :razz: .
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

W prawdziwych walkach jest zbyt mało efekciarski. Dobry dla gier takich jak Zelda, ale Dragon Ball? I niektórych ataków nie oskryptujesz w ABSie, żeby dobrze wyglądały i działały.
No , to samo ja mysle
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Ej mam pytanie ktos tu robil kiedys ABS'sa?? Bo mam problem z wprowadzeniem hp do eventu :/ prosil bym o jak najszybsze odpowiedzi.
ODPOWIEDZ