Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3!!!!!!!!!

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:
BH Daimaouji pisze:
pp3088 pisze: Herkules ma fajny ostateczny atak :P A pilaf mi się nigdy nie podobał.

Co do kolczyków, to jak to działa, bo z japońskim to cieżko szukać innowacji.

P.S. Fajna rencenzja, miło się czytało.
I tak rzadko udaje sie mu zrobic UB na mnie , podczas TDB on jest najbardziej latwym wrogiem :lol: Wiec czesto biore to zeby zarobic pare Z punktow

Ale o co ci chodzi , jak dac wiecej? Czy ktore kupic?

Nie oszukujesz? Fajnie
Wogóle z kolczykami nie bawiłem się, jedynie kupiłem losowo, by było :)
O , wiec jak masz te kolczyki polecam czy strone pewnego japonczyka , upewnij sie ze masz wlaczona opcje obslugiwania japonskich liter

Link http://anime.geocities.jp/dbzsmjpng/zitem.html

Update

Zauwazylem ostatnio ze ta zla muzyka ktora pochodzi z filmu 5 tak naprawde pochodzi z filmu 6 (lub moze tez z 5?) i ta teraz wiem skad ja pamietam , byla ona w Buu sadze kiedy Majin Vegeta zabil widownie na TB
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Patryq
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 10
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 11:17 am
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Patryq »

Kupcie sobie Swap Magic 3.8 na allegro chodzi po 60zl-70zl i po sprawie ja korzystam od ponad 3 miechow i wszystko chodzi i laser sie nie psuje Dae tez z tego koszysta
Pitti KOX
Awatar użytkownika
Taisuke
USSJ
Posty: 97
Rejestracja: sob sty 12, 2008 5:04 pm
Lokalizacja: Z plemnika xD

Post autor: Taisuke »

laser sie nie psuje Dae tez z tego koszysta
No wiadomo, że się nie psuje, ale nawet nie wiesz jakie jest ryzyko popsucia laseru :P

Ale chyba se kupie x] bo bt3 leży i se zagrać nie moge ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Taisuke pisze:
laser sie nie psuje Dae tez z tego koszysta
No wiadomo, że się nie psuje, ale nawet nie wiesz jakie jest ryzyko popsucia laseru :P

Ale chyba se kupie x] bo bt3 leży i se zagrać nie moge ;/
Jeśli miałbyś narażać PS2 na zepsucie aby pograć w BT3, to sobie daruj. Oczekiwania co do gry były dużo większe, niż to co dostaliśmy w swoje ręce. Największa jak do tej pory ilość postaci w bijatyce i piękne areny- to się chwali. Dynamiczne walki, również. Ale daj spokój z poziomem trudności- ja przeszedłem grę w 5 godzin. Gdzie ten pot na czole?
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dragon Fist pisze:Oczekiwania co do gry były dużo większe, niż to co dostaliśmy w swoje ręce. Największa jak do tej pory ilość postaci w bijatyce i piękne areny- to się chwali. Dynamiczne walki, również. Ale daj spokój z poziomem trudności- ja przeszedłem grę w 5 godzin. Gdzie ten pot na czole?
Zagraj w Cell game poziom 3 zeby zdobyc Krola Zimna lub graj VS z postacmi z kodow na oficjalnej stronie lub z gamefaq

Jakby co oto kolczyki potara co polecam zebyscie dali dla postaci

(nazwy pochodza od strony Jipanga nie od wersji europejskiej gry)

(Nazwa kolczyka) (wymagane miejsce) - (opis)

Defence +3 , Attack -2 (1) - Polecam to tym ktorzy nie lubia atakowac piesciami a chca miec wysoka obrone (Tylko dla dobrych)
Namek power (1) - Fajny kolczyk , dzieki temu prawie zawsze gram na Namek w trybie VS (Tylko dla dobrych)
Dragon Spirit (2) - Szybkie ladowanie blast stocka , ciekawy item
Great Saver (1) - Postac odrazu w trybie Saprking/MAX Power jak zmieniamy postac
Kibito's secret arts (2) - HP i KI szybko sie regeneruja jak sie gra w druzynie i nie uzywa sie postaci , dodatkowo blast stock na max jest (dalem to KKRTowi z sajan sagi i Mystic Gohanowi)
Light body (1) - Pociski KI (nie z B2/UB) nie znokaltuja naszej postaci
Perfect guard (2) - Pamietany item z Sparking Neo/BT2
Potential power! , KI! , Rage! (1) - Kazdy zwieksza obrone , KI i Blast2 , UB kiedy pasek spadnie nam o jeden (nie polecam z Namek power bo to zbyteczne)
Master Roshi's (Wlasciwe Turtle hermit's) Training (2) - Pasek zycia zwieksza sie o 1 (dobre dla postaci z 2 paskami na poczatku
Flying Skill (1) - Dobre dla postaci ktore nie umieja latac (BTW Tao Pai Pai tego kolczyka nie potrzebuje)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

BH Daimaouji pisze:
Dragon Fist pisze:Oczekiwania co do gry były dużo większe, niż to co dostaliśmy w swoje ręce. Największa jak do tej pory ilość postaci w bijatyce i piękne areny- to się chwali. Dynamiczne walki, również. Ale daj spokój z poziomem trudności- ja przeszedłem grę w 5 godzin. Gdzie ten pot na czole?
Zagraj w Cell game poziom 3 zeby zdobyc Krola Zimna lub graj VS z postacmi z kodow na oficjalnej stronie lub z gamefaq

Jakby co oto kolczyki potara co polecam zebyscie dali dla postaci

(nazwy pochodza od strony Jipanga nie od wersji europejskiej gry)

(Nazwa kolczyka) (wymagane miejsce) - (opis)

Defence +3 , Attack -2 (1) - Polecam to tym ktorzy nie lubia atakowac piesciami a chca miec wysoka obrone (Tylko dla dobrych)
Namek power (1) - Fajny kolczyk , dzieki temu prawie zawsze gram na Namek w trybie VS (Tylko dla dobrych)
Dragon Spirit (2) - Szybkie ladowanie blast stocka , ciekawy item
Great Saver (1) - Postac odrazu w trybie Saprking/MAX Power jak zmieniamy postac
Kibito's secret arts (2) - HP i KI szybko sie regeneruja jak sie gra w druzynie i nie uzywa sie postaci , dodatkowo blast stock na max jest (dalem to KKRTowi z sajan sagi i Mystic Gohanowi)
Light body (1) - Pociski KI (nie z B2/UB) nie znokaltuja naszej postaci
Perfect guard (2) - Pamietany item z Sparking Neo/BT2
Potential power! , KI! , Rage! (1) - Kazdy zwieksza obrone , KI i Blast2 , UB kiedy pasek spadnie nam o jeden (nie polecam z Namek power bo to zbyteczne)
Master Roshi's (Wlasciwe Turtle hermit's) Training (2) - Pasek zycia zwieksza sie o 1 (dobre dla postaci z 2 paskami na poczatku
Flying Skill (1) - Dobre dla postaci ktore nie umieja latac (BTW Tao Pai Pai tego kolczyka nie potrzebuje)
Już wszystko przeszedłem... Wszystkie postacir odblokowane, porozkładałem postacie z kodów, które mi wysłałeś.

Temat zamknięty. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania- pisać PW.
Zablokowany